Arizonans نمی تواند جلوگیری از COVID-19 اجتناب از برخی شهرستانها یا کروناویروس “نقاط داغ” در دولت است. حقیقت ساده این است, آن را خیلی دیر شده برای آن است.

آریزونا در حال تجربه چیزی به نام “جامعه گسترش” که منبع عفونت ناشناخته است. چند تا از آریزونا 15 استان ها را گزارش کرده اند شواهدی از جامعه گسترش یافته است.

این بدان معناست که هر کسی ممکن است یک اتصال به یک محل که در آن یک COVID-19 بیمار شده است و یا ممکن است می دانم که یک بیمار یا کسی که می داند یک بیمار است.

ایالت جامعه گسترش تلقی شد “گسترده” با مقامات بهداشتی دولت در مارس 26.

از آن پس تعداد زیادی از عفونت ها و مرگ و میر به طور پیوسته افزایش یافته است. قبلا به عنوان ویروس در سراسر کشور موارد متصل شدند از طریق مسافرت و یا تماس از افرادی که تا به حال شناخته شده موارد است.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. mlb صادر ایالت اقامت در خانه جهت جلوگیری از Arizonans از ترک خانه های خود را از غذا و دارو و دیگر “فعالیت های ضروری” تا مارس 30.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه گزارش داد بیش از 1,400 شناسایی موارد و 29 شناخته شده مرگ و میر. تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر به عنوان تست شده و آهسته می رسند و با حداقل استفاده می شود.

هیچ آریزونا, شهرستان ترحم: در حال حاضر حداقل یک مورد شناسایی.

“واقعا وجود دارد هیچ جای امن در حال حاضر گفت:” جو جرالد بهداشت عمومی استاد در دانشگاه آریزونا. “و به همین دلیل از فرماندار خواسته است ما را به ماندن در خانه مگر اینکه ما در حال انجام چیزی است که کاملا ضروری است چرا که ما نمی تواند در میان دیگر افراد و تشخیص دهد که بیمار است و چه کسی است که امن است و چه کسی نیست. ما باید به کار با این فرض که هر کسی که برخورد ما به طور بالقوه می تواند این عفونت خاص و به طور بالقوه می تواند گسترش آن را به ما.”

آنچه که در جامعه گسترش در آریزونا ؟

این موضوع می توانید شروع به کوچک.

خواهد فروتن مدیر اجرایی برای آریزونا بهداشت عمومی انجمن ارائه یک مثال از خانواده اش: کشیش از پدر و مادر خود را’ کلیسا رفت و در یک سفر اسکی و آمد با COVID-19. قبل از او علامتی هفته پیش کلیسا هنوز هم برگزار شد و خدمات است. اعضای گروه کر بیمار شد. آنها ممکن است گسترش آن را به شبکه خود را از خانواده و دوستان و همکاران.

“این ویروس می یابد هر فرصت آن را می توانید پیدا کنید برای پیدا کردن یک میزبان جدید برای شناسایی میزبان آلوده کردن میزبان جدید تکثیر خود را. … که این ویروس هدف: پیدا کردن یک میزبان جدید و تکثیر” فروتن گفت.

اولین مورد شناخته شده از جامعه گسترش در آریزونا آمد در مارس 6: یک Pinal County زن در 40s خود را که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی. مقامات بهداشت عمومی نمی توانستند تشخیص دهند که چگونه او آلوده شد.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از موارد در حال حاضر در جامعه گسترش و یا انواع دیگر شناخته شده در تماس با این ویروس.

روز دوشنبه Cochise County اعلام کرد که در حال حاضر جامعه گسترش این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در انتشار اخبار. یک نر بالغ است که در بیمارستان بستری خارج Cochise County تا به حال هیچ سفر اخیر سابقه پیشرو در این شهرستان به باور او این است که اولین مورد از جامعه گسترش در Cochise County است.

داده ها در مکان های خاص هر یک عفونت هستند نه عموم گزارش شده است. دولت ذکر نگرانی های حریم خصوصی به عنوان یکی از دلایل. آنها همچنین گفت COVID-19 نیست مثل سرخک که در آن باقی می ماند بسیار مسری است و نیاز به اطلاع در مورد آنها در یک محل خاص در یک زمان خاص.

“به صداقت, داده, حتی اگر آن را به آسانی در دسترس است و هر کس می دانستم که دقیقا همان جایی که مورد شناخته شده هستند که اطلاعات نیست چه می گذرد به شما کمک کند” فروتن گفت. “چه می گذرد به شما کمک کند در حال تغییر رفتار خود و کاهش تعداد فرصت هایی که شما برای دریافت آلوده به رسمیت شناختن شما در حال تلاش برای همیشه به صفر است.”

که می تواند حامل? هر کسی

COVID-19 عمدتا گسترش فرد به فرد از طریق تماس نزدیک و یا از طریق قطرات تنفسی تولید می شود که افرادی که این ویروس سرفه یا عطسه با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما COVID-19 گسترش می تواند از کسانی است که در عین حال نشان دادن علائم CDC گفت. و گسترش آن می تواند از طریق سطوح آلوده مانند دستگیره های درب و یا کانتر.

