آنچه ما می دانیم: تمپه شهر دریاچه قطار حمل و نقل خارج شدن از ریل

صبح زود ورزشکاران و مسافران در نزدیکی شهر تمپه دریاچه حیرت زده شد برای دیدن عظیم آتش و دود غلیظ مواج از یک پل راه آهن است که ثابت در این شهرستان برای بیش از 100 سال است.

تماس با 911 ریخت و در مدت کوتاهی پس از ساعت 6 صبح روز شنبه به عنوان نمک رودخانه اتحادیه اقیانوس آرام پل تبدیل به یک آتشین فاجعه صحنه. در حالی که دنباله ای از رویدادها بود که هنوز روشن نیست که شنبه شب آبشار از خطرات شامل خارج شدن از ریل آتش و یک پل سقوط.

تیم McMahan سخنگوی راه آهن گفت: یک قطار باری تا به حال از خط خارج و هشت به 10 اتومبیل راه آهن بودند در آتش است. ضلع جنوبی پل فرو ریخت و ماشین های راه آهن سقوط به یک پارک خالی در زیر.

در یک کنفرانس خبری بعد از آن روز تمپه رئیس آتش نشانی گرگ رویز گفت: هیچ کس مجروح شد در آتش است. قطار هادی درمان شد برای اثر استنشاق دود و آتش نشانی منتقل شد به بیمارستان برای کم آبی و بعد از آن منتشر شد.

این پل فقط از تمپه پارک ساحلی این شهر و دریاچه راهرو که محبوب ورزش و جمع آوری لکه های.

“ما بسیار خوش شانس” رویز گفت. “این بسیار خطرناک رویداد است.”

علت در دست بررسی است اما در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

چه شد قطار حمل می شود ؟

تمپه را رویز گفت: به او گفته شد اتحادیه اقیانوس آرام قطار ساخته شده بود تا از 95 اتومبیل.

باقی مانده دیده می شد به آب در حال سقوط در آتش, اما هیچ ماشین به پایان رسید تا در این دریاچه است.

سه مخزن خودرو شد بر روی زمین در زیر پل با توجه به اتحادیه اقیانوس آرام. دو تا از ماشین های موجود cyclohexanone بی رنگ صنعتی شیمیایی استفاده شده است که به عنوان حلال و فلزی بزار و مقدار کمی چربی. یک سوم ماشین های موجود در مواد لاستیکی, او گفت:. کسانی که سه خودرو درگیر شدند در آتش است.

اتحادیه اقیانوس آرام را McMahan گفت: صبح روز چهارشنبه که هیچ یک از قطار بودند گزارش نشت هر چند در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر تمپه رئیس آتش نشانی گفت: یک نشت از cyclohexanone. او گفت: ماشین نبود نشت به دریاچه, اما به یک منطقه خشک.

مقامات مشغول به کار بودند در شامل نشت, او گفت:.

اخیر خارج شدن از ریل در همان پل

نمک رودخانه اتحادیه اقیانوس آرام پل ساخته شده بود در سال 1912 و جان سالم به عنوان سیل نابود قبلی سه خرپا پل ساخته شده در همان محل. پل عمدتا توسط محموله.

حدود یک ماه پیش در ژوئن 26, اتحادیه اقیانوس آرام قطار از خط خارج 12 خودرو در امتداد همان پل آسیب رساندن به راه آهن خبر داد. خط دوباره باز صبح روز بعد با توجه به اتحادیه اقیانوس آرام. تمپه را رویز گفت آتش و پرسنل پزشکی در پاسخ به آن حادثه و “خاموش کردن آتش سوزی رخ داده است که با راه آهن خبر داد. هیچ ماشین های راه آهن بودند آتش در طول این رویداد,” او گفت:.

تمپه آتش دستیار ارشد Andrea شیشه ای توصیف ژوئن 26 حادثه به عنوان “بسیار کوچک” با چند راه آهن روابط در آتش و آسیب جزئی به راه آهن خود را.

آن را به نظر نمی رسد این شهرستان هشدار ساکنان در مورد ژوئن 26 خارج شدن از ریل. سه ساعت پس از خارج شدن از ریل تمپه پلیس گفت در توییتر که ریو Salado پارک وی خواهد بود بسته “راه آهن تعمیر” تا دو روز. بخش نیست ذکر است این قطار تا به حال از خط خارج.

تمپه شهردار کوری جنگل خواسته شده بود در یک کنفرانس خبری گفت: ژوئن خارج شدن از ریل و اینکه آیا او نگران بود در مورد دو derailments اتفاق می افتد در یک ماه روی همین پل.

جنگل بود که سوگند به عنوان شهردار در اوایل این ماه گفت که او تنها آگاه شد از ماه ژوئن خارج شدن از ریل در روز یکشنبه است.

او گفت: هنوز هم “به طور فعال به یادگیری در مورد قبل از خارج شدن از ریل” و نمی تواند صحبت می کنند به این مسئله نشده است.

چه چیزی باعث خارج شدن از ریل?

تمپه آتش سخنگوی وزارت براندون Siebert گفت: خارج شدن از ریل ممکن است منجر به فروپاشی پل و اتومبیل catching fire بر اساس اوایل 911 تماس, او گفت:. تماس گیرنده توضیح داده شده دیدن “یک خارج شدن از ریل,” او گفت:.

