مربوط به پوشش

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما: از طریق اپل پادکست | Spotify | Stitcher

زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور تعیین شده آمریکا گاومیش کوهان دار امریکایی به عنوان ملی پستاندار در سال 2016 آن را دربسته در محیط خیره کننده برای باز گشت حیوانی که زمانی تحت سلطه آمریکا مرزی بود اما تقریبا رانده شده به انقراض است.

قرن ها قبل از مهاجران آمریکایی مهاجرت غرب گاومیش کوهان دار امریکایی آزادانه پرسه می زدند داخلی ایالات متحده از کوه آیداهو به جنگل نیویورک در تعداد بیش از 30 میلیون قبل از شایع شکار چپ کمتر از 1000 وحشی گاومیش کوهان دار امریکایی در ایالات متحده در 1880s. خالی چمن زار که یک بار teemed با گاومیش کوهان دار امریکایی رو اد Mathwig تعجب در مورد حیوانات, تاریخ در مینه سوتا است.

74 ساله از روچستر تبدیل به کنجکاو در مینه سوتا جامعه ما محور گزارش ابتکار سوخت سوال از خوانندگان بپرسید: که در آن بودند گاومیش کوهان دار امریکایی موجود در مینه سوتا و زمانی که آنها ناپدید می شوند ؟

بر خلاف غربی ها آهنگ بوفالو در واقع هرگز پرسه می زدند ایالات متحده زیرا آنها در حیوانات مختلف بومی جنوب آسیا و آفریقا است. گاومیش کوهان دار امریکایی با خود متمایز کرک مانی نقاش و گسترده سران در حال بزرگ وحشی bovines بومی آمریکای شمالی است.

در تاریخ ثبت شده از گاومیش کوهان دار امریکایی در مینه سوتا زمانی شروع شد که در قرن 17 مبلغ پدر لوئیس Hennepin و گروهی از آمریکایی های بومی در بر داشت حیوانات در امتداد رودخانه می سی سی پی با توجه به Evadene سوانسون “استفاده و حفاظت از حیات وحش مینه سوتا, 1850-1900.” حیوانات این گروه مواجه شد آمریکا دشت گاومیش کوهان دار امریکایی یکی از دو گونه از آمریکا گاومیش کوهان دار امریکایی همراه با چوب گاومیش کوهان دار امریکایی.

گله گاومیش کوهان دار امریکایی داشت و در تمام نقاط دولت به جز شمال شرقی Arrowhead. اکثریت قریب به اتفاق پرسه می زدند Red River Valley به جنوب ایالت مینه سوتا گفت: Scott Kudelka یک طبیعت در Minneopa پارک ایالتی.

آخرین وحشی گاومیش کوهان دار امریکایی در مینه سوتا شد بنا به گزارش های مشاهده شده در نورمن شهرستان در سال 1880 در اطراف آنها تقریبا منقرض در ایالات متحده با توجه به سوانسون.

لجام گسیخته شکار با بازی در نقش اصلی در ویرانی ایالات متحده گاومیش کوهان دار امریکایی جمعیت آن کاهش یافت در سراسر قرن نوزدهم تا زمانی که رئیس جمهور تئودور روزولت و حفاظت از منابع طبیعی ویلیام Hornaday تشکیل American Bison جامعه در سال 1905 برای کمک به نجات این گونه از انقراض.

در مینه سوتا, تپه های آبی پارک دولت پیشگام دولت اولین گاومیش کوهان دار امریکایی تلاش های حفاظت در سال 1961 که در حال حاضر نظارت تقریبا 80 گاومیش کوهان دار امریکایی. پارک مدیریت بخشی از مینه سوتا حفاظت گله همراه با باغ وحش مینه سوتا و Minneopa پارک ایالتی. سه سایت حفظ ترکیب گله از نزدیک به 130 گاومیش کوهان دار امریکایی.

دیانا Weinhardt یک متصدی در باغ وحش مینه سوتا, نظارت یک برنامه مشترک با وزارت منابع طبیعی مینه سوتا که منتشر گاومیش کوهان دار امریکایی متولد شده در باغ وحش به Minneopa و تپه های آبی پارک های ایالتی. به دلیل داخلی گاو مدت طولانی است که تربیت با گاومیش کوهان دار امریکایی به تولید لاغر بیشتر انعطاف پذیر “بیفالو ست” او انجام آزمایش ژنتیک برای اطمینان از گاومیش کوهان دار امریکایی نمی حمل گاو ژن های خود را قبل از انتشار.

“اگر شما شروع به رگه گاهی اوقات شما می بینید با حیوانات بسته به حیوانات, برخی از نگرانی های سلامت” Weinhardt گفت.

این 532 هکتار در تپه های آبی هستند به نظر ژنتیکی خالص گله گاومیش کوهان دار امریکایی است که چراندن در مینه سوتا را کاهش دشت زیستگاه. هنگامی که خانه را به بیش از 18 میلیون هکتار از دشت سوتا است فقط بیش از 1% از آن بومی دشت چپ با توجه به DNR.

“اگر شما لازم نیست که دشت, شما در حال رفتن به باید درست وحشی گاومیش کوهان دار امریکایی” Kudelka گفت.

در سراسر شمال امریکا برآورد شده 360,000 گاومیش کوهان دار امریکایی در زندگی خصوصی و عمومی قبایل گله با توجه به ملی گاومیش کوهان دار امریکایی Association — افزایش شدید از وخیم اعداد بیش از یک قرن پیش.

برآورد اندازه مینه سوتا کل جمعیت گاومیش کوهان دار امریکایی یک چالش است زیرا مزارع پرورش گاومیش کوهان دار امریکایی برای گوشت ندارد و به افشای گله اندازه Kudelka گفت.

“این یک کار بسیار پیچیده داستان” Kudelka گفت. “حتی زمانی که من به تور که حدود یک ساعت من می توانم همه چیز را پوشش. وجود دارد خیلی نکات دقیق وظریف.”

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

است, Minnesota در واقع بیشتر آلمانی از اسکاندیناوی?

چرا ما باید آب برج و چه کار می کنند ؟

چگونه مینه سوتا تبدیل به لاک پشت نقب زن ،

چرا بسیاری از شرکت های فورچون 500 تماس مینه سوتا خانه ؟

باید مینه سوتا در نظر گرفته شود بخشی از میانه?

چه شده است بهترین محل و زمان برای دیدن شفق شمالی در مینه سوتا?

چگونه این 11 مینه سوتا شهرهای خود را غیر معمول نام ؟

اتحاد مینه سوتا هر حال یک زلزله بزرگ?

است سوتا کوچک دریاچه ایتاسکا منبع واقعی از رودخانه می سی سی پی?

چرا آیل رویال بخشی از مینه سوتا?

چگونه سوتا مردم بومی زنده ماندن شدید زمستان?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im