CDC می گوید: مردم بیشتر مسری زمانی که آنها بدحال ، بدون علامت كردن است نه به فکر بود فرم اصلی پخش كردن, CDC گفت و نه از طریق سطوح آلوده.

دو راه وجود دارد برای کنترل بیماری های عفونی دکتر گفت: Marjorie بسل ارشد بالینی افسر برای بنر, بهداشت, دولت, بزرگترین سیستم بهداشت و درمان. مهار اول روش کار می کند زمانی که کوچک وجود دارد شیوع و مقامات می تواند ردیابی هر یک از فعالیت های یک فرد انجام داد. سپس تحت تاثیر قرار مردم منزوی خواهد شد, او گفت:.

آریزونا منتقل شده فراتر از این اقدامات در حال حاضر. به جای دولت نقل مکان کرد و به کاهش آن را ممکن است برای پیگیری و شامل هر فرد مبتلا, او گفت:.

“این بسیار وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر که ما احتمالا نمی توانید هر آهنگ و هر فرد و که آنها احتمالا با تعامل و آنها را به انزوای اجتماعی” بسل گفت. “این بیش از حد توانایی ما برای انجام این نوع فعالیت ردیاب و ما حرکت اجتماعی فاصله به جای.”

مناطق خاصی از کشور بالاتر بروز COVID-19 بیش از دیگران است. سفر به نیویورک خواهد بود در معرض خطر بیشتری از سفر به آیداهو جرالد گفت. اما برخی از سطح از خطر همه جا هست.

بخشی از این چالش است که شما نمی توانید بگویید با نگاه کردن به کسی که در آن آنها سفر کرده اند یا آنها که آمده اند در تماس با جرالد گفت. مردم در مناطق روستایی ممکن است سفر به ققنوس و بازگشت به خانه به جوامع خود, او گفت:.

“که ریسک صفر نیست فقط شاید پایین تر در برخی از استان ها حتی اگر آنها کاملا روستایی,” او گفت:. “آنها بسیار کمی از انتقال محلی.”

تلاش برای محدود کردن جامعه از طریق گسترش فاصله

اولین گام برای حاوی یک ویروس شامل جداسازی فرد آلوده و اطلاع کسانی که آمده اند در تماس با آنها. با COVID-19 گسترش به طور گسترده ای اقدامات شدید مانند اجرا اجتماعی فاصله آمدن به بازی به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش.

ایده پشت های اجتماعی فاصله شامل برش خاموش در جامعه گسترش یافته است. در یک روز داده می شود شما ببینید خود را به خانواده و همکاران به طور منظم, اما همچنین یک میزبان از دیگر افرادی که در حال خرید در فروشگاه همان خوردن در رستوران همان لمس کردن همان پمپ گاز.

این بیشتر مردم در حال حاضر خطر انتقال ویروس جرالد گفت. یک فرد می تواند در تماس با این ویروس در این جامعه و تنظیمات آن را به خود و گروه اجتماعی احتمالا آلوده کردن اعضای خانواده و همکاران که به نوبه خود ممکن است دیگران را آلوده.

اثرات اجتماعی فاصله گرفتن اقدامات فوری هستند. از آن خواهد شد هفته قبل از ما می توانید ببینید که چگونه در خانه ماندن را بر افزایش منحنی از موارد در آریزونا.

فروتن گفت که او فکر می کند که این اقدامات کار خواهد کرد. در حال حاضر خیابان ها بسیار ساکت تر. فروشگاه های مواد غذایی در حال فاصله مردم است. مردم نسبت به یکدیگر در فضای عمومی است.

“این نمی شود اما بیشتر به پیروی از ما و ما از مردم می خواهیم به آن را به طور جدی برای چند هفته آینده بهتر خواهیم بود” فروتن گفت.

نمونه هایی در سراسر جهان نشان می دهد چه اتفاقی می افتد اگر مطالبات در سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از ظرفیت بسل گفت. این می تواند اتفاق می افتد در اینجا. این اتفاق می تواند در هر نقطه.

اجتماعی فاصله کمک می کند تا سرعت گسترش از انتقال به “صاف منحنی” یک اصطلاح در حال حاضر به طور گسترده ای استفاده می شود به عنوان یک پاره به مردم به ماندن در خانه. اجتماعی فاصله است “بلانت ابزار” بسل به رسمیت می شناسد اما آن چه ما در حال حاضر.

“من می خواهم از همه از ما به عنوان شهروندان خوب از آریزونا را که بسیار بسیار جدی” او گفت:. “آن را نه لزوما همیشه در مورد خودتان. آن را در مورد مادر بزرگ خود را به پدربزرگ خود و همسایه خود و آن را در مورد کارکنان مراقبت های بهداشتی. به منظور برای ما به مراقبت از به عنوان بسیاری از Arizonans به عنوان ما می توانیم و ذخیره به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان ما می تواند ما را به نگه داشتن ما کارکنان مراقبت های بهداشتی امن است.”

جمهوری خبرنگار استفانی Innes کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im