هر بهار صدها و گاهی اوقات هزاران نفر از اهالی داکوتای شمالی جمع آوری برای یک پیک نیک در مترو ققنوس.

آن را به احتمال زیاد یکی از بزرگترین تجمعات از اهالی داکوتای شمالی در خارج از کشور اگر نه بزرگترین. هیچ کس واقعا آهنگ های این نوع از چیزی.

داکوتای شمالی یکی از کم جمعیت ترین ایالت در کشور اما با این که بسیاری از مردم در این ایالت سالانه پیک نیک در پارک کوهستان در مسا در اوایل این ماه, من تصمیم به ساخت یک بازی از آن: چه مدت طول خواهد آن را برای پیدا کردن یکی از بستگان من هرگز ملاقات کرد ؟

من یک نسل پنجم شمالی Dakotan. و در حالی که نام خانوادگی من است گیج کننده آشفته بازار از کلمات خارج از کشور آن را به عنوان مشترک به عنوان knoephla سوپ وجود دارد.

“اوه Leingangs که نیمی از شهر” گفت: ارل دنیس که زندگی در زادگاه من مندن برای 40 سال. ملاقات ما در پیک نیک اما ما مربوط نیست.

پدربزرگ و مادربزرگ مادری من می رسند, در پیک نیک بعد, بنابراین برای حفظ این آزمایش صادقانه, من تصمیم گرفتم تنها بستگان من را در کنار پدر می کنند.

ثبت نام جدول شبیه بهترین مکان برای شروع است. من به آنجا رفتم و در امضا با من به خانه شهرستان (Morton) یکی از داکوتای شمالی 53 شهرستانهای استان است. من هم با قرار دادن یک ستاره بیش زادگاه من (مندن) در یک نقشه بزرگ از دولت است.

پس من صبر کردم.

همه این چهره ها … به نظر می رسد آشنا’

من و زندگی در آریزونا برای تقریبا هشت سال در یک محل ساخته شده عمدتا از پیوند مثل من.

این جای تعجب نیست که بسیاری از مردم حضور سالانه پیک نیک به دنبال اتصال به صفحه اصلی خود دولت است. وجود دارد هیچ شهرها در داکوتای شمالی; ققنوس به تنهایی بالاتر از جمعیت کل کشور.

گمنامی نسبی که در آریزونا زندگی می کنند کمک های مالی می تواند به خوبی در زمان, اما آن را جدا. پیدا کردن طولانی فراموش شده دوستان و همسایگان برای یک بعد از ظهر احساس می کند مانند یک بازگشت مردم به من گفت.

“داکوتای شمالی تقریبا یک شهر کوچک” برای اولین بار پیک نیک شرکت کنندگان دیو Volker گفت. “اگر شما دیدار با کسی که از داکوتای شمالی در خیابان و بگویند آنچه در شهر شما?’ ‘چنین و چنان.’ ‘آیا شما اتفاق می افتد به می دانم…?’ شانس هستند خوب است که آنها آنها را می دانیم. این پسر من فقط صحبت کردن به او می دانست که من در کالج 50 سال پیش.

“من به اطراف نگاه کنید در تمام این چهره ها و همه آنها به نظر می رسد آشنا است.”

پیک نیک تساوی جمعیت بزرگ

پیک نیک جذب بسیاری از snowbirds نوع مردمی مادر بزرگ من خواستار “Q-tip و جمعیت” — موهای سفید, سفید, کفش ورزشی.

کن جانسون از استنلی و سپس چنگال بزرگ گفت: “در دیداری با دوستان او می بیند به طور منظم و دیدم آنهایی که او تا به حال دیده می شود برای همیشه لطفا برای. این سخت است برای ایجاد ارتباط به دلیل حرکت مردم اما پیک نیک ساخته شده آن را آسان تر است.

“برخی از آنها را من دیده نمی شود در 30 یا 40 سال” جانسون گفت. “شما می دانید چه ؟ همه آنها در حال حاضر!”

