از نیویورک به کالیفرنیا بیش از نیم دوجین فرمانداران و رهبران محلی منتقل شده اند در روزهای اخیر به طور مستقیم به ساکنان در خانه بماند مگر اینکه مطلقا لازم است.

این به اصطلاح “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” سفارشات popping تا در سراسر کشور به عنوان رهبران سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus و مینه سوتا می تواند بود. DFL رژیم صهیونیستی است. تیم Walz است گفت: “پناهگاه در محل” منظور این است که یک ابزار در جعبه ابزار هر چند او آماده نیست به موضوع یکی است.

آنچه که یک “پناهگاه در محل” یا “stay-at-home” منظور ؟

آنها یک شکل اجتماعی فاصله سفارش مردم به ماندن در داخل خانه خود و به دور از هر گونه تجمع به جز نیازهای ضروری و خدمات است. اما تا کنون در کشورهای دیگر که این دستور صادر شده است که نه به معنای یک کل مستند.

آنچه ضروری در نظر گرفته شده نیاز دارد و خدمات ؟

سفارشات متفاوت از دولت-به-دولت اما به طور معمول, مردم هنوز هم مجاز به ترک خانه برای چیزهایی مانند مواد غذایی, نیازهای پزشکی و لوازم دیگر. و افرادی که کار در صنایع مانند مراقبت های بهداشتی, اجرای قانون, دولت, تعمیرات, مراسم تشییع جنازه خدمات و مراقبت های دامپزشکی و مراقبت از کودک هنوز مجاز به رفتن به محل کار. ایستگاه های گاز و فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و اتاق های خبر نیز در آنجا ماند باز در زیر این دستورات است. برخی از گروه ها در مینه سوتا در حال پیشگیرانه برای درخواست معافیت به هر گونه سفارش از جمله مینه سوتا کانون که با ارسال نامه ای به فرماندار درخواست او را به خیال خدمات حقوقی به عنوان ضروری در این رویداد به او می گوید ساکنان به پناهگاه در محل.

در حال ساکنان اجازه داده بیرون ؟

بله متحده اجازه داده اند استثنا به خارج برای ورزش به راه رفتن سگ و یا رفتن به یک پیاده روی با مناسب اجتماعی فاصله. برخی از فرمانداران صادر راهنمایی های اضافی برای ساکنان مسن از جمله نیویورک است که درخواست از مردم که در حال 70 و بالاتر با شرایط اساسی به تنها بیرون رفتن به تنهایی و یا پوشیدن یک ماسک و اگر آنها را با دیگران است.

آنچه در مورد مشروب فروشگاه ها ؟

در بسیاری از کشورهای فروشگاه ها مشروب شده اند مجاز به باز بماند حتی در زیر پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه سفارشات.

وجود محدودیت برای کافه ها و رستوران ها?

کافه ها و رستوران ها در مینه سوتا در حال حاضر بسته به ناهار خوردن در مشتریان از طریق حداقل مارس 27 جداگانه ای منظور اجرایی از فرماندار. رستوران ها در اکثر پناهگاه در محل متحده هنوز هم می تواند در خدمت مواد غذایی را از طریق takeout یا منظقه وانت.

چه در مورد حمل و نقل مانند جاده ها و حمل و نقل و فرودگاه ؟

حتی در محدود پناهگاه در محل سفارشات فرمانداران در حال ترک فرودگاه ها و جاده های عمومی و سیستم های حمل و نقل عمدتا به بالا و در حال اجرا است. اما آنها هشدار ساکنان به حد وقت خود را در حمل و نقل.

چگونه این دستور اجرا?

تا کنون این دستورات در ایالات متحده آمده اند با اجرای دقیق و هر گونه سفارش در مینه سوتا است که انتظار می رود برای ارسال یک پیام قوی به ساکنان بدون تحمیل مجازات های خشن. اجرای شده است سخت تر در کشورهای اروپایی با دستور مشابه که در آن ساکنان می تواند جریمه اگر آنها در خارج از خانه خود را برای خدمات غیر ضروری.

چه Walz گفت ؟

روز دوشنبه Walz تصریح کرد که او آماده نیست به شماره هر سرپناه در محل سفارش, اما او در گرفتن اطلاعات در زمان واقعی برای کمک به او تصمیم می گرفتم. اگر آن اتفاق می افتد در مینه سوتا او گفت: “کسب و کار بیشتر خواهد نزدیک تعاملات خواهد بود محدود تر از آنها هستند اما ما هنوز هم نیاز به رفتن به فروشگاه.” او همچنین افزود که یک سفارش به احتمال زیاد آخر هفته و یا حتی ماه ها پس از او نیست و مصرف آن را به آرامی.

چگونه باید پناهگاه در محل سفارشات استفاده شده است در طول تاریخ?

اصطلاح “پناهگاه در محل” شده است به طور سنتی استفاده می شود به عنوان یک هشدار اضطراری را فوری پناهگاه در صورت چنین چیزی به عنوان یک ماده شیمیایی نشت فعال تیرانداز و یا یک گردباد. قانونگذاران در حال حاضر به تصویب رسید اصطلاح در اشاره به سفارشات به ماندن در داخل خانه خود را در طول همه گیر هر چند آن متفاوت است از جایی به جای. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دیگران هستند و اشاره به آن به عنوان یک “stay-at-home” سفارش. کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت است تماس خود را دستور “ایمن ماندن در خانه بمانند.” رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو هشدار داده است که عباراتی مانند پناهگاه در محل باعث وحشت و نیست یا با استفاده از توصیف آخرین سفارش.

چه کارشناسان می گویند ؟

صرف نظر از آنچه شما آن را تماس, کارشناسان می گویند شدید اجتماعی فاصله اقدامات ثابت کرده اند موثر در مکان هایی مانند چین که در آن مقامات تعطیل ووهان کانون شیوع در ماه ژانویه است. است که به کمک آنها منزوی کردن این ویروس در چند مناطق و تمرکز منابع خود را در مناطقی که مورد نیاز است.

“این روشن است که اجتماعی فاصله اقدامات موثر ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در اوایل” گفت: Ryan Demmer استادیار در اپیدمیولوژی و سلامت جامعه بخش از دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی. “پس هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به افزایش است که ارزش بالقوه.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de