چه آن را مانند وقتی که شما یا کسی که می شناسید می شود COVID-19? دره 101 سهام دو داستان

برای چند نفر در دره ایم که قرارداد COVID-19 یا تماشای کسی آنها را دوست دارم قرارداد آن یک سوئیچ بدبختانه پس از آن. آنها احساس مجبور به متقاعد کردن دیگران به این بیماری جدی است.

جیمی Flores, a 30-year-old man از تمپه, آریزونا گفت جمهوری خبرنگار آدری جنسن او فکر COVID-19 یک شوخی بود. او نمیفهمد او بیش از حد جوان و سالم به مستعد ابتلا به هر گونه قابل توجهی خطر است.

پس از یک شب در کافه فلرس قرارداد COVID-19 و پس از آن در بیمارستان بستری است. او تلاش برای متقاعد کردن دوستان و خانواده به محتاط تر. او posted on Facebook در مورد تجربه خود را و تلاش برای هدایت و روشنی از سیاست به امید آن ممکن است کمک به مخالفان یا منتقدان درک واقعیت است.

دیگران در تلاش برای گسترش آگاهی هر چند در حال غواصی به سیاست است. علامت یورقویزا بود 65 ساله ساکن زندگی در ققنوس و Maryvale محله. او در تاریخ 30 ژوئن از COVID-19. دختر کریستین یورقویزا و سرزنش رژیم صهیونیستی است. mlb.

او منتشر شده یک خاطره انگیز اگهی برای پدرش در, جمهوری خواستار, “بی دقتی از سیاستمداران” برای به خطر انداختن بهداشت عمومی و “قهوه ای بدن.” در یک مصاحبه او گفت: Ducey است “خون در دست خود را.”

این هفته قسمت از دره 101 سهام داستان فلورس و یورقویزا خانواده است. این بررسی سردرگمی برخی از احساس در مورد آریزونا بازگشایی و اثرات بالقوه از بازگشت به زندگی به عنوان معمول است.

گوش دادن به قسمت:

بهترین راه برای گوش است برای عضویت در دره 101 مورد علاقه خود را در پادکست برنامه اما شما همچنین می توانید جریان کامل قسمت زیر دانلود کنید.

توجه داشته باشید: دره 101 در نظر گرفته شده است شنیده می شود. اما ما نیز ارائه یک رونوشت از این قسمت. ممکن است اندکی انحراف از پادکست های صوتی.

می خواهید برای ارسال سوال به دره 101? اینجا را کلیک کنید.

بیشتر از دره 101:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de