چه تهمت اضطراری اعلام بیش از coronavirus معنی برای آریزونا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلان اضطراری ملی بیش از کروناویروس جدید می تواند به آریزونا انعطاف پذیری بیشتر برای مبارزه با گسترش اما واکنش از دولت منتخب رهبران مخلوط شد.

به عنوان جدید کروناویروس مورد تعداد در ایالات متحده تحت الشعاع 1,600 تهمت در روز جمعه اعلام کرد یک اورژانس ملی بیش از این ویروس گفت که فعال کردن ایالات متحده به “شکست کروناویروس” با دسترسی به 50 میلیارد دلار از “بسیار مهم” پول متحده و محلات در مبارزه با این بیماری است.

وجود دارد هیچ اطلاعات بیشتر در مورد چه مقدار پول محلی حوزه های قضایی خواهد بود قادر به گرفتن اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خود را اعلام خواهد اجازه می دهد برای چشم پوشی از چند مورد نیاز فدرال و قوانین در میان آنها یکی که پزشکان را قادر می سازد برای درمان بیماران در کشورهای دیگر. ملی اعلام در آمد از دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از کروناویروس جدید.

همانطور که از جمعه شب آریزونا تا به حال 10 تایید و presumptive موارد مثبت جدید کروناویروس. آریزونا تا به حال هیچ مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

آریزونا دولتی mlb گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کمک خواهد کرد که با بیشتر منابع و ابزار برای محافظت از آسیب پذیر ترین Arizonans از جمله افرادی که سالمندان — جمعیت که آریزونا وزارت بهداشت خدمات را شناسایی کرده است که در معرض خطر عوارض شديد جدید کروناویروس.

“این اورژانس اعلام خواهد شد کمک به کشورهای فوق العاده با منابع بیشتر و انعطاف پذیری برای مبارزه با گسترش COVID-19,” Ducey گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“ما شنیده ایم به طور مستقیم از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و خانه سالمندان مدیران در این هفته در مورد اهمیت این انعطاف پذیری آن را بیشتر فراهم می کند ابزار و مقامات برای حفاظت از افراد مسن و آسیب پذیر ما,” او گفت:.

تماس با ایالات متحده “آماده ترین کشور در جهان برای مقابله با” جدید کروناویروس همه گیر Rep. پل Gosar R-Ariz., گفت: رئیس جمهور اعلام خواهد شد اجازه می دهد برای بیشتر بودجه و ابزار متحده و همچنین ترویج مشارکت عمومی خصوصی “برای کمک به پاسخگویی به چالش های پیش رو است.”

در یک بیانیه Gosar گفت: خود را به قرنطینه بیش از ممکن است قرار گرفتن در معرض جدید coronvirus به پایان رسیده است و او را به احساس و که نه او و نه خود کارکنان با تجربه علائم.

Rep. گرگ استانتون D-Ariz گفت اضطراری ملی اعلام شده است یک “گام لازم” برای آزاد کردن میلیاردها دلار در سازمان مدیریت اضطراری فدرال بودجه و دریافت مقدار مورد نیاز فدرال حمایت دولت و تلاش های محلی مشغول به کار اضافه کاری برای کاهش گسترش یافته است.

“اما در حال حاضر ما نیاز به جزئیات” استانتون گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

استانتون گفت: آمریکا’ coronavirus محرک لایحه ارائه خواهد شد برخی از این جزئیات از جمله ارائه رایگان تست برای هر کسی که به آن نیاز دارد از جمله افرادی که هیچ بیمه درمانی.

در حالی که اعلامیه اضطراری خوب است تشکر. روبن Gallego, D-Ariz., در مصاحبه ای گفت که او بخواهد تهمت عمل کرده بود پیش از آن.

“او شده است بیشتر نگران مطمئن شوید که او طول می کشد مراقبت از بازار سهام به جای استفاده از ویروس” Gallego گفت. “این شده است اولین آزمون واقعی رهبری و او کاملا شکست خورده است. … او شده است نامنظم و باعث مشکلات بیشتر است.”

Rep. تام O’Halleran D-Ariz., گفت: این مهم است که این کشور “با هم کار کنند” در مبارزه با گسترش جدید کروناویروس و “انتقاد بهترین مسیر برای رفتن است.”

“در حال حاضر زمان به فکر می کنم در مورد تمام مردم آمریکا و گرفتن این حق است. … من فکر می کنم که این اعلامیه را بیشتر دارایی به خرس و یک گام در مسیر درست” O’Halleran گفت. “این اجازه خواهد داد که FEMA به بیشتر درگیر. همچنین جامعه کسب و کار درگیر یک حرکت خوب است.”

سناتور. Kyrsten Sinema, D-Ariz., نام رئیس جمهور اعلام اضطراری ملی در اوایل این هفته در یک نامه امضا شده توسط یک گروه از سناتورهای دموکرات.

در یک بیانیه کتبی در روز جمعه بعد از ظهر Sinema خواست Arizonans به گوش دادن به حکومت دانشمندان و متخصصان خود را برای اطلاعات جدید کروناویروس.

سناتور. مارتا McSally R-Ariz., ستایش رئیس جمهور اضطراری اعلام برای دادن انعطاف پذیری بیشتر به متحده است. او گفت که بیمارستان ها باید پایین گرفتار موانع اداری.

“این مهم است که همه امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور در مناطق شهری و روستایی باید این انعطاف پذیری به تخت فضایی برای ارائه به آسیب پذیر ترین — افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی,” او گفت:. “شما می توانید انتظار بیشتر منابع به جریان به آریزونا.”

در این بیانیه به نظر می رسد “کاملا مناسب” گفت: Rep. دیوید Schweikert R-Ariz., در بیانیه ای. دلیل خود را برای شاداب بودن است چرا که آن را “از طریق کاهش بوروکراسی.”

“سیستم ما calcified در راه های بسیاری در طول دهه از ساخت بیشتر و بیشتر اداری مکانیزم” Schweikert گفت.

“دولت فدرال CDC و دیگران هستند طراحی شده است به صورت فوق العاده کارآمد تولید. من واقعا خوش بینانه است که اگر ما می تواند حرکت رو به جلو در مراقبت های بهداشتی تکنولوژی ما چیزی واقعا خوب برای همه و شاید حتی جهان است.”

Rep. دبی لسکو, R-Ariz., به نام اضطراری اعلام یک “حرکت خوب” و گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با مقدار زیادی از سوالات مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در طول کنفرانس مطبوعاتی خود.

Rep. اندی Biggs, R-Ariz., توییتی یک ویدیو واکنش به تهمت را اعلام کف اقدامات خود و تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن “آرامش آماده و سر راست است.”

Biggs گفت که او به تماشای بازار سهام بالا برود در طول سخنرانی.

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes. دنبال کتی Surma @Katie_Surma.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر