IRS و وزارت خزانه داری می گویند آمریکایی ها شروع خواهد شد خود را دریافت و اقتصادی تاثیر چک در هفته سه بعدی.

پرداخت بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته نجات به قانون امضا شده در هفته گذشته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف در مبارزه با نابسامانی اقتصادی از شیوع کروناویروس.

اکثر مردم لازم نیست برای انجام هر چیزی را به پول دریافت کنید. اما برخی — از جمله شهروندان ارشد و افراد کم درآمد که ممکن است به طور سنتی فایل اظهارنامه مالیاتی — آیا نیاز به اقدام است. مردم پشت در پر کردن مالیات خود را نیز ممکن است می خواهم به لحظه دریافت کنید.

IRS و خزانه داری ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای اطمینان از شما دریافت پرداخت می شود. در اینجا اصول اولیه:

___

چه کسی واجد شرایط برای پرداخت ؟

هر کسی درآمد تا $75,000 در درآمد ناخالص تنظیم و کسی که دارای یک شماره امنیت اجتماعی دریافت خواهد کرد $1,200 پرداخت. این بدان معناست که زن و شوهر پر بازده مشترک دریافت پرداخت کامل — $2,400 — اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص که آنچه شما گزارش مالیات خود را تحت $150,000.

پرداخت به طور پیوسته کاهش می یابد برای کسانی که بیشتر. کسانی که درآمد بیش از $99,000 یا $198,000 مشترک filers آیا واجد شرایط نیست. این آستانه که اندکی متفاوت هستند برای کسانی که فایل را به عنوان یک سرپرست خانوار.

پدر و مادر را نیز دریافت خواهد کرد $500 برای هر فرزند واجد شرایط.

___

من چه کاری باید انجام دهید به بررسی ؟

برای بسیاری از افراد ،

این پول خواهد شد به طور مستقیم سپرده در حساب بانکی شما اگر دولت است که اطلاعات از اظهارنامه مالیاتی خود را. اگر شما واصل نشده خود را 2019 مالیات دولت را استفاده از اطلاعات خود را تا سال 2018 مالیات برای محاسبه پرداخت خود را و تعیین که در آن به ارسال آن. آن را می توانید استفاده کنید را به نفع تامین اجتماعی بیانیه ای را به عنوان به خوبی.

___

من معمولا نمی باید به فایل مالیات است. آیا من هنوز پرداخت ؟

بله. افرادی که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی — مانند کم درآمد مودیان مالیاتی برخی از شهروندان ارشد تامین اجتماعی, دریافت کنندگان برخی از جانبازان و افراد معلول — نیاز به یک فایل بسیار ساده اظهارنامه مالیاتی برای دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت. آن را فراهم می کند دولت جزئیات اساسی از جمله یک فرد پر کردن وضعیت تعدادی از وابستگان و مستقیم-سپرده بانک اطلاعات.

___

من واصل نشده من 2018 یا 2019 مالیات است. من هنوز پرداخت ؟

بله اما نمایندگان خواستار هر کسی نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی و هنوز انجام می شود بنابراین برای کسانی که سال هاست به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به منظور دریافت یک تاثیر اقتصادی پرداخت. مالیات دهندگان باید مستقیم-سپرده بانکی اطلاعات در بازگشت اگر آنها می خواهند آن را سپرده در حساب خود.

___

من از استفاده از پرداخت مستقیم در مالیات من چه می توانم انجام دهم ؟

دولت را به طور پیش فرض برای شما ارسال چک از طریق پست اگر شما استفاده نمی واریز مستقیم.

اما IRS و خزانه داری می گویند که آنها را توسعه یک پورتال آنلاین در هفته های آینده برای افراد به ارائه اطلاعات بانکی خود را به طوری که آنها می توانید دریافت پرداخت بلافاصله به جای در پست الکترونیکی. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تعیین مهلت برای به روز رسانی اطلاعات است.

___

از کجا می توانم این کار را انجام?

IRS و خزانه داری می گویند وب سایت irs.gov/coronavirus به زودی ارائه اطلاعات مورد بررسی از جمله مردم چگونه می تواند یک فایل ساده 2019 اظهارنامه مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im