آنچه را که جغد انجام می دهند ؟ حیات وحش کم پیشنهاد لینک وحشی برای Arizonans در خانه

جف Meyers آشنا تنگاتنگی با چگونه به طور جدی مردم را زنده حیات وحش دوربین. به عنوان آریزونا بازی و ماهی بخش watchable با حیات وحش و مدیر برنامه او می شنود و از بسیاری از بینندگان اختصاص داده شده.

در ابتدای sandhill جرثقیل های نجومی در ماه اکتبر سال گذشته آژانس را زنده گیری کرده بود مسائل فنی شد و برای حدود دو ماه. این یکی از برنامه های محبوب ترین کم زندگی می کنند. هر زمستان دهها هزار نفر از گردن زدن پا, پرندگان, مهاجرت به Whitewater قرعه کشی در جنوب شرقی آریزونا ، delighting بینندگان خود را با squawking و مطلق اعداد.

“شما هیچ ایده چقدر مردم با تکیه بر این دوربین در زندگی روزانه خود را” یکی از ایمیل Meyers, نا امید, به عنوان او خیره شد خالی سیاه و سفید مشاهده کنید.

“او می دانست که آنها وجود دارد و او می دانست که او نمی تواند آنها را ببینید” مایرز گفت. “کلمات وجود دارد که من قادر به گفتن است که آن را عدالت — مردم فوق العاده پرشور در مورد این حیوانات وحشی.”

به عنوان خانه نشین Arizonans به دنبال فرار از جریان ثابت از COVID-19 اخبار به عنوان به خوبی به عنوان خود را خستگی ترافیک در آژانس حیات وحش کم مشخصی است. معلمان هم در حال پیدا کردن دوربین به یک ابزار مفید برای تعامل با دانش آموزان خود را.

Sandhill جرثقیل فصل است در آریزونا در حال حاضر پس از منظم ترین بینندگان منتقل کرده اند توجه خود را به یکی دیگر از آژانس دوربین های زنده: لانه اشغال شده توسط یک جغد شاخدار که تخم فقط قبل از COVID-19 همه گیر آمار و خانمان و زندگی انسان ها در سراسر جهان است.

در 17 مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb گفت Arizonans برای جلوگیری از جمع آوری در گروه های بزرگ بازی ماهی و زیست شناسان اشاره به پتانسیل های فازی-رهبری بزرگ شاخدار جوجه جغد در لانه.

در طول چند هفته آینده در حالی که اکثر Arizonans شروع به کار از خانه و مدارس بودند توقیف و غیر ضروری کسب و کار بسته لانه دو owlets چهار برابر در اندازه. Meyers شروع به دریافت ایمیل.

“با تشکر از شما برای داشتن این زنده فیلم بزرگ شاخدار جغد. این نگه داشته است من را تشویق می کردند تا در این زمان استرس زا” یک فرد نوشت: او در مارس 30.

“من به اشتراک گذاشته جغد cam لینک با من همسایه همسایه و مردم در حال لذت بردن از یک نقطه روشن در قرنطینه. با تشکر از شما” نوشت: دیگر در 2 آوریل.

تا پایان مارس به عنوان stay-at-home سفارشات تمدید شد از طریق آوریل Meyers دریافت کرده بود حداقل یک دوجین از جمله ایمیل. او متوجه یک چشم انداز مثبت در بینندگان در جغد مخفی آشکار نتیجه مردم بیشتر در خانه به دنبال چیزی برای انجام در ترکیب با این واقعیت است که owlets به اندازه کافی بزرگ هستند دیده می شود در لانه Meyers گفت.

اگر آنها نمی دانند آن owlets وارد شده بود در جهان طی یک اقدام بی سابقه لحظه برای نژاد بشر بودند و با ارائه یک سرویس است که هیچ جغد قبل از آنها تا به حال.

“مردم در حال پیدا کردن خود را بیشتر منزوی در خانه و آنها واقعا خدا را شکر که این دوربین ها در اطراف” مایرز گفت. “آنها بسیار درگیر ما ارسال ایمیل های متعدد از یک هفته ما درخواست سوال در مورد طبیعت و در مورد جغدها. Birders در کل واقعا به آنچه انجام می دهند و این واقعیت است که آنها هنوز هم می تواند آن را انجام دهد نشستن در خانه در حال حاضر است که واقعا به آنها مقدار زیادی از لذت و امنیت و آسایش است.”

