چه فروشگاه “ضروری” در مینه سوتا? آن را به بحث باز

آنچه که دقیقا این است “ضروری” فروشگاه است که می تواند باز بماند بعد از دو هفته طول سوتا اقامت در خانه ، پاسخ این است که هنوز هم تا حدودی تیره است.

در روزهای اخیر ایالات و شهرستانها در سراسر ایالات متحده تعریف کرده اند ضروری متفاوت در stay-at-home سفارشات. زبان در مینه سوتا را که نسبتا گسترده به تفسیر باز است و به بحث است.

می توانید از کتابفروشی ها ادامه منظقه وانت? باید پارچه فروشگاه بازی, فروشگاه ها و مغازه اسلحه در نظر گرفته شود ضروری?

ظرف فروشگاه زنجیره ای ملی با یک موقعیت در ادینا که به فروش می رساند ذخیره سازی و سازماندهی محصولات در حال برنامه ریزی برای باز بماند و گفت آن را به فروش می رساند محصولات و لوازم که “لازم” برای مردم به کار از خانه است که یکی از این معافیت در رژیم صهیونیستی. تیم Walz اجرایی سفارش. به طور خاص, خرده فروش به ذکر آن مبادرت به فروش اقلام مانند میز, تقویم کاغذ و یادداشت های چسبنده.

اما یک کارمند که می خواست ناشناس باقی می ماند سوال که آیا این فروشگاه واقعا “ضروری” کسب و کار, پیوستن به گفتگو در مورد آنچه مورد نیاز مردم بیش از دو هفته است.

غذا, داروخانه, سخت افزار و فروشگاه دوچرخه و همچنین به عنوان پاک کننده خشک در میان خرده فروشان که به وضوح می تواند باز بماند در طول سوتا اقامت در خانه سفارش دهید.

گذشته از شهرهای دوقلو مراکز گفت: آنها پس از بسته شدن کسب و کار ساعت جمعه پس از فروشگاه های بزرگ و اکثر فروشگاه تخصصی که انجام داده اند در هفته های اخیر به عنوان دولت فدرال و مقامات را تشویق غیرضروری فروشگاه های نزدیک برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

فرماندار منظور نیز باعث شده است فروشگاه های دیگر مانند مینه سوتا محل مرکز گیتار و خالص هاکی به نزدیک است.

علاوه بر فروش لوازم لازم برای بحرانی بخش به ادامه عملیات خود در ایالت مینه سوتا را سفارش معاف فروشگاه که فروش محصولات لازم برای “کارگران به محل کار از خانه” و “نگهداری از ایمنی و بهداشت و ضروری برداری از خانه یا خوابگاه.”

ریچفیلد مبتنی بر بهترین خرید است که به طور موقت بسته فروشگاه خود را در سراسر کشور در آخر هفته گذشته همچنان به ارائه منظقه وانت در تقریبا همه از آن مکان و تاکید کرد که آن را به فروش می رساند ضرورت مانند کامپیوتر و صفحه کلید مورد نیاز برای مردم به کار از خانه به عنوان به خوبی به عنوان لوازم برای آماده سازی و ذخیره مواد غذایی است.

ایمنی بند است که به احتمال زیاد به همین دلیل تفنگ مغازه ها تصمیم گرفته اند برای باز بماند. لایحه فروشگاه تفنگ & محدوده که دارای مکان در رابینزدیل و دایره سنبه است که بسته شدن آن محدوده اما نگه داشتن تفنگ خود مغازه ها باز در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

GameStop که در مواجهه انتقاد برای این ادعا آن را “ضروری” کسب و کار و نمی, از فروشگاه های سراسر کشور تا روز یکشنبه همچنان ادامه دارد به انجام برسانند سفارشات آنلاین از طریق آنچه در آن خواستار “تحویل @درب” که در آن مشتریان می توانند به درب و شناسه خود را به منظور انتخاب کنید تا سفارشات آنلاین. این شرکت گفت که قصد دارد برای ادامه این راه رفتن-تا خدمات در طول سوتا اقامت در خانه سفارش دهید.

“در حالی که GameStop بهترین و شناخته شده به عنوان یک ارائه دهنده بازی و سیستم های سرگرمی خانه ما همچنین ارائه یک آرایه وسیعی از محصولات و دستگاه هایی که مهم هستند برای تسهیل کار از راه دور آموزش از راه دور و مجازی اتصال” این شرکت در بیانیه ای گفت.

Jo-Ann پارچه فروشگاه ها و Michaels شده اند که مجبور به بستن در برخی از کشورهای دیگر در حال برنامه ریزی برای نگه داشتن خود را, مینه سوتا, مکان های باز.

“ما در حال تامین کننده مواد ضروری,” Shauntina لیلی a, Jo-Ann را سخنگوی نوشت: در یک e-mail. “بیمارستان ها و داوطلبان در سراسر کشور در حال آمدن به ما در droves برای تامین را بحرانی موارد از جمله ماسک های صورت, سپر, مالش و لباسهای.”

مایکل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پرندگان وحشی نامحدود سنت پل و میننتنکا مکان نیز باز خواهد ماند.

“مردم در خانه هستند و آنها می خواهند به تماشای پرندگان” گفت: Teri Grimm, فروشگاه, مدیر, St. Paul فروشگاه که بیشتر به فروش می رساند پرنده, خوراک.

قرمز, بادکنک, کتابفروشی در خیابان نوشت و در آن Facebook صفحه ای که از آن صادر شده است “بحرانی کارگر معافیت” توسط دولت به دلیل آن را فراهم می کند و خانواده ها و مواد آموزشی و پارکینگ وانت محلی تحویل و حمل و نقل.

در ضمن Magers & Quinn کتابفروشان در مینیاپولیس در حال انتظار برای شنیدن از دولت در مورد این که آیا آن را بیش از حد واجد شرایط به عنوان یک ضروری خدمات پس از آن را می توانید در ادامه ارائه منظقه وانت.

“در بسیاری از عدم قطعیت” گفت: پل Mostrom این کتابفروشی را مدیر انبار. “ما را متوقف نخواهد کرد منظقه اما سر گرفته خواهد شد اگر ما را بشنود و ما مجاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>