آنچه ما در مورد آموخته Honeywell N95 ماسک تولید از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید ققنوس در روز سه شنبه به تور Honeywell International تسهیلات که منتقل شده تولید به N95 ماسک ماسک برای خط مقدم بهداشت و درمان و اورژانس کارگران مبارزه COVID-19.

تسهیلات همراه با مشابه کارخانه در رود آیلند را تولید 20 میلیون ماسک در هر ماه.

در 20 دقیقه سخنرانی بعد از یک میزگرد بحث و امکانات تور تهمت ستایش “فوق العاده وطن پرست و سخت کار مردان و زنان از Honeywell” برای ساخت با کیفیت بالا N95 ماسک.

“آنها در حال ساخته شده به کمال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ بد ماسک. کشورهای مختلف فرستاده شده اند برخی بسیار بد ماسک از جاهای دیگر است. وجود دارد هیچ چیز مانند که در Honeywell.”

بیش از 150 شرکت Honeywell کارکنان کار سه شیفت در روز و شش روز در هفته برای تولید ماسک های ناروا گفت.

“شما بخشی از این باور نکردنی صنعتی بسیج — بزرگترین پس از جنگ جهانی دوم سخت به این باور — برای نامرئی دشمن” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که دیده نمی شد با پوشیدن ماسک در کل سه ساعت در ققنوس. “اما آن را باطل دشمن هوشمند دشمن.”

Honeywell ماسک سازان در حال ریختن خود را در قلب و روح و خون به دفاع از آمریکا و نگه داشتن آمریکایی ها سالم و امن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“شما را به امریکا افتخار” رئیس جمهور گفت: یک جمعیت حدود 100 Honeywell کارکنان و دیگران همه با پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن از ایشان تشکر Honeywell رهبری تیم لیست اسامی شرکت رهبران. او تحسین Honeywell برای ایجاد 500 شغل جدید در آریزونا از طریق این کارخانه و برای کمک به ساخت آمریکا “تولید ابر قدرت است.”

او به نام ماسک تولید “واقعا معجزه دستاورد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus همه گیر است تأکید بر اهمیت تقویت زنجیره تامین و تقویت تولید داخلی.

“حق در اینجا در شهر فینیکس, آریزونا, شما در حال بازپس نجیب میراث و نوشتن فصل بعدی از این باور نکردنی داستان آمریکایی,” او گفت:.

“اغلب شما می خواهم یک گیاه مانند این در کشور های مختلف انجام این کار شما می تواند انجام می شود و شما آن را انجام دهد بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Honeywell کارکنان.

کارولینای شمالی-بر اساس هوافضا پیمانکار دفاعی اعلام کرد در اواخر ماه مارس آن را گسترش قابلیت های تولید برای تولید N95 ماسک برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای سلامت ایمنی و اورژانس کارگران است.

بعد از یک میزگرد بحث و گفتگو با رهبران از ملت ناواهو و Gila River جامعه هند Gov. mlb و دیگران در مورد حمایت از قبایل و جوامع مغلوب ساختن پیشی جستن یک تور سریع از ماسک-ساخت تسهیلات قبل از ساخت به اظهارات Honeywell کارکنان و دیگران.

Honeywell کارکنان — همه با پوشیدن ماسک صورت — مشغول به کار در چند خط مونتاژ ایجاد تشکل های N95 ماسک. رئیس جمهور راه می رفت از طریق منطقه و Honeywell رهبران اجرایی او نشان داد فرایند تولید. مغلوب ساختن پیشی جستن چندین بار نگاه approvingly, راننده سرشونو تکون دادن و یا صحبت با کارکنان. اعضای رسانه ها نمی تواند به راحتی ببینید و یا شنیدن آنچه گفته شد در طی این تور کوتاه.

در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن به نام چند Honeywell کارگران به مرحله به صحبت.

اورسولا وارنر که در خدمت 20 سال در نیروی هوایی گفت: او آمد و از او در اخیر بازنشستگی به عضویت Honeywell ماسک تولید تلاش به عنوان سرپرست عملیات.

“من تصمیم گرفتم که من می خواستم به بخشی از آن. بخشی از چیزی بزرگتر به ادامه خدمت به این کشور در های مختلف جنبه” وارنر گفت.

داریوش Adamczyk, Honeywell رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت گفت که “بسیار هیجان انگیز روز برای Honeywell.”

“من نمی تواند بیشتر هیجان زده به ما خوش آمدید امکانات جدید رئیس جمهور ایالات متحده و دیگر اعضای کابینه, اعضای, کنگره, فرماندار Ducey سناتور McSally,” او گفت:. “ما هیجان زده به شما امروز در اینجا.”

Adamczyk تشکر تهمت خود را برای “رهبری در طول این زمان بحران برای ملت” و حمایت خود را از دولت فراهم کرده است.

این به طور معمول طول می کشد نه ماه برای باز کردن یک مرکز مانند Honeywell ماسک امکانات تولید. اما با توجه به شرایط Adamczyk گفت: Honeywell تیم رو آن را در پنج هفته.

“فراتر از فقط ماسک Honeywell می کند بسیاری از چیزهای دیگر برای کمک در مبارزه” Adamczyk گفت: ذکر تولید تجهیزات حفاظت فردی مانند عینک و دستکش و همچنین سنسور هواکش.

“ما با فروتنی توسط این واقعیت است که ما می تواند کمک به کسانی که در خط مقدم مبارزه با جنگ روز به روز” او گفت:. “آنها الهام بخش ما به صورت روزانه است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im