وایکینگها’ رایگان-عامل ترشح ممکن است محدود به روز چهارشنبه توافق با کلاغ بینی مقابله با مایکل پیرس که جایگزین خواهد شد Linval یوسف در یک معامله شارژ 9 میلیون دلار در سال است.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از حفره سمت چپ در فهرست بنابراین اجازه دهید نگاهی به باقی مانده رایگان عوامل که حس را که متناسب با در مینه سوتا است.

وایکینگها’ کلاه فضایی است که در میان حداقل در NFL در حالی که این تیم هنوز هم می تواند دوباره ثبت برخی از خود بازیکنان مثل کیکر دن بیلی و ایمنی اندرو Sendejo. بسیاری از این عوامل در زیر ذکر شده انتظار می رود که تا به حال در یک نسبی مقرون به صرفه. وایکینگ ها تا به حال حدود 13 میلیون دلار در کلاه فضایی قبل از چهار موافقت نامه با پیرس و پشتیبان و کارفرمایی شان Mannion.

CB Johnathan یوسف (تگزاسی) — یوسف که تبدیل به 36 ماه آینده یک عامل رایگان جلوتر از خود NFL 15 فصل است. او در آغاز برای هر دو مایک زیمر را Bengals (’08-’10) و گری Kubiak تگزاسی (’11-’13) به وایکینگ ها مقدار زیادی از بینش در مورد یک جانباز علاوه بر این به خود خالی cornerback اتاق. یوسف در حال آمدن است خاموش 11 شروع می شود با 13 پاس خیز دال و یکی رهگیری.

CB Nickell Robey-کلمن (قوچ) — Robey-کلمن, چاق و چله 28 ساله اسلات مدافع او 2020 گزینه کاهش یافته لس آنجلس. این به این معنی بالقوه امضای نمی خواهد تعداد برابر وایکینگها’ جبرانی انتخاب فرمول جدید CBA به تازگی تغییر کرده است. وایکینگ ها قبلا پرسش در مورد امضای Robey-کلمن در طول سال 2017 offseason. آنها را یکی دیگر از فرصت این ماه است.

S Darian استوارت (Buccaneers) — استوارت, 31, ممکن است مقرون به صرفه جانباز علاوه بر این به عنوان یک احیای پروژه. او به دنبال Kubiak از کلاغ به Broncos در 2014-2015 آغاز شده و در طول دنور سوپر باول اجرا شود. ولی او فقط یک بازی ناامید کننده Bucs فصل گذشته.

S والت Aikens (دلفین ها) — Aikens, 28 led دلفین ها در تیم های ویژه جرقه بزند برای پنج تن از شش فصل NFL. چهار نفر از کسانی که سال ها تحت Vikings ویژه تیم هماهنگ کننده مروان Maalouf بود که یک دلفین ها از دستیار های 2013-2018 انجام دهد. آشنایی می تواند منجر به یک مراسم در ثانویه که در آن وایکینگ ها از دست داده تیم های ویژه رهبر در Jayron Kearse به شیر رایگان در آژانس.

G رونالد Leary (مهندسان) — Leary که تبدیل به 31 ماه آینده خود را به حال 2020 گزینه کاهش یافته است توسط Broncos. پس او هم نمی خواهد تعداد در برابر وایکینگ ها در کامپیوتر انتخاب کنید فرمول. کابوی’ سابق چپ گارد بود و سه سال استارت در دنور اما هر Broncos فصل به پایان رسید و در آسیب محدود کردن او به 29 از 48 شروع می شود. جامد عبور محافظ زمانی که سالم است.

OT/G جو Haeg (کلت) — Haeg, 26, یک برینرد مادری که با حضور ایالتی داکوتای شمالی قبل از تبدیل شدن به یک 2016 پنجم-انتخاب دور در ایندیاناپولیس. آغاز شده دو فصل در سمت راست گارد راست و مقابله با. تنزل به یک نقش پشتیبان گیری بعد از آسیب مچ پا در سال 2018 است. همه کاره زادگاه محصول است که می تواند فتنه وایکینگ ها.

G حداکثر گارسیا (کاردینالز) — Garcia, 28, یک چهارم-دور انتخاب توسط Gary Kubiak Broncos در سال 2015 از فلوریدا. در حال حاضر که Kubiak پا به عنوان وایکینگ ها OC که او بیخ و بن برای تجدید دیدار با سابق خود را به سمت چپ گارد? گارسیا نیست زیاد بازی فصل گذشته در حالی که دوره نقاهت بعد از پارگی ACL دچار نوامبر 2018.

WR Demaryius توماس (جت) — یکی دیگر از سابق Broncos پیش نویس انتخاب توماس می تواند بدتر از وایکینگ ها در به دنبال یک تیم به احیای نیمه دوم از خود NFL حرفه ای. توماس, 32, گیر افتاد, 36 عبور برای 433 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما در 11 بازی برای جت های فصل گذشته است. او تا به حال 1000-حیاط فصل از سال 2016 و پاره خود آشیل در سال 2018 است.

WR تیلور گابریل (خرس) — گابریل 29 منتشر شد فروشندگان این offseason. پس او هم نمی خواهد تعداد در برابر وایکینگ ها در کامپیوتر انتخاب کنید فرمول اگر امضا کردند. سابق براونز و شاهین سوز هفت بازی از دست رفته در سال گذشته به علت ضربات مغزی است. اگر سالم او ممکن است قادر به جایگزین کردن برخی از سرعت چپ در Stefon Diggs تجارت است.

WR Jarius رایت (پلنگ) — سابق Vikings گیرنده در دسترس است دوباره پس از Panthers کاهش یافته خود را در سال 2020 گزینه است. از نظر آماری رایت سازنده ترین روز هنوز در مینه سوتا که در آن وایکینگ ها نیاز به قابل اعتماد عمق و یک سوم پایین گرفتن یک بار در در حالی که.

پست های قدیمی تر

ایمنی Kearse ترک وایکینگ ها برای یک سال مقابله با دیترویت

پیام جدیدتر پیام

کیکر دن بیلی موافق به مدت سه سال تمدید قرارداد با وایکینگ ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net