کاخ سفید دستور داده است تا مقامات بهداشت فدرال برای درمان سطح بالا coronavirus جلسات به عنوان طبقه بندی غیر معمول مرحله است که اطلاعات محدود و مختل دولت ایالات متحده در پاسخ به این سرایت با توجه به چهار مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

مقامات گفت که ده ها تن از طبقه بندی بحث در مورد این موضوعات به عنوان دامنه عفونت قرنطينه و محدودیت های مسافرتی برگزار شده است از اواسط ژانویه در یک امنیت بالا و اتاق جلسه در وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) یک بازیکن کلیدی در مبارزه با کروناویروس.

کارکنان بدون امنیت گواهی عدم سوء پیشینه از جمله کارشناسان دولت بودند از مطالعه حذف از بین جلسات که شامل ویدئو کنفرانس تلفنی, منابع گفت.

“ما تا به حال برخی بسیار مهم افرادی که نمی باید گواهی عدم سوء پیشینه امنیتی است که می تواند” یک مقام گفت. “این باید جلسات طبقه بندی شده. آن را غیر ضروری بود.”

این منابع گفت: شورای امنیت ملی (NSC) که توصیه رئیس جمهور در مورد مسائل امنیتی دستور داد که طبقه بندی.”این آمد به طور مستقیم از کاخ سفید” یک مقام گفت.

کاخ سفید اصرار بر پنهان کاری در کشور برتر بهداشت عمومی سازمان است که قبلا فاش کرده است با قرار دادن یک درب در برخی از اطلاعات – و به طور بالقوه تاخیر در پاسخ به بحران است. COVID19 بیماری ناشی از ویروس کشته شدن حدود 30 نفر در ایالات متحده و آلوده بیش از 1000 نفر است.

HHS نظارت طیف گسترده ای از سازمان های سلامت از جمله مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری که در میان چیزهای دیگر مسئول پیگیری موارد و ارائه راهنمایی سراسر کشور در شیوع است.

از مقامات دولت که صحبت به رادیو فردا خواست نامش فاش نشود گفت: آنها نمی تواند توصیف فعل و انفعالات در اتاق جلسه زیرا آنها طبقه بندی شده.

یک سخنگوی شورای امنیت ملی نیست پاسخ به سوالات در مورد جلسات در HHS. اما او در دفاع از دولت شفافیت در سراسر سازمان های فدرال و اشاره کرد که جلسات دولت نیروی کار در coronavirus همه طبقه بندی نشده. آن را بلافاصله روشن نیست که جلسات او با اشاره به. “از یک روز از پاسخ به coronavirus شورای امنیت ملی است اصرار بر اصل رادیکال شفافیت گفت:” سخنگوی جان Ullyot. او افزود که دولت “قطع نوار قرمز و مجموعه ای از استاندارد های جهانی در حفاظت از مردم آمریکا تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.”

سخنگوی HHS کاترین McKeogh با انتشار بیانیه ای که آدرس نیست, سوال در مورد جلسات طبقه بندی شده. با استفاده از زبان است که تکرار شورای امنیت ملی بخش گفت آن است که این توافق نیروی کار جلسات باید طبقه بندی نشده.

منتقدان باید با چکش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آنچه آنها را به عنوان یک تاخیر در پاسخ به شیوع کروناویروس و عدم شفافیت از جمله sidelining کارشناسان و ارائه گمراه کننده و یا اطلاعات ناقص به مردم است. دولت و مقامات محلی نیز شکایت کرده بودن در تاریکی نگه داشته در مورد ضروری فدرال پاسخ اطلاعات است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس دولت را نقطه فرد در coronavirus قول داد در مارس 3 به ارائه “اطلاعات در زمان واقعی در یک سرعت ثابت و به طور کامل شفاف است.” معاون رئیس جمهور منصوب شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر بهمن ماه در حال برگزاری است اخبار به طور منظم جلسات و همچنین متعهد شده است تا با تکیه بر راهنمایی متخصص. کتی میلر پنس مطبوعاتی وزیر گفت: پس از منصوب شدن معاون رئیس جمهور هرگز درخواست شده است که HHS برگزاری جلسات در SCIF یا درمان اطلاعات به عنوان طبقه بندی شده.

این جلسات در HHS برگزار شد در یک منطقه امن به نام “حساس Compartmentalized اطلاعات مرکز” و یا SCIF به گفته مقامات دولت.

SCIFs معمولا محفوظ است, برای هوش و عملیات نظامی است. معمولی تلفن های همراه و رایانه نمی تواند به ارمغان آورد به اتاق. HHS است SCIFs چون از لحاظ تئوری این امر نقش عمده ای در biowarfare یا حملات شیمیایی.

یک سطح بالا مقام سابق کمک کرد که آدرس بهداشت شیوع بیماری در جورج دبلیو بوش گفت: “این طبیعی نیست برای طبقه بندی بحث در مورد در پاسخ به یک بحران بهداشت عمومی.”

شرکت کنندگان در این جلسات شامل HHS وزیر الکس آذر و رئیس ستاد برایان Harrison, مقامات گفت. آذر و هریسون مقاومت طبقه بندی جلسات منابع گفت.

HHS را آذر یا هریسون نظر در دسترس نیست.

یکی از مقامات دولت به رویترز گفت که زمانی که مسائل پیچیده در مورد قرنطینه آمد بالا رتبه بندی HHS وکیل با تجربه و تخصص در این موضوع پذیرفته نیست چرا که او را مناسب امنیتی ترخیص کالا از گمرک. ورودی خود را به تعویق افتاد و ارائه شده در یک طبقه بندی نشده جلسه رسمی گفت.

یک پنجم منبع آشنا با این جلسات گفت: HHS کارکنان اغلب نبودند مطلع coronavirus تحولات زیرا آنها نمی کافی ترخیص کالا از گمرک. او گفت: به او گفته شد که مسائل طبقه بندی شدند “از آنجا که آن را تا به حال انجام با چین است.”

Coronavirus بیماری همه گیر در چین نشات گرفته و دولت تمرکز اصلی برای جلوگیری از گسترش اوایل بود برای محدود کردن سفر توسط شهروندان غیر آمریکایی که از چین و اجازه قرنطینه از مردم از ورود به ایالات متحده که ممکن است در معرض ویروس.

یکی از مقامات دولت پیشنهاد امنیتی گواهی عدم سوء پیشینه برای جلسات در HHS تحمیل شده بود نه برای حفاظت از امنیت ملی, اما برای حفظ اطلاعات در درون یک دایره تنگ, برای جلوگیری از نشت.

“به نظر می رسید به یک ابزار برای کاخ سفید – برای امنیت ملی – به خاطر مشارکت در این جلسات پایین” این مقام گفت.

دو سناتور دموکرات هر دو از اعضای ارشد کمیته اطلاعات ابراز ترس دوشنبه در اظهاراتی به رادیو فردا.

“بیماری های همه گیر تقاضا شفافیت و شایستگی گفت:” مارک وارنر از ویرجینیا است. “طبقه بندی اقتدار هرگز نباید مورد آزار قرار گرفته به منظور پنهان کردن آنچه که دولت در حال انجام و یا انجام نمی دهد و فقط برای ارضای سیاسی داخلی و نگرانی است.”

Ron Wyden اورگان گفت: “قوه مجریه نیاز به فورا جلو آمده و توضیح دهد که آیا کاخ سفید پنهان اطلاعات از مردم آمریکا به عنوان یک نتیجه از جعلی طبقه بندی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im