کاخ سفید حرکت می کند به تضعیف سازمان حفاظت محیط زیست قانون در ترکیبات سمی

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مداخله برای تضعیف یکی از معدود بهداشت عمومی حمایت های دنبال شده توسط دولت خود را یک قانون برای محدود کردن استفاده از سمی صنعتی ترکیب در محصولات مصرفی با توجه به ارتباطات بین کاخ سفید و آژانس حفاظت از محیط زیست.

اسناد و مدارک نشان می دهد که کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه به طور رسمی به اطلاع سازمان حفاظت محیط زیست از طریق ایمیل در ماه ژوئیه گذشته که آن را پله به تهیه این قانون در ترکیب perfluoroalkyl و polyfluoroalkyl مواد مورد استفاده در نچسب و مقاوم در برابر لکه ماهی تابه فرش و شماری دیگر محصولات مصرفی.

کاخ سفید بارها و بارها تحت فشار آژانس به توافق برسند به یک راه گریز است که می تواند اجازه می دهد قابل توجه واردات از PFAS-محصولات آلوده به ادامه تا حد زیادی تضعیف حکومت پیشنهاد شده. سازمان حفاظت محیط زیست تحت فشار قرار دادند پشت در کاخ سفید تقاضا برای گریز شناخته شده به عنوان “بندر امن” برای ارائه میباشد.

تحت فشار قرار دادند و دوباره در ژانویه آژانس پاسخ داد: “سازمان حفاظت محیط زیست مخالف پیشنهاد بندر امن ارائه شده است اما باز به یک شکل خنثی دقت کنید درخواست برای نظر از” در کاخ سفید درخواست.

قاعده این است که یکی از چند مرحله بتن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده برای مقابله با رشد آلودگی توسط PFAS صنعتی ترکیبات. سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرده است که قدمت آن به سال 2018 است که مصرف کننده قرار گرفتن در معرض مواد بود “اولویت ملی” که آژانس شد مقابله با “به شدت.”

دلاور بهداشت ، تام Carper رتبه بندی دموکرات بر محیط زیست و آثار عمومی کمیته که به دست آمده از اسناد و مدارک آشکار کاخ سفید مداخله و بهداشت عمومی طرفداران می گویند کاخ سفید اقدام به رهبری نانسی بک سابق صنایع شیمیایی و اجرایی در حال حاضر دقیق به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شورای مشاوران اقتصادی.

در نامه ارسالی جمعه به سازمان حفاظت محیط زیست Carper شارژ کاخ سفید فشار به مقدار غیر معمول مداخله در چه بوده است سازمان حفاظت محیط زیست در خانه و تلاش برای تنظیم واردات آلوده با ترکیب. مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد بک منجر به کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده یک دولت پنل شارژ با حفاظت از آمریکایی ها از آسیب توسط هزاران تن از انواع کالاهای مصرفی.

در مورد خواسته کاخ سفید اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی Corry Schiermeyer یک ایمیل به در گفت که “مشاوره با دیگر آژانس های فدرال در اقدامات یک روند طبیعی در سراسر دولت” و این که کاخ سفید اغلب انتخاب منجر به روند.

“این است که روال به این سازمان برای دریافت ورودی از همه ما سهامداران از جمله فدرال ما شرکای” Schiermeyer نوشت.

سازمان حفاظت محیط زیست نیست, پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا بک رهبری کاخ سفید مداخله. ایمیل های فرستاده شده از نظر به کاخ سفید, کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه و بک نمی شد بلافاصله جواب داد.

Carper به دست آمده به صفحات عقب و جلو تغییرات پیشنهادی redline پیش نویس و دیگر ارتباطات بین کاخ سفید و دفتر مدیریت و بودجه سازمان حفاظت محیط زیست و دیگران در پیش نویس قانون. هیچ نویسندگان ذکر شده در بسیاری از نهایی دور از کاخ سفید ویرایشهای پیش نویس و طرح های پیشنهادی و سازمان حفاظت محیط زیست پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im