که در آن به دور از آن همه (از جمله افراد دیگر) در مینه سوتا,

یادداشت سردبیر: خوانندگان عزیز این داستان نوشته شده بود در اوایل هفته گذشته و تغییر داده شده است تا منعکس کننده سرعت در حال تغییر درک از اثرات COVID-19 در مینه سوتا است. اکثر پارک ها و سواحل و طبیعت دیگر نقاط که Minnesotans را گرامی طولانی به عنوان فرار باز باقی می ماند. در حالی که گرفتن در خارج از منزل می تواند یک مومیایی کردن در این زمان دشوار است لطفا این کار را با مراقبت و توجه به جوامع در نزدیکی محل خود پناه. بازگشت به خانه خود را در شب, آوردن مواد غذایی خود را و خواندن این داستان در مورد یکی, North Shore, جامعه, نگرانی های.

Kerri Westenberg سفر ویرایشگر

رخصتی بهار احساس شکسته. لغو تعطیلات به عنوان های متعدد و دانه های شن و ماسه در ساحل (شاید یکی از شما امیدوار به مراجعه کنید). شرکت های هواپیمایی در حال کاهش خدمات. کارشناسان بهداشت و درمان به ما بگویید به اقامت 6 فوت جدا از یکدیگر است. در چنین زمان ما خوش شانس برای زندگی در مینه سوتا که در آن خود جداسازی یک پیاده روی در پارک. در اینجا به برخی از نقاط که در آن شما به احتمال زیاد به دست انداز جاده را به حیات وحش — اما چند انسان است.

 

1. North Shore

هنگامی که جهانی همه گیر quashes گرمسیری academist:: دانشجویان با حرکت های نمایشی زیبایی از دریاچه سوپریور ممکن است اتصالات جایگزین برای گفتن دریای کارائیب. توفنده امواج مسحور چشم بدون توجه به طول و عرض.

بسیاری از توقف در طول ساحل شمالی — از پارک های ایالتی به مشرف در امتداد بزرگراه. 61 — ارائه فرصت به کمون با دریاچه بزرگ. هنگامی که خورشید می درخشد روشن و گرم و یک فرد می تواند او را چشم و گوش دادن به امواج و حمل و نقل جنوب.

گرفتن وجود دارد: پیدا کردن یک منزوی توقف در امتداد ساحل در دولوت و یا فراتر از آن. دلوت در مورد یک 2½-ساعت رانندگی از شهرهای دوقلو.

2. Frontenac State Park

یکی از مسیرهای در Frontenac پارک دولت zigzags پایین یک بلوف و سپس راست به دنبال رودخانه می سی سی پی که در آن اتحاد گسترده تر به شکل Lake Pepin. قبل از پیاده رو کاهش به سمت بالا دوباره یک نیمکت چوبی چهره های آب واقع در میان درختان. این باعث می شود یک جای خوب برای تامل قدرت طبیعت — چیزی غیر ممکن است به چشم پوشی از این روز.

Frontenac زرق و برق دار قطعه زمین به bluffland دشت سیل دشت و کوه جنگلی جنگل. مسیرهای برش در سراسر چمن زار bluffs و جنگل های بسیاری با منظره رودخانه. کاوش وجود دارد ممکن است احساس انفرادی اما کوهنورد snowshoers و صلیب کشور اسکی بازان به تنهایی نیست. حدود 260 گونه از پرندگان تند رفتن و اوج گرفتن در پارک. وزارت نیرو هنگامی که چراغ راه پایین switchbacks به رودخانه آرام و دور همراه در دنباله.

گرفتن وجود دارد: در Frontenac, Minn., این پارک است که کمی بیش از یک ساعت رانندگی از شهرهای دوقلو.

اطلاعات بیشتر: dnr.دولت است.mn.ما/frontenac; 1-651-345-3401. پارک دولت باز باقی می ماند هر چند آنها را تعطیل مکان های که در آن گروه ممکن است جمع مانند مراکز بازدید کننده. Frontenac هیچ نقطه.

جایگزین: پیدا کردن یک حالت پارک در نزدیکی شما در dnr.state.mn.us/state_parks/map.html

3. Pipestone بنای یادبود ملی

در گوشه جنوب غربی دولت milelong حلقه دنباله منجر به قرمز-سنگ بقوم که بر فراز دشت. باد سوت تقریبا بدون توقف. بالای خط الراس کوچک ارائه شده از توتون و تنباکو نوسان در شاخه های درختان — اشاره ای به تاریخچه ای که گشوده بر روی زمین است که در حال حاضر دارای 282 هکتار Pipestone ملی بنای تاریخی است. برای بیش از 2000 سال در یک سنت است که همچنان امروز دشت سرخپوستان را حفر زیر دشت برای رسیدن به نرم و قابل انعطاف قرمز سنگ شناخته شده به عنوان pipestone که با استفاده از آنها به حک کردن تشریفاتی لوله های.

تابستان گذشته شکننده علف فشار با نوک انگشت بالاتر از ذوب برف. پرندگان زمین در درختان که خط یخی نهر. در چنین جایی آن را آسان به بازتاب گسترده قوس از زمان و یا زیبایی از دشت. و یا هر دو.

گرفتن وجود دارد: این بنای تاریخی در Pipestone, Minn., در مورد 3½-ساعت رانندگی از شهرهای دوقلو. مرکز بازدید کنندگان بسته است اما زمینه را باز باقی می ماند به طوری که بازدید کنندگان ممکن است دسترسی به دنباله.

اطلاعات بیشتر: nps.gov/pipe; 1-507-825-5464.

جایگزین: پیدا کردن دیگر پارک ملی ارائه شده در مینه سوتا در nps.gov/state/mn/index.htm.

@kerriwestenberg

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>