اسکاتسدیل آریزونا ساکن استیو اشبی شده تماشا sandhill جرثقیل با تعهد بیش از دو سال گذشته اما به عنوان پایان فصل همزمان با شتاب گیر بزرگ شاخدار جغد کم شد و آرام فرار در جهان است که به نظر می رسید برای تبدیل یک شبه.

“به عنوان یک تعهد شما به عنوان خوانده شده تمام coronavirus اخبار, اما آن را طاقت فرسا می شود” اشبی گفت. “اگر شما می توانید برگردید و ببینید این مادر و تغذیه این نوزادان و دانستن جایی که آنها در حال رهبری و آنچه که زندگی خود را برای رفتن به مانند … این فقط طول می کشد و ذهن شما را به دور از چیزهایی که شما نمی توانید هر چیزی در مورد به هر حال.”

چندلر مقیم و حیات وحش عکاس نیکی الی است به تماشای بزرگ شاخدار جغد گیری در سراسر این بیماری همه گیر از آن به او کمک کرد تا استراحت میان اضطراب پیگیری coronavirus گسترش یافته است. گاهی اوقات هنگامی که مادر جغد نگاه به طور مستقیم در دوربین Ely احساس مانند او وجود دارد در فرد مقابل لانه.

“مامان جغد زیبا و مبهم نگاه با او شدید تافی چشم” الی نوشت: در یک ایمیل به جمهوری. “بهترین از همه, من می توانید این کار را از اتاق خواب خود و بدون نیاز به ترک خانه. آن بوده است طراوت برای دیدن طبیعت در Facebook به جای هشدار دهنده روزانه کرونا ویروس آمار است.”

مخلوق خود را انتخاب کنید cam

  • بزرگ شاخدار جغد گیری: در Whitewater قرعه کشی حیات وحش منطقه, شرق, Bisbee,
  • طاس عقاب گیری: در دریاچه دلپذیر شمال ققنوس
  • Sandhill جرثقیل گیری: Whitewater, قرعه کشی, شرق, Bisbee,
  • کویر pupfish گیری: در مسا کالج
  • بت گیری: در نزدیکی پیما در Graham County

دوربین ارائه ضروری اتصال

آریزونا بازی و ماهی بخش تنها سازمان دولتی است که به زندگی حیات وحش دوربین. ویدیو جریان هستند یک بخش کوچک از سازمان حیات وحش مشاهده برنامه: Meyers و تیم خود را از زیست شناسان ترتیب bighorn sheep مشاهده روی پل موقت نظامی زدن قایق در کانیون لیک و گاومیش کوهان دار امریکایی مشاهده در شمال آریزونا. آنها منجر شب افزایش بنابراین مردم می توانند با رعایت مارهای زنگی, tarantulas و عقرب.

یکی از محبوب ترین حوادث خفاش توری که در آن مردم می توانید ببینید “آسمان توله سگ” (به عنوان Meyers اشاره به خفاش ها) نزدیک است. این یک راه برای یادگیری به درک بدخیم پستانداران که در واقع حیاتی به زیستگاه های آنها زندگی می کنند. آنها کاهش حشرات جمعیت در گرده افشانی گیاهان و حتی reseed deforested مناطق Meyers گفت.

اما با ظهور COVID-19 همه گیر اجتماعی و فاصله آن حوادث لغو شده است و حیات وحش دوربین را تبدیل به تنها راه مطمئن برای اتصال مردم با حیات وحش آریزونا. هر چند این بیماری همه گیر است ضربه بینندگان درجه یک به طور میانگین مردم از 40 آمریکا و 30 کشور در سراسر جهان لحن به دوربین های هر هفته Meyers گفت.

“ما تمام هدف با این دوربین واقعا به مردم صمیمی این نگاه به حیات وحش و به آموزش های عمومی و داستان از این مخلوقات” مایرز گفت. “این کمک می کند تا برای تقویت شور و شوق برای حفاظت از محیط زیست و این واقعا چیزی است که هدف ما است.”

بازی و ماهی در حال حاضر اجرا می شود پنج دوربین های زنده از حیات وحش بومی در سراسر کشور: عقاب طاس در دریاچه دلپذیر این sandhill جرثقیل در Whitewater, قرعه کشی زیر آب مخفی از کویر pupfish در مسا کالج, یک خفاش در یک انبار در نزدیکی پیما و بزرگ شاخدار جغد در جنوب شرقی آریزونا.

