کوه سفید آپاچی قبیله تجارب کمبود آب در ارتفاع همه گیر

حدود 1 در 10 ساکنان کوه سفید قبیله آپاچی باید آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس با حدود 1 در 3 آزمون آینده را مثبت و قبیله ای افغانستان ،

در اوج این بیماری همه گیر قبیله نیز در حال تجربه یک کمبود آب — مکرر تابستان مسئله ای است که بیشتر اوضاع را پیچیده تر به عنوان موارد همچنان به صعود.

این قبیله در روز پنج شنبه تا به حال 2,106 شناسایی موارد و 30 تایید مرگ توجه کنند. با جمعیت 15,515 سفید کوه آپاچی قبیله مورد 135.7 مورد در هر 1000 نفر.

این بدان معناست که تقریبا 1 به 10 از قبیله ساکنان آلوده شده اند با COVID-19. این نرخ بیش از دو برابر شده از اوایل ماه ژوئن هنگامی که قبیله تا به حال در مورد 64.6 مورد در هر 1000 نفر جمعیت داده ها را نشان می دهد.

آن عفونت رای پیشی که ملت ناواهو که در یک نقطه بيشترين ميزان عفونت در کشور است اما به تازگی تجربه مسطح منحنی.

مقایسه بر اساس اطلاعات وارد شده توسط مراکز کنترل بیماری آریزونا عفونت نرخ 1,831.6 مورد در هر 100,000 یا 18.3 هر 1000. شهر نیویورک عفونت نرخ 2,641.5 مورد در هر 100,000 یا 26.4 هر 1000.

“این ویروس سیستم ایمنی بدن است به هر کسی. آن می تواند هر کسی و قبیله ای عضو شده فقط به عنوان آسیب پذیر” سفید کوه آپاچی قبیله رئیس Gwendena لی-Gatewood نوشت: در یک ایمیل به Arizona Republic.

کمبود آب یک موضوع در حال انجام در طول COVID-19 همه گیر

قبیله خود را تایید کرد اولین COVID-19 مورد در مارس 1 — بیش از دو ماه پس از دولت, اولین مورد تایید شده در اواخر ماه ژانویه است. در این دوره از سه ماه آن موارد در حال حاضر بیش از 2000 نفر با بیش از نیمی از مردم در حال سقوط بیمار تلقی می توان بازیافت.

لی-Gatewood گفت: این ویروس گسترش می توان به عوامل متعددی از جمله دسترسی محدود به آب است.

“ما باید جدی کمبود آب در طول ماه های تابستان. گاهی اوقات وجود آب در زیر دوش و آب آشامیدنی نیاز دارد,” او گفت:. “این باعث ایجاد جدی برای سلامت و ایمنی خطر به خصوص برای جوانان و بزرگان ما.”

بیش از 600 کیلومتر از نهرها در قبیله سرزمین بکر باقی مانده در حالی که 80 درصد از قبیله جمعیت وابسته به یک “شکست” wellfield ساخته شده در دهه 1990 با توجه به لی-Gatewood. جامعه کرریزو هیچ دسترسی به آب آشامیدنی در تمام نیاز ساکنان را به مسافت های آن را در, او گفت:.

“بدون یک مخزن ذخیره سازی وجود دارد نه به اندازه کافی آب آشامیدنی و مشکل را فقط بدتر خواهد شد که جمعیت ما رشد می کند,” او گفت:.

“وابستگی ققنوس دره در آب از میهن ما را تحت تاثیر قرار داده عدم توسعه آب در سرزمین ما بیش از 100 سال” لی-Gatewood ادامه داد.

او توضیح داد که در حالی که میلیون ها نفر از فدرال دلار صرف شد برای ساخت سدهای همراه نمک و ورد رودخانه برای تامین آب به دره “تقریبا هیچ بودجه” ارائه شده است برای قبیله به توسعه زیرساخت های آب خود را.

حدود 35 درصد از قبیله تست شده

لی-Gatewood گفت: قبیله COVID-19 داده شده بود از طریق هند خدمات سلامت که عمل Whiteriver هندی بیمارستان و Cibecue مرکز بهداشت.

