چه چیزی برای انجام با یک قاتل است که نگه می دارد قتل در زندان ؟

یکfter آخرین قتل محکومیت این بار برای خفه همبندان خود در اورگان یک مرد مینیاپولیس که در سال 1980 گفت: خدا و شیطان beckoned او را به کشتن زنان و کودکان خود را می تواند به خانه.

در توزیع پایین کریگ Bjork را پنجم زندگی جمله برای ارتکاب ششمین قتل یک قاضی خواسته است وزارت مینه سوتا اصلاحات به حرکت 60 سال زندانی از اورگان که در آن Bjork است زمان خدمت از طریق یک بزرگراه بین ایالتی جمع و جور است که اجازه می دهد تا تادیبی سیستم های تجارت مشکل زندانیان.

این بدان معناست که Bjork فرار کرده اورگان مجازات اعدام, حکم دادستان وجود دارد به دنبال او.

“من فکر می کنم آن را نفرت انگیز گفت:” مت Kemmy معاون دادستان منطقه در Marion County, سنگ. “مجازات اعدام قرار است برای بدترین بدترین و کریگ Bjork است که کاملا. این یک مرد است که به جرم کشتن مردان و زنان و کودکان — جمع هر یک از. رک و پوست کنده او باید کودک پوستر برای چرا ما باید مجازات مرگ.”

سی و هشت سال پیش Bjork و سپس به عنوان شناخته شده کریگ جکسون متعهد یک ولگردی و قانونی شکنی از چهار قتل که در مینیاپولیس به نام پلیس شهرستان بدترین از قرن 20th. او زمانی جدید بد نامی سال بعد به عنوان یک مشکل اهل بیت هنگامی که او به ضرب و شتم یک مرد به مرگ در استیلوتر زندان است. در سال 2013 پس از مینه سوتا فرستاده او را به ایالت اورگان زندان Bjork خود را کشته همبندان یک قاتل به اعدام محکوم شده نام جو اتکینز.

پس از Bjork اعتقاد برای دومی کشتن قاضی تریسی Prall و اورگان اصلاحات مقامات توافق کردند که Bjork خواهد ماندن در اورگان از طریق آوریل در حالی که مینه سوتا می یابد مسکن جدید برای او با توجه به اسناد دادگاه. زندان مدیران اینجا هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که آیا به جای Bjork در مینه سوتا و یا فرستادن او به دیگر امور خارجه گفت: وزارت اصلاحات سخنگوی نیکلاس کیمبال.

کریگ Bjork: “من نه یک هیولا که مطرح شد در یک غار.”

Bjork رتبه در میان یک ردیف از خشونت از زندانیان که مطرح معضل برای زندان. او خدمت, حداقل, یک 170-سال حکم زندان. با دو قتل محکومیت خود را در زیر کمربند خود را در چشم انداز به سختی تغییر از زمانی که یک Hennepin County قاضی برای اولین بار او را محکوم به “هرگز مجاز به راه رفتن در خیابان از هر جامعه باقی مانده از زندگی خود را.”

براد Colbert, اجرا می شود که کمک های حقوقی درمانگاه برای زندانیان در Mitchell-ال روزاریو دانشکده حقوق گفت: زندانیان مانند Bjork هستند “چرا supermax زندانها ساخته شد” با اشاره به طولانی مدت امنیت بالا امکانات با تفکیک سلول.

“Bjork واقعا .001 درصد از .001 درصد از افرادی که زندانی هستند,” او گفت:. “من فکر می کنم شما او را در یک محل که در آن او می تواند صدمه دیده است هر کس دیگری. اما شما فراموش نکنید که او مانند دیگر افرادی که زندانی هستند.”

در سال 2017, بعد از استار تریبیون گزارش Bjork رو مجازات اعدام او به نام از سلول انفرادی در اورگان و صحبت در مورد زندگی خود و قتل. Bjork ادعا کرد که قتل اتکینز یک اقدام دفاع از خود.

“این یک ندامتگاه در پایان از ردیف” Bjork گفت. “تاریک است. ما به تنهایی. دو محکوم به قتل در سلول در وسط شب. هیچ کمک به شما می دانید؟”

Bjork انکار کند شش قتل از آن او را به اعدام محکوم شده در طول سال. او مصمم است که این اعمال نه تنها تعریف او — که او احساس عمیق ندامت و می خواهد به بازدید بیشتر با نکات دقیق وظریف به سادگی از یک “هیولا.”

