آنچه شما نیاز به دانستن در مورد مینه سوتا ‘stay-at-home” منظور

رژیم صهیونیستی. تیم Walz درخواست Minnesotans به ماندن در خانه مگر اینکه مطلقا لازم است به منظور کاهش سرعت گسترش coronavirus در دولت است.

این “stay-at-home” سفارش خود را از دراماتیک ترین اقدامات اجرایی و در عین حال درخواست Minnesotans به شریک شدن در یک فرم شدید اجتماعی فاصله به عنوان ویروس گسترش می یابد به تعداد فزاینده ای از مردم در دولت و بيمارستان آماده شدن برای بیشتر بیماران است.

اما آن را به دور از کل مستند از دولت است.

چه Walz جدید سفارش می گویند ؟

روز چهارشنبه فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی که می پرسد Minnesotans به ماندن در خانه به جز نیازهای ضروری و خدمات شروع در 11:59 بعد از ظهر روز جمعه, مارس 27 تا حداقل 10 آوریل با محدود تر اجتماعی فاصله قصد دارد به دنبال با تمرکز بر روی افراد در معرض بیشترین خطر از COVID-19 عوارض — بیشتر افرادی که مسن هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی.

آنچه ضروری در نظر گرفته شده نیاز دارد و خدمات ؟

منظور هنوز هم اجازه می دهد تا مردم را به ترک خانه برای چیزهایی مانند مواد غذایی و گاز و خدمات پزشکی اورژانس و یا لوازم مراقبت از اعضای خانواده ، دوستان و یا حیوانات خانگی و حرکت بین پناهگاه های اضطراری برای کسانی که بی خانمان هستند.

و افرادی که در کار “مهم بخش” معاف از ماندن در خانه سفارش از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران پاسخ گوی اضطراری اجرای قانون پناهگاه امکانات مراقبت از کودک, تولید مواد غذایی, آب و برق, اخبار رسانه ها و بحرانی ساخت. دیگر محل های کار خواسته به تغییر به telework و کار از خانه مدل تحت سفارش.

چه چیز دیگری باقی بماند باز ؟

Walz نیز دستور داده فروشگاه سخت افزار ارسال و دفاتر و فروشگاه های راحتی, مراسم تشییع جنازه, خانه, داروخانه ها, بانک ها و قفسه مواد غذایی به باز بماند در طول اقامت در خانه سفارش دهید. دولت و قوه مقننه نیز باز تحت نظم اما قانونگذاران ایالتی در حال حاضر دسترسی محدود و نقل مکان به یک تماس اساس به تصویب قوانین اضطراری.

در حال ساکنان اجازه رفتن به خارج ؟

بله منظور هنوز هم اجازه می دهد تا افراد به خارج برای “پیاده روی, پیاده روی, در حال اجرا, دوچرخه سواری, شکار یا ماهیگیری” اما با مناسب اجتماعی فاصله, Walz گفت.

آنچه در مورد مشروب فروشگاه ها ؟

فروشگاه ها مشروب شده اند مجاز به باز بماند حتی در آخرین اقدام اجرایی.

وجود محدودیت برای کافه ها و رستوران ها?

کافه ها و رستوران ها در مینه سوتا در حال حاضر بسته به ناهار خوردن در مشتریان از طریق حداقل آوریل 1 جداگانه ای منظور اجرایی از فرماندار. در نظم جدید, رستوران ها هنوز هم می تواند در خدمت تحویل و را.

آنچه در مورد املاک و مستغلات و ساخت و ساز در حال انجام پروژه ؟

منظور نظر اکثر املاک و مستغلات و ساخت و ساز شغل ضروری است, بنابراین آن را نمی خواهد تغییر اساسی در راه مسکن در شهرهای دوقلو خریداری شده است به فروش می رسد ساخته شده و اجاره شده است. اما در حال حاضر در مینه سوتا ملکی قرار داده و نگه دارید و بر روی خانه های باز با درخواست عوامل به میزبان آنها و با درخواست دولت بزرگترین مثال سازمان به نوبه خود تابع است که اجازه می دهد تا عوامل به ارسال اخطار از خانه باز.

“این کسب و کار به طور معمول آن را به عنوان کسب و کار مورد نیاز” گفت: Chris Galler مدیر عامل شرکت مینه سوتا Realtors.

هر گونه به روز رسانی در مدرسه تعطیلی?

عمومی, K-12 مدرسه در سراسر کشور نیز بسته جداگانه فرمان اجرایی صادر شده توسط فرماندار که تمدید خواهد شد تا 4 ماه مه با معلمان شروع آموزش از راه دور برنامه.

چه در مورد حمل و نقل مانند جاده ها و حمل و نقل و فرودگاه ؟

جاده های حمل و نقل عمومی و فرودگاه هنوز هم می شود به بالا و در حال اجرا تحت سفارش برای سفر ضروری در داخل و خارج از دولت است. افرادی که خارج از دولت هستند و هنوز قادر به بازگشت تحت سفارش.

چگونه این دستور اجرا?

تا کنون این دستورات در ایالات متحده آمده اند با اجرای دقیق. اجرای شده است سخت تر در کشورهای اروپایی با دستور مشابه که در آن ساکنان می تواند جریمه اگر آنها در خارج از خانه خود را برای خدمات غیر ضروری.

عمدی نقض نظم در مینه سوتا همراه با مجازات یک تخطی از قانون مجازات به 90 روز حبس و یا تا 1000 دلار جریمه. اما Walz گفت: اجرای قانون خواهد بود و بیشتر تمرکز بر آموزش عمومی از نوشتن بلیط.

“ما نمی خواهیم آنها را دستگیر اولین و مهمترین, ما می خواهیم به آموزش مردم,” او گفت:. “این نیاز به داوطلبانه اجتماعی انطباق برای بخش بزرگی.”

چه کارشناسان می گویند ؟

کارشناسان می گویند شدید اجتماعی فاصله اقدامات ثابت کرده اند موثر در مکان هایی مانند چین که در آن مقامات تعطیل ووهان کانون شیوع در ماه ژانویه است. است که به کمک آنها منزوی کردن این ویروس در چند مناطق و تمرکز منابع خود را در مناطقی که مورد نیاز است.

“این روشن است که اجتماعی فاصله اقدامات موثر ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در اوایل” گفت: Ryan Demmer استادیار در اپیدمیولوژی و سلامت جامعه بخش از دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی. “پس هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به افزایش است که ارزش بالقوه.”

هر کس که در مطلق توافق با این منظور ؟

هیچ. برخی از برجسته دولت اوباما مطرح کرده اند شک و تردید در مورد نظم و تاثیر آن بر اقتصاد دولتی است. رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake کرد و گفت: “قبر نگرانی” در مورد Walz آخرین عمل است. “سهم من از فرماندار نگرانی در مورد ایمنی و رفاه همه Minnesotans,” Gazelka در بیانیه ای گفت شنبه. “من هم قبر نگرانی در مورد فرماندار ایالت اقامت در خانه نظم و پیامدهای آن برای خانواده ها در مینه سوتا که خود شغل و کسب و کار است که ارائه امرار معاش خود را از دست داده است.”

چه فرماندار در تلاش برای به انجام رساندن ؟

“تلاش در اینجا این است که به اعتصاب تعادل مناسب,” Walz گفت: “مطمئن شوید که اقتصاد می تواند عملکرد ما حفاظت از آسیب پذیرترین ما آهسته رای [آلودگی] به ما خرید زمان برای ساخت ظرفیت و توانایی ما برای مقابله با این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>