دوربین خوردن اکثر برنامه بودجه Meyers گفت. نصب بزرگ شاخدار جغد کم بود و تنها از طریق یک $20,000 کمک مالی از آریزونا ورزشکاران برای حفاظت از حیات وحش, یک سازمان غیر انتفاعی است که درگیر شکارچیان حیات وحش سازمان حفاظت از محیط زیست در زیستگاه-مسائل مربوط به استفاده از.

“این پول حق بازگشت به این برنامه به آموزش مردم در مورد حیات وحش در سراسر کشور” مایرز گفت. “هدف ما این بود که این دوربین ها به حمایت از خود از طریق کمک های مالی از آنجا که در حال حاضر این دوربین را تشکیل می دهند شاید 5-10 ٪ از برنامه های من و خوردن آنها تا حدود 75% از بودجه و بودجه حمایت از همه از آموزش و پرورش و مشاهده حیات وحش و برنامه های خود را.”

با کیفیت بالا دوربین های دیجیتال نه تنها گران قیمت برای خرید و نگهداری, اما آنها نیاز به یک ثابت منبع قدرت و اتصال به اینترنت. آنها اغلب در مکان های از راه دور به طوری حفظ قدرت بدان معنی است که یا در حال اجرا کابل (که می تواند هزینه رو به بالا از $10,000 برای هر یک چهارم مایل از راه دور تحت پوشش) و یا خرید ساختمان و حمایت از آرایه های خورشیدی به نگه داشتن دوربین به بالا و در حال اجرا 24 ساعت در روز.

بزرگ شاخدار جغد گیری است که هنوز هم بهترین نشان می دهد در شهر در حال حاضر. این owlets به احتمال زیاد پرواز لانه مدتی در دو هفته مایرز گفت: اما آنها هنوز هم چوب در اطراف لانه برای دو ماه پس از آن حداقل. با شروع در ماه مه خفاش ها شروع به پر کردن انبار قدیمی در خارج از شهر پیما در Graham County, یک توقفگاه بین راه در چندین گونه خفاش’ مهاجرت. آنها مشاهده شده در انبار از سال 1992.

اگر بودجه اجازه Meyers امید برای اضافه کردن بیشتر مخلوق کم, از جمله یک دوربین به دنبال کردن در بزرگ شاخدار جغد آشیانه دو ماهى جغد دوربین (یکی برای داخل زیرزمینی رپتورز’ نقب زدن و از سوی دیگر برای سطح) احتمالا یک بیابان سونورا وزغ کم و زیادی پستاندار دوربین است که می تواند نشان می دهد الک و hummingbirds skunks و بابکتس و یا هر چیز دیگری که اتفاق می افتد به تصویب از طریق قاب.

حیات وحش کم یک راه برای رسیدن به مخاطبان گسترده تر, مایرز گفت.

“آن را می دهد مردم این توانایی را از اتاق نشیمن خود را و برای افرادی که نمی توانید جسمی خارج شدن و رفتن به این مکان را می دهد آن دسته از افرادی که توانایی” مایرز گفت.

همچنین کمک می کند تا پرورش شور و شوق برای حفاظت Meyers گفت. “هنگامی که آنها متوجه است که حیوانات دارای یک ارزش ذاتی است و آنها حق دارند به یک مکان به مکان زندگی می کنند و سپس ما امیدواریم که که دانش تبدیل می شود به مردم گفت:” هی من می خواهید برای محافظت از آنها را من می خواهم برای محافظت از این سرزمین, من می خواهم برای حفاظت از این زیستگاه من می خواهم برای محافظت از این گونه برای نسل های آینده است.'”

کم کمک به معلمان در تعامل با دانش آموزان

کاترین Studey را در کلاس چهارم نمی تواند نگه داشتن چشم خود را خاموش درام آریزونا بازی و ماهی بخش زنده طاس عقاب دوربین سال گذشته است. هر روز صبح به علم و معلم نوشتن در مریلند مدرسه در مرکز شهر فینیکس را دانش آموزان خود را سازمان دیده بان خوراک و نوشتن مشاهدات خود را.

از طریق قدرتمند زوم اپتیکال لنز بر روی یک دوربین 200 پا از لانه, از کلاس درس تا به حال با کیفیت بالا مشاهده همه چیز را از کلاغ های سیاه و ringtails ربودن عقاب’ تخم مرغ از لانه به یک مرد لگد زدن به همسر اول به محدود کردن و ساختمان یکی دیگر از لانه نیم مایل دور.

