کاخ سفید را مونتانا نفت و گاز اجاره مسدود شده توسط دادگاه فدرال

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره آمار یک دیوار سنگی که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه مونتانا باطل 287 نفت و گاز اجاره در 145,063 هکتار از مونتانا زمین که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر شده در سال 2017 و 2018.

قاضی برایان موریس اوباما منصوب توافق با صاحبان زمین و محیط زیست است که اداره مدیریت زمین (پل) موفق به انجام تجزیه و تحلیل کافی از حفاری و تاثیر آن بر منابع آب محلی و تغییر آب و هوا, نیویورک تایمز گزارش داد.

قاضی موریس گفت: “دادگاه نیست تقصیر BLM برای ارائه معیوب و تحلیل اثرات تجمعی و یا اثرات به آب های زیرزمینی. آن را تا حد زیادی گسل BLM برای عدم ارائه هر گونه تجزیه و تحلیل.”

در اوایل سال جاری کاخ سفید اقدام به تغییر مقررات از سال 1970 ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند (NEPA) که مورد نیاز نه تنها تجزیه و تحلیل از محلی اثرات حفاری اما از اثرات انباشته افزایش سوخت های فسیلی و آلودگی بر روی زمین است.

الیزابت فورسیت وکیل با Earthjustice بود که درگیر در این مورد گفت: “تپه “نفت راش در مونتانا اراضی عمومی قرار داده و نسل مالکان روستایی در معرض خطر از دست دادن آب تمیز و پایداری جوامع خود. اداره مدیریت زمین به خوبی آگاه بود که در زمان حفاری نفت و گاز شیوه نه حفاظت از منابع آب آشامیدنی در این مونتانا جوامع اما با عجله به فروش به هر حال.”

این پل در تهیه بیانیه ای گفت: “با تمام احترامی که ما مخالف با دادگاه نتيجه گيری و پل می ایستد و تحلیل آن در زیر نامه ای از قانون به صدور نفت و گاز اجاره در مونتانا.

“صرف نظر از نتیجه نهایی از این اختلاف و با وجود تلاش های رادیکال و گروه های منافع خاص گروه و پل ادامه خواهد داد به کار جهت حصول اطمینان از آمریکا به استقلال انرژی در حالی که حفظ یک محیط سالم,” تپه گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de