افرادی که مبارزه با غم و اندوه خود را در 14 فوریه می توانید تماس تلفنی در 866.800.4707 از ساعت 8 صبح تا نیمه شب EST و ارتباط با زندگی سوگ متخصصان آموزش دیده در پرداختن به چالش های خاص عزادار عزیزان صورت. وب سایت ValentineHelpline.com فراهم می کند مقالات در غم و اندوه و دیگر منابع برای کمک به افراد برآید.

“برای کسی که از دست یک دوست به خصوص شریک زندگی, تعطیلات می تواند کاملا به چالش کشیدن. حتی بسیاری از سال پس از از دست دادن آن را به تجربه تجدید حیات از غم و اندوه گفت:” رابین سپاهان, مدیر ارشد, از سوگ و داوطلب خدمات در VITAS Healthcare. “در زندگی ما درک می کنیم که هر فرد بدحال در راه خود را و زمان و اتصال با کسی که می تواند تأیید و پشتیبانی یک ابزار ارزشمند در مقابله است.”

برای بیش از چهار دهه زندگی بهداشت و درمان ارائه کرده است غم و اندوه و سوگ پشتیبانی از هزاران نفر از خانواده ها و دوستان در حالی که یک بیمار دریافت آسایشگاه مراقبت و حداقل به مدت 13 ماه پس از مرگ است. حتی پس از آن زمان زندگی کارکنان است که همیشه در دسترس برای گوش دادن و کمک به عزیزان خود را از طریق غم و اندوه.

برخی از زندگی’ سوگ خدمات عبارتند از:

  • صفحه اصلی بازديد از سوگ متخصصان کشیش و داوطلبان
  • سوگ پشتیبانی تلفنی
  • غم و اندوه پشتیبانی از گروه های led توسط کارشناسان ویتاس
  • یادبود خدمات و حافظه خرس
  • فصلنامه سوگ نامه حمایت عضویت در خبرنامه و مطالب آموزشی
  • جامعه منبع ارجاع به غم و اندوه درمانگران جامعه, گروه پشتیبانی و غیره.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد غم و اندوه و سوگ خدمات در طول سال بازدید VITAS.com.

در مورد زندگی® بهداشت و درمان
تاسیس در سال 1978 VITAS Healthcare پیشگام و رهبر در آمریکا آسایشگاه جنبش است. که مقر آن در میامی, فلوریدا, ویتاس (تلفظ VEE-tahs) عمل 48 خانقاه برنامه در 14 ایالت (کالیفرنیا, کانکتیکات, دلاور, فلوریدا, گرجستان, ایلینوی, کانزاس, Missouri, New Jersey, اوهایو, پنسیلوانیا, تگزاس, ویرجینیا و ویسکانسین) و ناحیه کلمبیا. ویتاس استخدام 12,562 حرفه ای که برای مراقبت از بیماران علاج ناپذیری بیمار روزانه در درجه اول در خانه و همچنین در شرکت 28 آسایشگاه بستری واحد و همچنین در بیمارستان ها و خانه های پرستاری و کمک جوامع زندگی/امکانات مراقبت های مسکونی برای افراد مسن. در پایان سه ماهه چهارم سال 2019, ویتاس گزارش روزانه به طور متوسط سرشماری 19,192. بازدید www.vitas.com.

سوالات رسانه ای با ما تماس بگیرید: media@vitas.com, 877-848-2701

منبع VITAS Healthcare

لینک های مرتبط

https://www.vitas.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de