هایلی بریگهام و پسر رومی که 8 بود در گوشه ای از Recker و ویلیامز زمینه جاده ها در گیلبرت در صبح روز شنبه به دور رول کاغذ توالت و حوله کاغذی.

هایلی برگزار می شود نشانه آن است که گفت: “گسترش (عشق) نه وحشت.” رومی ساخته شده است که گفت: “رایگان TP و حوله کاغذی” و او می خواهم کشیده شده یک پرچم آمریکا زیر.

“پسر من بود نوع احساس اضطراب و نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در جهان” Brigham گفت.

کودکان احساس تنش حتی اگر پدر و مادر مراقب باشید در مورد آنچه آنها می گویند در مورد کوروناویروس در مقابل آنها. با مدارس بسته و فعالیت های لغو روال خود را مختل و است که می تواند استرس زا بیش از حد.

Brigham صاحب قلب مبارک پیش دبستانی و می داند که بهترین چیز برای انجام در زمان مانند این است که به کودکان یک راه برای کمک به. “من می دانم که آن را کمک می کند تا من به احساس بهتر” Brigham گفت.

او و رامون صحبت در مورد مردم چگونه با بچه های کوچک و افراد مسن ممکن است نگران رفتن به فروشگاه مواد غذایی برای ترس از ابتلا به کوروناویروس. به علاوه آنها تا به حال چیزی دیگر مردم مورد نیاز است.

که چگونه آنها زخم در گوشه یک خیابان نه چندان دور از خانه خود را در یک آفتابی صبح روز شنبه به دور آرزو کاغذ توالت و حوله کاغذی کشیده و خود را از شربت خانه.

بسیاری از افرادی که متوقف در ترافیک نور را کاغذ توالت اما او تشکر کرد و از رامون برای آنچه آنها انجام می دهند. سه نفر بودند که پس از نقل مکان آنها گریه.

“با تشکر از شما برای انجام این کار” مردم گفت: دوباره و دوباره.

او می داند مردم اولین واکنش در زمان عدم اطمینان به سفید مایل به خاکستری آنچه آنها نیاز دارند و مراقبت از خود را. اما به جای ترس از یکدیگر گفت: ما نیاز به کمک به یکدیگر است.

مردم چه کسی را کاغذ توالت بزرگتر بودند یا جوان پدر و مادر با بچه های کوچک فقط کسانی که Brigham مشکوک ممکن است بیشتر شود نیاز به. آنها خیلی ممنون که آنها او را در آغوش گرفت.

“من می ترسم” گفت: Brigham که عینک قرمز به شکل قلب عینک های آفتابی. و پسر او را دیدم که او نیست می ترسم.

“این به او کمک کرد و آن را به من کمک کرد” Brigham گفت.

او و رامون آغاز شده و با دو ده رول کاغذ توالت اما زمانی که افراد دیگر را دیدم آنچه که آنها انجام می دهند, آنها کاهش یافته است ، “این شگفت انگیز بود,” Brigham گفت.

در همه روم و به فاصله حدود 50 رول کاغذ توالت.

“من فکر می کنم پسر من را به یاد داشته باشید آن را برای همیشه لطفا برای” او گفت:. “من می دانم من خواهد شد.”

به عنوان آنها به سمت چپ گوشه ای برای رفتن به خانه روم خواسته خود را مادر “چه چیز دیگری می تواند ما را برای کمک به مردم؟”

Brigham بسته شده بود او پیش دبستانی برای هفته. او قصد دارد به بازگشایی و او را دعوت دانشجويان خواهر و برادر بزرگتر که مدارس تعطیل هستند, برای حضور در, بنابراین پدر و مادر خود را می توانید از بازگشت به کار.

روز یکشنبه بریگهام و رامون بسته بندی کیسه ناهار از آب جعبه میوه, رشته فرنگی فوری و ساندویچ برای کودکان و نوجوانان است که ممکن است گرسنه زیرا آنها می توانند غذا خوردن در مدرسه. او را پست در رسانه های اجتماعی برای ارتباط با خانواده هایی که به آنها نیاز دارید.

در حال حاضر بریگهام با چه کاغذ توالت در دوک در حمام و جعبه دستمال کاغذی. “ما را به انجام,” او گفت:.

چرا که او امیدوار است که آنچه آنها انجام خواهد شد الهام بخش کسی دیگری به کمک بیش از حد.

رسیدن به مطلوب در karina.bland@arizonarepublic.com. او را دنبال کنید در Facebook و Twitter @KarinaBland.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de