“من در واقع هستم یک انسان,” او گفت:. “من در واقع وجدان.”

وحشیانه کودکی

Bjork رشد در Des Moines با سوء استفاده پدر که ranted مورد نفرت خود را برای زنان و سیاه پوستان و تدریس فرزند خود را به بگویید در زمان با ضرب و شتم او را هنگامی که او به آن اشتباه است.

او زندگی می کردند بیشتر با مادرش, کوکتل, پیشخدمت به نام شرلی هزینه در آپارتمان های کوچک و شلوغ توسط عمو و پدربزرگ و مادربزرگ.

کریگ Bjork: وحشتناک جنایات هستند و نه “محتوای من تمام شود.”

به عنوان یک بچه Bjork عصبانیت مهر تمام گل های خود را در حیاط. هنگامی که او گره خورده است دو گربه با هم دم و تماشای آنها را جدا از یکدیگر جدا یک روانپزشک بعد از شهادت در Bjork را محاکمه.

زمانی که او 18 ساله بود Bjork کردم زیر سن قانونی دختر, تری, حامله, و آنها به مینیاپولیس. Bjork با افتخار نشان داد او اولین پسر جوی. “من باید به شما شارژ دلار برای دیدن این نوزاد من,” او گفت: مردم.

اما مشکل همیشه به دنبال او. مواد مخدر بودند بیهوشی به آن را از طریق روز. او انجام یک تفنگ و غارت یکی از مادر خود را دوست خانه موبایل. یک ماه پس از جوی تولد او صرف دو هفته در زندان است. پس از پسر دوم خود را, Jason متولد شد Bjork و تری را شکست. Bjork شروع به قدمت یک پیشخدمت زن در Dulono پیتزا فروشی, رامونا Yurkew. آن را یک رابطه و Yurkew چپ چند بار هنگامی که او مریض شدم از ضرب و شتم.

یک روز در ماه فوریه سال 1982 Bjork تصمیم به خواهد روح خود را به شیطان در ازای “پول خوب بدن زنان یک خانواده خوب” با توجه به روانپزشک شهادت.

چند هفته بعد Bjork کاهش یافته است پسران او با یک پرستار و روز را صرف ظاهر و سرعت و نوشیدن ویسکی و آبجو و سیگار کشیدن ماری جوانا و سپس خرناس PCP و آمفتامین با توجه به شهادت. او رفت مرکز شهر, مینیاپولیس, كه در, Hennepin, خیابان, جایی که او ملاقات پسر عمو جانسون 20 ساله با سابقه فحشا بازداشت. او به ارمغان آورد به خانه و او را خفه هنگام رابطه جنسی و سپس مخفی زیر تخت.

بچه نگهدار کاهش یافته جیسون و جوی سنین 1 و 3 و Bjork فشرد آنها را به مرگ بیش از حد. سپس او منتظر Yurkew به خانه می آیند از خود را تغییر و او را خفه.

توسط پلیس پیدا شدن اجساد سه روز بعد Bjork رفته بود. کارآگاهان نمی دانم که آیا او پنهان شده و یا مرده است.

پلیس در تلاش برای یافتن تری برای بازجویی. او از دست رفته بیش از حد است.

در آوریل Bjork تبدیل خود را به برادر مینیاپولیس کارآگاه قتل در یک خانه نان شیرین و پهن در کانزاس است. یک ماه بعد یک پدر و پسر جستجوگری برای قارچ در روستایی آیووا در بر داشت تری باقی می ماند.

Bjork بود به اتهام قتل او اما هرگز به دادگاه رفت. و او را او را بکشند تری.

به دنبال بازگشت در اولین قتل Bjork گفت: او قفل شده بود به مواد مخدر ناشی از روان پریشی قطع از واقعیت است. “من باور دارم که با هر فیبر از من بودن.”

او گفت: او شده است هوشیار در حال حاضر برای 20 سال و احساس ندامت عمیق تر از او می تواند بیان. “من به معنای واقعی کلمه کاملا نابود شده خودم” او گفت:. “که همیشه می تواند مجازات من بیشتر از ذهن خود را برای آنچه که من می خواهم انجام می شود ؟ قانون نمی تواند نزدیک به آنچه من به خودم ذهنی.”