“این بسیار چشمگیر در کلاس چهارم, کلاس درس” Studey گفت.

Studey تا به حال زمان زیادی را در این سال به عنوان سمبل حیات وحش دوربین به او درس برنامه تا COVID-19 مداخله کرد. با دانش آموزان خود را در خانه و بدون برنامه آنها استفاده می شود برای او تا به حال به سرعت فکر می کنم در مورد چگونه برای تنظیم خود برنامه های درسی.

“من فکر کردن در مورد چگونه من می توانم تعامل با بچه ها در انجام برخی از پاپ علم مسائل و من فکر کردم در مورد دوربین های وب,” Studey گفت.

او مشترک گوگل فایل با کلاس. هر روز بچه ها را تشویق به صرف پنج دقیقه تماشای بزرگ شاخدار جغد livestream و ضبط مشاهدات خود را.

“این شد یک پروژه شسته و رفته تا به سرعت” Studey گفت. “من دوست دارم که آن را محلی. من می دانم که وجود دارد بسیاری از وب سایت بزرگ کم وجود دارد مانند Explore.org که در آن شما می توانید به تماشای نهنگ و orcas و تمام انواع چیزهای مختلف بر روی دوربین. اما من فکر می کنم این خیلی بیشتر ارزش برای بچه ها به واقع در این است که در اینجا در آریزونا. این حیات وحش بومی ما است.”

در همان زمان اریک Proctor, حیات وحش آموزش و پرورش هماهنگ کننده برای بازی و ماهی بخش بود فکر کردن در مورد چگونه او می تواند تبدیل منابع او معمولا ارائه به مربیان در فرد در کارگاه های آموزشی به صورت آنلاین برای کمک به معلمان و پدر و مادر با بچه ها در خانه.

“من خود من دو بچه ها و ما شاهد تغییر زمانی که مدارس اساسا تعطیل,” Proctor گفت. “من تو را دیدم بسیاری از عدم اطمینان از هر دو پدر و مادر و معلمان خود را. چگونه ما را در آموزش و پرورش پارادایم است که تا حد زیادی در فرد و تغییر آن را به طور کامل به صورت آنلاین چیزی است ؟ و من متوجه شدم که ممکن است که در آن گروه ما ممکن است قادر به خدمت بهره مند شوند.”

او وارد منابع برای چگونه برای ایجاد یک ethogram یک فروشگاه از تمام انواع مختلف از رفتار مشاهده شده در حیوانات. Studey دانشجویی پروژه برجسته بود در یک وبینار او ایجاد شده است.

ناظر انتظار برای ادامه و گسترش این برنامه های آموزشی آنلاین, موجب, توسط COVID-19 بحران است.

“من نمی خواهم برای ایجاد منابع دیجیتال فقط برای این لحظه در زمان” Proctor گفت. “آنها باید چیزی است که می تواند معنی دار بعد.”

او در حال حاضر ایجاد یک تنوع از “حیات وحش علوم در خانه” را فعالیت (آنها سرگرم کننده برای بزرگسالان بیش از حد).

ناظر به درس از همه گیر هستند نه تنها در قلمرو حرفه ای. او امیدوار است که آنها می تواند گسترش به شخصی بیش از حد.

“من گمان می کنم ما نه تنها در این است که در مردم وجود دارد پیدا کردن این عناصر در زندگی که آنها ممکن است فقط عجله گذشته قبل از” Proctor گفت.

“من امیدوار هستم ما یاد بگیرند برای تبدیل شدن به بیشتر, بیمار, بیشتر هدفمند بیشتر درگیر در آنچه بلافاصله در اطراف ما — ما خود, خانه, خانواده های ما آنچه که ما را به حیات وحش است که در خارج وجود دارد که در آن زندگی می کنیم” او گفت:. “من امیدوارم که در ادامه به انتقال که زمانی که همه چیز باز می شود تا ما به طور ناگهانی نیست, بازگشت به, که در آن ما شد و ما را فراموش کرده ام همه چیز را به ما آموخته است.”

ارین سنگ را پوشش می دهد و محیط را برای آریزونا جمهوری و azcentral.com. ارسال داستان نکته ها و ایده ها در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @Erstone7.

محیط زیست پوشش در azcentral.com و در آریزونا جمهوری است که توسط یک کمک مالی از نینا ماسون Pulliam خیریه اعتماد. دنبال جمهوری زیست محیطی گزارش تیم در environment.azcentral.com و @azcenvironment در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de