آیا بسکتبال فصل هستند و یا خارج بورس خود تکرار در

سارا Scalia نمی ساقه بسکتبال به مدت چهار روز در یک ردیف در هفته گذشته که طولانی ترین او رفته و بدون انجام یکی از چیزهای مورد علاقه خود را در زندگی … “هرگز” او گفت:.

به طور جدی ؟ هرگز بیش از چهار روز است ؟

“من نمی تواند به یاد داشته باشید [دیگر]” او اشاره کرد.

Gophers دانشجوی سال اول تیرانداز ماهر را دوست دارد به ساقه. او یک موش بدنسازی. یک زمین بسکتبال است که او را از رفتن به نقطه.

هر سال برای رخصتی بهار, او پدر و مادر او کاهش بسکتبال پس از آن را در چمدان جا و سپس پمپ آن تا هنگامی که آنها به هتل زیرا او متنفر گرفتن روز از تیراندازی. او بسکتبال سفر با او به جامائیکا, کانکون و باهاما.

او پس از بازی در یک دبیرستان در مسابقات سافتبال در کلرادو. پدر و مادر او راند 10 مایل در بین بازی ها و پرداخت 20 دلار در هر روز به طوری که او می تواند شلیک در حاشیه بود که به دیوار وصل شده از دادگاه racquetball. که تنها حلقه آنها می تواند پیدا کردن در نزدیکی سافتبال زمینه.

“من فقط خوشحال در ورزشگاه” Scalia گفت. “شما واقعا فکر می کنم در مورد هر چیز دیگری.”

جمعیت زیادی در ذهن خود با COVID-19 بیماری همه گیر. گرانش این بحران بهداشتی قرار می دهد همه چیز در چشم انداز است. شخصی ناراحتی آورده شده توسط خود قرنطینه ناچیز است نسبت به صفحه اول اخبار می شود که غمگین روز به روز.

ماندن در منزل لازم است. موش ورزشگاه می دانیم که. اما چیزی است که آرامش در مورد تنها بودن در بسکتبال بدنسازی, تیراندازی در سکوت. این یک راه غیر طبیعی از مسدود کردن همه چیز اتفاق می افتد در زندگی است.

“از آن جایی که من می توانید بروید و ذهن من خاموش چیزهایی که گفت:” ادن پریری گارد نقطه دریک دابز که شاخه های 500 به 750 عکس های روزانه است. “یک ساعت می تواند به نوبه خود به دو ساعت. دو ساعت می تواند به نوبه خود به چهار ساعت است.”

Gophers دوم گارد گیب Kalscheur خواستار آن ذهنی “درمانی است.”

“این فقط شما و حلقه,” او گفت:.

موش ورزشگاه هیچ جایی برای رفتن در حال حاضر حداقل در داخل خانه. دبیرستان ورزشگاه و باشگاه های بهداشتی بسته هستند. بازیکنان عادت کرده اند به صرف ساعت بر ساعت در ورزشگاه چهره عجیب و غریب یک واقعیت است.

“من صحبت تقریبا به همه من می دانم که یک باشگاه ورزشی و آنها تا به حال به آنها را تعطیل” گفت: East Ridge بن کارلسون که در ویسکانسین فصل آینده است. “به نظر می رسد مانند آن را جلوی خانه.”

کارلسون شات سبد سه بار در هفته قبل از مدرسه در nongame روز طول کار خود را — پس از رسیدن به 6:30 صبح گاهی اوقات نیاز به صبر برای کارگران به باز کردن سالن ورزش. او نمی باید کلاس دوره نهایی این سال پس از او می خواهم شلیک یک ساعت قبل از تمرین. و او فوق العاده تیراندازی در یک سالن ورزشی در جنوب مینیاپولیس در تعطیلات آخر هفته صبح.

“[ورزشی] یک جای خوب برای بود,” او گفت:.

قادر به رسیدن به یک ورزشگاه در هفته گذشته کارلسون تمیز گاراژ خود را, تماشا, فیلم, بازی های ویدئویی از دست داده و به خود و مادر و خانواده اش در مسابقات پینگ پنگ. روز دوشنبه او صرف ساعت دریبل در گاراژ خود را و تیراندازی در جلوی خانه خود را.

دابز است یکی از مزیت بیش از دیگر موش ورزشگاه: پدر تروی است که کشیش ارشد کلیسای گریس در آن ، که در آن دابز شاخه های بسیاری از زمان هر چند که ممکن است نزدیک بیش از حد.

“بسیاری از مردم شده اند پیام کوتاه گفت:” هی می توانم در آن وجود دارد با شما ؟ “دریک گفت.

Kalscheur به ندرت یک روز نتواند تیراندازی در این تیم تمرین تسهیلات. طولانی ترین وقفه او گرفته بود رخصتی بهار, سفر به مکزیک را در سال آخر دبیرستان. با Gophers’ ورزشکاران ایجاد کرد در حال حاضر بسته Kalscheur رفتن مدرسه.

“پیدا کردن یک پارک,” او گفت:.

Kalscheur تا به حال برخی از سخت تیراندازی اجرای این فصل است. در مناسبت بازگشت او به تمرین تسهیلات پس از بازی برای برخی از اواخر شب تیراندازی خود را.

“این ممکن است بهترین چیزی که در آنجا وجود دارد می تواند بسیاری از خشم و ناراحت بودن,” او گفت:. “اما آن را به من کمک می کند.”

Scalia که رهبری تمام ده سال اول در سه نقطه تیراندازی در این فصل تنها یک روز اگر پاهای او را فوق العاده سخت. او بداهه هفته گذشته است. او شوت زباله به زباله می تواند و نگاه آنلاین برای تمرینات برای انجام در داخل خانه است. او یک حلقه در حیاط خلوت خود و پدر او وعده داده شده به بیل برف به نگه داشتن آن روشن است.

“اولین روز من بود نمی دانستند چه چیزی را به انجام,” او گفت:. “من تلاش خودم را مشغول نگه داشتن در خانه.”

 

chip.scoggins@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر