هنگامی که COVID-19 بیشتر مسری است ؟ چه آن را به در نظر گرفته شود ‘بهبود’?

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش ما از خوانندگان خود خواست آنچه می خواهید بیشتر بدانید در مورد تاثیر آن, پیشگیری و درمان است. در اینجا پاسخ به برخی از این سوالات است. شما می توانید پیدا کردن پاسخ های بیشتر در اینجا.

هنگامی که COVID-19 بیشتر مسری است ؟ هنگامی که شما دیگر در نظر گرفته مسری است ؟

مردم بیمار توسط COVID-19 عفونی بیشتر زمانی که آنها در حال نشان دادن علائمی از جمله تب و سرفه و تنگی نفس با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما تحقیقات جدید نشان می دهد که هر کسی که مبتلا به کروناویروس جدید می تواند عفونی حتی افراد بدون علائم است.

به همین دلیل مقامات بهداشت عمومی به تازگی تغییر دستورالعمل ماسک نشان می دهد که افرادی که در باید پوشیدن یک ماسک خانگی برای کاهش شانس است که آنها را به شخص دیگری بیمار است.

این ویروس هنوز هم تصور می شود در درجه اول منتقل تنفس در قطرات تنفسی منتشر شده توسط فرد آلوده است.

“فرد به فرد انتقال رخ می دهد زمانی که یک فرد با عفونت ساطع قطرات حاوی ذرات ویروس در حالی که سرفه و صحبت کردن” با توجه به مقاله اخیر منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا سایت.

این ویروس همچنین می تواند وجود داشته باشد بر روی سطوح. “بقای ویروس در ذاتی سطوح شده است یک موضوع مهم مورد بحث است. در حالی که وجود دارد چند داده های شواهد موجود نشان می دهد که این ویروس می تواند باقی می ماند عفونی در سطوح بی جان در دمای اتاق به مدت 9 روز با” JAMA مقاله گفت. به همین دلیل مهم است که برای شستن دست های خود را کنید و سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را.

پس از یک فرد بهبود معلوم نیست چه مدت آنها مسری باقی می ماند. مواد ژنتیکی از ویروس ممکن است قابل تشخیص تا دو هفته پس از عفونت اما که “لزوما به این معنی نیست که عفونی ویروس است که در حال حاضر” با توجه به CDC.

وجود دارد به طور متوسط طول COVID-19 بیماری به اجرای آن است ؟

این واقعا بستگی دارد چقدر بد علائم و اینکه آیا هر گونه عوارض جدی توسعه است. “حدود 80 درصد خفیف تا متوسط علامتی گفت:” دکتر تیموتی Sielaff, افسر ارشد پزشکی در Allina Health. “است که می تواند به معنای تب و سرفه و دردهای عضلانی و بی حالی که در چند روز گذشته و بهبود بیش از چندین; به طور معمول 2 هفته یا بیشتر.”

این موارد خفیف می تواند بهبود می یابند در خانه به دلیل وجود دارد هیچ درمان برای COVID-19.

زمانی که عوارض توسعه مانند ذات الریه در بیمارستان مراقبت ممکن است مورد نیاز به طوری که پزشکان می تواند نظارت بر علائم و ارائه پشتیبانی به تثبیت وضعیت و امیدوارم نگه داشتن چیزهای از بدتر شدن.

“بیماری شدید می تواند طولانی تر به خصوص اگر بستری شدن در بیمارستان یا مراقبت های ویژه مورد نیاز است; در دستور 3-6 هفته” گفت: Sielaff.

  

چه معیارهای ذکر شده به عنوان “بهبود?” آنها فرض اگر خود تب و سرفه از بین رفته است شما در حال بهبود?

مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان تا کنون نگه داشته است در ارتباط با همه افرادی که آزمایش مثبت است. هر مورد متفاوت است بنابراین بهبود بستگی به راهنمایی ارائه شده توسط یک دکتر یا بهداشت عمومی رسمی. اما به طور کلی مردم در نظر گرفته بازیافت زمانی که علائم از بین برود.

“اگر شما بیمار هستید و ما در حال درخواست از مردم برای ماندن در خانه به مدت حداقل هفت روز و شما باید تب رایگان برای حداقل سه روز بدون کمک از تب کاهش داروها گفت:” کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر در وزارت بهداشت.

سازمان بهداشت جهانی در نظر دو منفی COVID-19 تست گرفته شده 24 ساعت از هم جدا می شود بخشی از آن تعریف رسمی از بهبود می یابند اما کمبود آزمون باعث می شود که دشوار است.

“این خواهد بود مفید برای فرد و جامعه به منفی تست برای تایید اما ما به اندازه کافی تست در دسترس در حال حاضر,” گفت: دکتر تیموتی Sielaff, افسر ارشد پزشکی در Allina Health.

بخوانید: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد رمان coronavirus

جزئیات: من می تواند حیوانات خانگی آلوده با COVID-19 و آن را آنها را بیمار می کند ؟

خواندن: شما می توانید با کشتن نمی coronavirus را با نوشیدن آب گرم. رد کردن که ویروسی Facebook پست

گوش دادن: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد این بیماری همه گیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im