ملی ایمنی حمل و نقل خواهد شد و بررسی ادامه زندگی و در واقع جمع آوری مرحله گفت: Terry ویلیامز سخنگوی. آژانس فدرال به بررسی حمل و نقل هوایی عمران حوادث و همچنین به عنوان مهم حوادث برای حالت های دیگر حمل و نقل است.

“ما هنوز در مراحل بسیار اولیه از این تحقیق,” او گفت:. “ما نمی خواهد بود قادر به اظهار نظر در مورد هر چیزی که ممکن است باعث این حادثه شد.”

آریزونا شرکت کمیسیون که تنظیم گذرگاه راه آهن در دولت فرستاده hazmat بازرس آهنگ بازرس و مکانیکی بازرس به حادثه روز چهارشنبه سخنگوی نیک Debus گفت.

اف بی آی نیز خواهد شد درگیر در این تحقیقات گفت: تمپه رئیس پلیس سیلویا moir, مدیر, و اضافه کرد که هیچ چیز وجود دارد در اوایل که نشان دهنده خارج شدن از ریل جنایی بود.

تمپه پلیس می خواهیم هر کسی که شاهد و یا ممکن است اطلاعات در مورد خارج شدن از ریل قطار برای تماس با بخش غیر اضطراری شماره (480) 350-8311.

چرا پل سقوط ؟

یک پل شکست مثل یک در تمپه شهر دریاچه بسیار نادر گفت: Anthony Lamanna یک پل کارشناس و برنامه های صندلی از دل E. وب سایت مدرسه ساخت و ساز در دانشگاه ایالتی آریزونا.

Lamanna گفت: جزئیات این حادثه ناشناخته باقی خواهد ماند تا زمانی که NTSB بررسی اما گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از دلایل بالقوه” برای سقوط.

“چیزی از آن ناشی می شود. آن قطار ؟ آن قطار منحرف? آن پل شکست که باعث قطار را از خط خارج?”

Lamanna گفت: فلزی می تواند خستگی در طول زمان به طوری که می توانست یک موضوع است. همچنین راه آهن می تواند گاهی اوقات شکست در دماهای زمانی که فلز گسترش می یابد و گاهی اوقات آهنگ دست و پنجه نرم می.

اتحادیه اقیانوس آرام گفت: پل گذشته بود بازرسی در جولای 9, هر چند نتایج حاصل از این بازرسی در دسترس نیست چهارشنبه.

از آنجا که این پل متعلق به بخش خصوصی است توسط شرکت راه آهن Lamanna گفت که او انتظار دارد آن شده اند که به خوبی حفظ شده به دلایل کسب و کار و هر گونه مسائل خواهد گرفتار شده اند در طول یک بازرسی.

اما پل مستعد ابتلا به مشکلات. Lamanna گفت: پل ها از آن دوران طراحی نشده بودند با عقب یو پی اس و زوائد آن دیده می شود در مدرن پل. به جای چندین حمایت از تیرهای وجود دارد و فقط ممکن است یکی گفت: به طوری که اگر چیزی اتفاق می افتد span می تواند به سقوط.

آب آلوده?

رویز از تمپه آتش سوزی گفت: آتش نشانی دارای سابقه متعدد سوال در مورد ادامه زندگی و تاثیر آن بر کیفیت آب.

او گفت مقامات شهرستان در حال کار با چند سازمان در محلی شهرستان دولت فدرال و سطح برای اطمینان از نگرانی خطاب “به عنوان وضعیت همچنان به توسعه.”

او گفت که او نمی باید جزئیات در هر اجراست.

را پل بازسازی شود?

این تمپه شهردار خواسته شد تا چهار شنبه که آیا یاد پل خواهد بود بازسازی شده و چه کسی خواهد پرداخت هزینه برای پاکسازی و بازسازی است.

وودز گفت که او نمی تواند صحبت می کنند برای اتحادیه اقیانوس آرام اما “من فکر می کنم آنها احتمالا یک نگاه سخت در بازسازی آن است.”

همانطور که برای که برای پاکسازی و بازسازی او گفت: “فرض” این شرکت خواهد پرداخت هزینه های آن.

“ما باید به گفتگو در مورد این که” او گفت:.

ASU را Lamanna انتظار پل خواهد شد فراتر از تعمیر به دلیل آتش را تاثیر مضر در فولاد و پل آسیب ساختاری که هر دو را به طور کامل بازرسی.

“من حدس تحصیل خواهد بود که آن را به احتمال بسیار زیاد آنها در حال رفتن به باید به جای پل,” او گفت:.

تمپه پارک ساحلی باز نشده است ؟

تمپه پارک ساحلی تا اطلاع ثانوی بسته به اطراف جاده.

جنگل تمپه شهردار خواسته مردم را به ماندن در حالی که پاکسازی در حال انجام است و تحقیقات در جریان است.

“ما در حال رفتن به پیدا کردن دقیقا چه اتفاقی افتاده است,” او گفت:. “و ما در حال رفتن به گرفتن کار انجام می شود.

خبرنگاران آلیسون Steinbach, Paulina Pineda و BrieAnna Frank J. کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در anne.ryman@arizonarepublic.com یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de