بیمارستان در Whiteriver 40-تخت تسهیلات با بیش از 100 کارکنان و مرکز در Cibecue است متشکل از سه نفر از کارکنان با توجه به سلامت خدمات وب سایت.

علاوه بر آن ساکنان قبیله ای, قبیله اطلاعات همچنین شامل تعداد کمی از ساکنان که تست مثبت در جای دیگر غیر بومی مردم و اعضای قبایل دیگر با توجه به جیمز McAuley, Whiteriver هندی بیمارستان مدیر بالینی.

به عنوان روز پنج کوه سفید آپاچی قبیله اداره 6,518 COVID-19 آزمون با 133 در انتظار. در ابتدا تست برای قبیله محدود بود سخت معیارهای McAuley گفت.

در حال حاضر او گفت: اساسا هر کسی در منطقه است که می خواهد یک آزمون می توانید دریافت کنید. بین 600 و 700 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند در هفته, او گفت:. آزمون ارسال می شود ولی برای نتایج است که می تواند روز با توجه به McAuley.

“ما سعی می کنید برای کمک به مردم درک – تست است و نه یک راه حل ساده برای توقف COVID. ممکن است کمک کند اما به طور کلی همه باید فرض کنیم که آنها ممکن است ریختن ویروس و یا مردم در اطراف آنها ممکن است ریختن ویروس – بدون توجه به آنچه انجام شده است و یا در انتظار,” او گفت:. “بهترین استراتژی کنترل خواهد بود به انجام ما بهترین اجتماعی به دور است.”

با توجه به McAuley حدود 35 درصد از قبیله آزمایش شده است. او با اشاره به درصد بود و مبهم از آنجا که برخی از ساکنان تست شده اند دو بار و نه همه تست داده شد به اعضای قبیله ای.

“اکثر ما تست انجام شده در این زمینه از تماس با تحقیقات به جای بیشتر تصادفی جامعه, تست,” او گفت:. “این است که به احتمال بسیار زیاد منجر به چنین نرخ بالایی از آزمون مثبت (حدود 33 درصد).”

در حالی که او نمی تواند با اطمینان بگوید چه چیزی در پشت این ویروس’ گسترده گسترش McAuley گفت: میزان عفونت های ثانویه در خانه با یک مورد بسیار بالا بود.

در بسیاری از موارد او گفت: حدود 75% تا 100% از یک خانواده اعضای آلوده شدند.

“هنگامی که وجود دارد بسیاری از مردم در خانه این منجر به تعداد زیادی از” McAuley گفت. “ما همچنین مشاهده شده است که بسیاری از افراد وقت خود را صرف زندگی در چند خانه های مختلف – گاهی اوقات در یک, سپس با یک دوست و یا نسبی. این به نظر می رسد برای تشویق گسترش یافته است.”

قبیله پذیرش کمک های مالی

قبیله رئیس امضا چند دستور برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله منع اجتماعات بزرگ نیاز ساکنان به ماندن در خانه و شبانه و آخر هفته طولانی حکومت.

در حالی که آن سازمان مسکن هفته گذشته اهدا شد 3 میلیون دلار در فدرال COVID-19 کمک به ساخت مسکن موقت برای ساکنان آسیب دیده توسط ویروس, Lee-Gatewood گفت: این قبیله هنوز هم نیاز به کمک.

او تایید کرد یک GoFundMe کمپین با عنوان “کوه سفید آپاچی قبیله COVID-19 صندوق امداد” تصویب شد توسط قبیله. همانطور که از پنج شنبه در مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود بیش از $115,000 از آن 1 میلیون دلار هدف است.

قبیله نیز پذیرش nonmonetary کمک های مالی در 612 S. ارشد خیابان Whiteriver AZ 85941.

مورد نیاز آب به سطح 1 و سطح 2 استریل لباس, تمیز کردن محصولات و مواد غذایی فاسد نشدنی موارد لی-Gatewood گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im