چرخ رهبر در حمل و نقل هوایی خصوصی, میزبانی هفتم آن سالانه سوپر شنبه حزب درب عقب اتومبیل برای اعضای VIP در فوریه 1, st, 2020 در Wynwood, میامی با چهره های برجسته در ورزش و سرگرمی. در این مراسم شد چرخ های عضو سفیران و شرکت میزبان راسل ویلسونبیکر Mayfield, سام Darnold, tamöz, Ron ریورا, اسکات Van Pelt, مایک-<url>, Mike Tirico, کرک Herbstreit, Steve لوی و لارنس Tynes; بسیاری از خود را به اشتراک گذاشته میدارد برای بازی در طول سالانه قبل از بازی بحث گچ.

چرخ فوق العاده شنبه Tailgate شریک فعالانه شامل اولی وسایل نقلیه بر روی صفحه نمایش یک بوز shoppable, هوای آزاد, پاپ آپ, فروشگاه همهجانبه هنر و تناسب اندام, سالن از الکس رودریگز TruFusion یک رائو را کوفته ایستگاه و زمزمه فرشته آناناس نوار. مهمانان نیز استعداد مارک دنده از چرخ کردن تیم فروشگاه. این رویداد برجسته تعجب عملکرد در هنگام Keegan-Michael Key پیوست Barnstorm روی صحنه است. بعد بیکر میفیلد سنگ بر روی صحنه با کلی جیمز و جمعیت سنگ همراه است.

پیش از آن در هفته چرخ میزبانی شام احزاب با W ساحل جنوبی در pop-up رستوران “رائو را توسط ساحل.” پایگاه یاد رستوران ایتالیایی است که شناخته شده است که شهر نیویورک را سخت رزرو بخشی از یک همکاری منحصر به فرد با چرخ تا رائو و W ساحل جنوبی. “رائو را توسط ساحل” به دقت طراحی شده در همان سبک به عنوان 124-year-old اصلی در نیویورک. در طول هفته افراد مشهور مهمان سییرا Russell Wilson, Rob Gronkowski, Camille Kostek, Olivia Culpo, کیت باک, Josephine Skriver, هیلی Kalil و یاس ساندرز با حضور در مراسم شام خصوصی احزاب و لذت آشپزی را از آشپز دینو Gatto.

“ما امضا سوپر شنبه Tailgate رویداد و همکاری منحصر به فرد با رائو را بسیار پیش بینی شده توسط ما اعضا و مهمانان VIP در طول سال گفت:” Kenny Dichter, موسس و مدیر عامل شرکت چرخ. “ما در حال خوشحالم که لگد 2020 با اولین چرخ حوادث در میامی و نگاه به جلو به ارائه تجربیات بیشتر منحصر به فرد برای اعضای ما برای ایجاد خاطرات ویژه روشن و خاموش رمپ.”

https://www.dropbox.com/sh/g6cburcdwwzpbqt/AADck85Tl499NHog22S9oDjEa?dl=0

برای اطلاعات بیشتر در مورد چرخ و عضویت در آن گزینه های زیر مراجعه نمایید: https://www.wheelsup.com/.

در مورد چرخ
چرخ پیشرو شرکت هواپیمایی خصوصی ارائه می شود که در مجموع حمل و نقل هوایی راه حل است. ایجاد و رهبری مشهور کارآفرین کنی Dichterاین شرکت ارائه می دهد سه گزینه عضویت—اتصال هسته ای و کسب و کار—که به طور قابل توجهی کاهش هزینه به پرواز خصوصی در حالی که ارائه بیش از 8000 عضو در سراسر شمال امریکا, بی نظیر, ایمنی, خدمات, انعطاف پذیری و کیفیت. چرخ را می دهد تا کاربران برای دسترسی به یکی از بزرگترین مالکیت و مدیریت ناوگان از هواپیماهای خصوصی و در مجموع نزدیک به 200 هواپیما—به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ناوگان که شامل بیش از 1250 چرخ ایمنی-بررسی و تایید شریک هواپیما در نور متوسط فوق العاده-متوسط و بزرگ-کابین دسته. بسیاری از این گزینه ها می تواند رزرو فورا.

اتصال عضو دریافت دسترسی به تمام هواپیما بر روی یک عنوان در دسترس اساس. برای هسته و کسب و کار کاربران دسترسی تضمین شده است پادشاه هوایی 350i به عنوان در دسترس استناد Excel/XLS و Citation X و تضمین شده در سطح رده در برنامه ناوگان. هسته ای و کسب و کار اعضای لذت بردن از هواپیما با در دسترس بودن زمان واقعی قیمت گذاری پویا با حمایت پوش نرخ ساعتی برای زمان پرواز تنها تا 365 روز سال و با عنوان کمی تا 24 ساعت اطلاع.

ویژگی های محبوب مانند به اشتراک گذاشته پروازهای خالی پا داغ پرواز شاتل و جامعه یک پلت فرم آنلاین از کاربران تنها مرجع تخصصی برای تسهیل پرواز های فعال اعضا برای کاهش بیشتر هزینه های خود را از پرواز خصوصی. از طریق یک پیشگامانه همکاری با Delta Air Lines اعضای دارای دسترسی منحصر به فرد و منحصر به فرد کراس پلت فرم مزایای. مشهور حوادث و منافع از میان جهان برجسته سبک زندگی تجاری را تشکیل می دهند این شرکت چرخ کردن برنامه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چرخ رفتن به Wheelsup.com.
به دنبال چرخ در Facebook | Twitter | Instagram | Google.

چرخ تماس با رسانه ها:
JONESWORKS
ایمیل: wheelsup@jonesworks.com
تلفن: 212-839-0111

منبع چرخ

لینک های مرتبط

https://www.wheelsup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de