کمتر از 24 ساعت پس از رئیس جمهور را امضا چند میلیارد دلار خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون بحث در کاخ سفید و در کاپیتول هیل در حال حاضر با تمرکز بر آینده عمده قطعه ای از ویروس تسکین قانون.

این می آید به عنوان بانک آمریکا پیش بینی 12 درصد انقباض اقتصادی در سه ماهه دوم و محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به قرارداد توسط .8%.

منابع صحبت کرد که به نیوز مکس مسلم شد نظر خود را اندازه گیری خواهد شد که قیمت حداقل $1 تریلیون دلار — تقریبا برابر با قیمت فعلی کسری بودجه فدرال.

حداقل نصف بسته است و انتظار می رود در قالب پرداخت نقدی به مالیات دهندگان آمریکایی. به طور خاص (تا کنون) این به این معنی $1,000 بررسی برای هر آمریکایی است که یک کار و شاید حتی بزرگتر برای چک کردن کودکان است.

مذاکرات در حال حاضر در حال انجام در سنا است. بسته نهایی است و انتظار برگزار می شود تا آنجا که دموکرات ها به رهبری رهبر اقلیت چاک شومر n. y. هستند خواستار بازسازی این کشور نظام سلامت در تاریخ همتراز با بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم است.

“در حال حاضر ما نیاز به بازسازی و بهداشت عمومی ظرفیت در قاره ما” شومر توییتی صبح روز چهارشنبه. “امریکا باید یک طرح مارشال برای بهداشت عمومی زیرساخت های ما برای کمک به بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران در مقیاس گسترده است.”

این می رود بدون گفت وزیر خزانه داری استیون Mnuchin کاخ سفید نقطه در تسکین قانون اشتراک نمی خواهد شومر را دید.

سنا به تصویب رساند که این خانواده برای اولین بار اندازه گیری با رأی 90-8 انتظار می رود به کار کردن نسخه نهایی تریلیون دلار بسته با آغاز هفته آینده. خانه در حال حاضر خارج از جلسه با بازگشت به احتمال زیاد در هفته آینده.

محافظه کاران در کنگره برای بیشتر قسمت ها در حال رفتن همراه با اقدامات اضطراری با کمی اعتراض. یکی در خارج از کنگره که ابراز اعتراض به نیوز مکس بود Grover Norquist رئیس جمهور از آمریکایی ها برای اصلاحات مالیاتی.

“پرتاب پول افراد دیگر از درب است که چه اتفاقی می افتد زمانی که سیاستمداران یک رای دهندگان خواستار آنها “انجام کاری” او به ما گفت. “و نانسی پلوسی دارای حق وتو بیش از نهایی قانون.”

Norquist افزود: خبر خوب این است که “مالیات-نرخ کاهش مقررات زدایی و یک دیوان عالی کشور که دارای جزئیات بیشتر از قانون اساسی از زمان به زمان به ما داده است اساسی اقتصاد قوی. بازار خواهد آمد و شغل باز خواهد گشت — مگر اینکه دموکرات ها در ماه نوامبر برنده.”

جان Gizzi ارشد, مقاله نویس سیاسی و کاخ سفید خبرنگار نیوز مکس. برای اطلاعات بیشتر از گزارش خودبه اینجا بروید در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de