کاخ سفید بررسی تاخیر بولتون کتاب توسط 2 ماه

دولت طبقه بندی نقد و بررسی سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون خاطرات مورد تصدی خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و تاخیر در انتشار آن تاریخ تقریبا دو ماه این کتاب را به ناشر گفت:.

تاریخ انتشار برای بولتون کتاب “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” در حال حاضر مارس 12, دو ماه پس از آن نسخه اصلی تاریخ 17 مارس تپه گزارش شده است.

سیمون و شوستر سخنگو گفت: “تاریخ جدید نشان دهنده این واقعیت است که دولت از بررسی کار در حال انجام است.”

در ژانویه کاخ سفید به دنبال جلوگیری از انتشار برخی از جنبه های بولتون کتاب, ارسال نامه او که گفت: بخش های خاصی از نسخه خطی موجود “مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده.”

اگر چه آن را به یک روش منظم برای مقامات سابق دولت به نسخه های خطی خود را برای بررسی اطلاعات طبقه بندی شده منتقدان گفته اند که کاخ سفید در نامه تلاشی است برای جلوگیری از بولتون خاطرات از آشکار آسیب رساندن به اطلاعات در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

واشنگتن پست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای جلوگیری از بولتون کتاب و اتحاد خود را به نام سابق مشاور امنیت ملی یک “خائن است.”

بولتون خاطرات دریافتی قابل توجه در مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح محاکمه زمانی که دموکرات ها می خواستم به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی به عنوان شاهد.

این تلاش پس از نیویورک تایمز گزارش داد که بولتون مقاله شامل اتهامات که تهمت نمی خواهید به انتشار نزدیک به 400 میلیون دلار در امنیت برای کمک به اوکراین تا آن دولت موافقت کرد که به کمک پروب رقبای سیاسی خود و این که رئیس جمهور گفته بولتون برای قرار دادن رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی.

تهمت را رد کرده است این اتهامات برچسب بولتون کتاب “تند و زننده و نادرست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im