چه خواهد Kanye West باید انجام دهید برای راه اندازی اواخر کاخ سفید پیشنهاد?

اگر Kanye West جدی در مورد در حال اجرا برای رئیس جمهور آمریکا رپر و طراح مد را موانع عمده به کوه جدی مبارزات انتخاباتی کمتر از چهار ماه قبل از نوامبر. 3 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

غرب که گفت: در جولای 4, توییتر نوشته است که او در حال اجرا را مجبور به کار سریع برای به دست آوردن نام خود را در انتخابات در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در تمام 50 ایالت به علاوه منطقه کلمبیا.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن افراد مشهور, حامیان غرب را دو راه برای انجام این کار است. او می تواند سعی کنید تضمین حمایت از یک کوچکتر حزب سیاسی گفت: جیمز مک کین یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه پوردو در West Lafayette Indiana.

بدون یک حزب کمک به او را در انتخابات یکی دیگر از گزینه خواهد بود به سعی کنید به نظر می رسد به عنوان یک نامزد مستقل.

اما مهلت برای ثبت نام در راه است که در حال حاضر تصویب در تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله مکزیک جدید و کلید, میدان نبرد, North Carolina.

شدن در انتخابات به عنوان یک مستقل نیز نیاز به استخدام کارکنان و یا داوطلبان استخدام به سرعت جمع آوری بسیاری از دهها هزار امضا در سراسر کشور قبل از ثبت نام دوره های نزدیک در اوت و سپتامبر یک وظیفه در حال حاضر مشکل تر ساخته شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“این سخت است برای دیدن Kanye West داشتن یک رشته عملیات” گفت: McCann, و اضافه کرد که یکی دیگر از گزینه خواهد بود برای غرب به درخواست هواداران برای نوشتن نام خود را در انتخابات.

معلوم نیست اگر غرب است که شناخته شده برای ازدواج خود را به واقعیت تلویزیون ستاره, Kim Kardashian West, ثبت هر گونه مدارک رسمی به نظر می رسد دولت در انتخابات رای. ایسنا قادر به رسیدن به غرب روزنامه نگار برای نظر.

غرب مشهور بسیار ماهر در گرفتن نور افکن قبلا اعلام کرد قصد دارد به اجرا برای رئيس جمهور بدون انجام این کار است. هفته گذشته او وارد 10 سال مقابله با شکاف شرکت برای ایجاد یک خط از لباس های حمل “Yeezy” نام تجاری است.

او عناوین ساخته شده در طول یک سفر به کاخ سفید در ماه اکتبر 2018 زمانی که او تحویل یک درهم و برهم و ناسزا-لادن در سخنرانی که در آن او مورد بحث جایگزین میکنند و خود را تشخیص اختلال دوقطبی. سه هفته بعد او گفت که او بود که فاصله خود را از سیاست و معتقد است که او تا به حال استفاده شده است برای گسترش پیام های او را باور نداشت.

حتی با مبارزات انتخاباتی جدی غرب خواهد بود و بعید است به منظور جلب بیش از چند درصد از آرا پوست دور مشابه تعداد آرا از مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن گفت: لری Sabato, مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست است.

“او یک راه طولانی برای رفتن و حتی به ما را متقاعد کند که او جدی گفت: Sabato.

جدید ترین نامزد برای قرار دادن تلاش های قابل توجهی به راه اندازی یک انتخابات ریاست جمهوری چند ماه قبل از انتخابات بود اوان McMullin سابق CIA اعلام کرد که پیشنهاد خود را در ماه اوت 2016. McMullin تنها به نظر می رسد در انتخابات در 11 متحده دریافت 0.53% از رای مردم.

“وجود دارد یک راه برای اجرا به عنوان یک خارجی, اما آن را سخت و گران است و من فکر می کنم غرب و یا هر کس دیگری دهکدهای از دست رفته خود را از پنجره فرصت به تاثیر معنی دار گفت:” ناتان گونزالس, ویرایشگر, از داخل, انتخابات فراهم می کند که حزبی تجزیه و تحلیل از مبارزات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de