شده است وجود دارد برخی از تغییرات از یک داکوتای شمالی پیک نیک در آریزونا برای بیش از 50 سال است. این رویداد را سال قرار داده است در داکوتای شمالی جامعه پایه و اساس جذب به عنوان بسیاری از 3000 نفر با توجه به پایه و اساس. در سال گذشته پیک نیک جذب بیش از 2000 نفر در این بنیاد گفت.

آن را برجسته غرفه از کسب و کار با داکوتای شمالی, روابط مانند معشوق در نقطه چوب شور. (کوتاه حرکت شبیه چمچه زنی هشدار: در نقطه جدید غربی و طعم به زودی.)

بسیاری از غرفه های ارائه جوایز درب و برخی از مردم آماده با برچسب آدرس را وارد کنید, صرفه جویی در زمان و انرژی در نوشتن نام خود را بیش از و بیش از.

خواننده را داکوتای بازی کلاسیک بازدید جایگزینی “وست ویرجینیا” در جان دنور “جاده های کشور” با “داکوتای شمالی.” لایحه سورنسن شهردار سابق بیسمارک انجام سحر و جادو.

مردم معمولا نمی آیند برای سرگرمی یا حداقل آن را به تنهایی.

“قرعه کشی واقعی از پیک نیک, من فکر می کنم این است که قادر به پیدا کردن دوستان سابق و همسایه و همکلاسی هایش گفت:” کریستی Stonecipher جامعه بنیاد مدیر ارتباطات است.

حتی وجود دارد یک داکوتای شمالی در یکی از شهر خورشید غرب جوامع بازنشستگی است که اجاره یک اتوبوس برای رسیدن به پیک نیک, او گفت:. هر سال به ارمغان می آورد داستان های بیشتری از مردم reuniting پس از دهه ها رفته اند.

“ما فکر می کنیم این مهم است که به نگه داشتن اهالی داکوتای شمالی به یکدیگر متصل و متصل به خانه خود دولت و به طوری که آنها را فراموش نکنید که همه چیز فوق العاده در مورد داکوتای شمالی” Stonecipher گفت.

پیدا کردن خانواده

یکی از کسانی که همه چیز فوق العاده است که پیدا کردن ارتباط حتی زمانی که شما دور از خانه, زیرا, مانند دیو گفت: اهالی داکوتای شمالی همه به نظر می رسد به دانستن هر یک از دیگر.

پس از صحبت با چند نفر که می دانستم که بسیاری از Leingangs اما نیست مربوط به هر, من در نهایت حیرت طلا: کارلا Tausend که مادر Leingang و کسی که می رود به همان کلیسا به عنوان پدر و مادر من در مندن. و او با یکی دیگر از Leingang, Laureen Leingang که ممکن است یا ممکن است مربوط به من (پدرم گفت: بله او گفت: احتمالا نه).

زن و شوهر, Tim شد بازدید آریزونا در تعطیلات و تصمیم به حضور در پیک نیک. آنها را به بازدید از دوستان از جمله Laureen تا حدودی به طور منظم و در این سال سفر اتفاق افتاده است به خط با پیک نیک کارلا گفت.

“من همیشه گوش کردن به (پیک نیک) از آنجا که من شنیده ام بسیاری از مردم در اینجا” کارلا گفت. “این بار یک تصادف است.”

ما نمی تواند کاملا پین کردن چگونه ما مرتبط است. که چه اتفاقی می افتد با خانواده بزرگ: من یکی از پنج بچه ها پدر من یکی از نه پدر او یکی از 13.

پس چگونه آن را به پیدا کردن Tausend? شانزده دقیقه است. زمان کمتر از یک نمونه طنزهای برای پیدا کردن خانواده هزاران مایل دورتر از محل ما هنوز خانه تماس بگیرید.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در rachel.leingang@gannett.com و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de