“من بسیار ادمکش’

زمانی که او برای اولین بار وارد زندان Bjork مبارزه با دیگر زندانیان. کارکنان زندان او را گرفتار در چند فرار توطئه منتقل و او را به عقب و جلو از زندان مختلف به فویل برنامه های خود را. Bjork افتخار است که او می رسد. او در حال حاضر در خدمت سه زندگی جملات و مینه سوتا ندارد مجازات اعدام. یک کارمند ثبت Bjork گفت که او “هیچ چیز برای از دست دادن با کشتن هر اهل بیت.”

اندی Mannix می پرسد کریگ Bjork به توضیح زندان قتل. (بی حرمتی زبان)

یک روز تابستانی در سال 1996 Bjork نوشت داخلی, اطلاعیه, به, پس از Stillwater زندان دیوید کریست خواستار او بود نقل مکان کرد به Oak Park Heights زندان است. اگر Crist نمی مطابق Bjork تهدید به کشتن دوباره. “من بسیار homicidal,” او نوشت. “به من اعتماد کن اگر من یک حرکت ساخته شده من می خواهم آن را کامل. من بسیار نزدیک به ارتکاب جرم قتل در استیلوتر. به من اعتماد کن حداقل 3 بدن من می خواهم برای 10 و آمد واقعی نزدیک است.”

در روز شکرگزاری سال 1997 یک اصلاحات افسر یافت Bjork در زندان آشپزخانه تصفیوی یک مایع قرمز تیره. افسر به دنبال کشیدن علائم به یک زباله, سبد خرید, که در آن او در بر داشت بدن از اهل بیت ادوین کاری.

خواسته در مورد این قتل Bjork گفت: زندان شد بازی “بازی پانک” با او “و من به آنها از بدن است.”

“این چیزی است که زندان است. این نیست 3M و این محله و این نیست Powderhorn پارک,” او در مصاحبه ای گفت:. “این نبود که احتمالا بهترین انتخاب بود اما انتخاب من ساخته شده است.”

در سال 2013 Bjork منتقل شد به اورگان ، او را کشته و جو اتکینز on Aug. 16, 2013. دو سال بعد یک هیئت منصفه مجرم شناخته و او را به قتل اتکینز کاری Johnson, Yurkew و دو فرزند خود — هر یک به اندازه کافی برای انجام مجازات اعدام.

کریگ Bjork می گوید اندی Mannix او امیدوار است برای یک botched اعدام است. (بی حرمتی زبان)

به عنوان او آماده برای محاکمه Bjork گفت استار تریبیون که اتکینز سعی در کشتن او در خواب خود را به دلیل Bjork تا به حال مواجه اتکینز برای پنهان کردن یک چاقو و تیغ در همراه خود را و او را خفه او در دفاع از خود.

Bjork گفت که او هرگز در نظر دارد برای کشتن یک نفر دیگر; او گفت که او می تواند از زندان آزاد شد امروز و هرگز آسیب دیگر ، اما اگر در مواجهه با همان تهدید در زندان گفت: او نمی دریغ به عمل می کنند.

“اگر برخی از شخص در اینجا تهدید زندگی من هفته آینده و من فکر می کنم او جدی, من قصد دارم به انجام هر آنچه که من نیاز به انجام به مراقبت از خودم و از خودم دفاع کنم” گفت: Bjork. “این که چگونه از آن است.”

رو به مرگ Bjork گفت: او می خواست یک botched اعدام که فرستاده شعله های آتش عکسبرداری از بدن خود را. “همه ما می توانید بروید به جهنم با هم,” او گفت:. “منظورم این است که شما می خواهید برای کشتن من ؟ سپس botch اجرای پیچ آن را من می خواهم آن را به وحشتناک بود.”

این فرصت را برای چنین منظره هرگز نمی خواهد آمد. سال گذشته به عنوان Bjork در انتظار محاکمه, اورگان, فرماندار جدید امضا کرد مجازات اعدام در قانون ساخت Bjork فاقد شرایط لازم برای مجازات است.

پرسید که چه او فکر می کند باید با او Bjork تلاش برای رسیدن به یک پاسخ.

“چه چیزی عادلانه است ؟ من نمی دانم,” او گفت:. “این یک سوال دشوار است. آن را تقریبا مانند درخواست کسی چه معنای زندگی است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>