چه در خانه بماند’ به معنی مینه سوتا, هوای آزاد, ورزش, تفریح, شکار

آخرین فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz برای Minnesotans به “اقامت در خانه” متوقف نمی شود آنها را از ماهیگیری, پیاده روی, دوچرخه سواری, پیاده روی, در حال اجرا, بازدید از پارک های ایالتی و یا لذت بردن از در دسترس دیگر سرزمین های عمومی است.

این معافیت گسترده ای در حمایت از تفریح و سرگرمی — تا زمانی که مردم حفظ مناسب اجتماعی فاصله — می تواند یک راه طولانی برای کمک به مقابله با دولت جمعی مورد cabin fever. در مکان هایی مانند قرمز بال که در آن بهار انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری در حال حاضر پررونق است بر روی رودخانه می سی سی پی, روان, سلامت, مزایای آشکار هستند.

“ما شده است فوق العاده شلوغ” گفت: Tanner Tredup از 4 فصل ورزشی فروشگاه در بال. “ما مشتریان از ویسکانسین, آیووا و کانزاس و البته مینه سوتا است.”

او گفت: او خدا را شکر فرماندار جدید سفارش به وضوح آمده است که ماهیگیری می توانید در ادامه به دلیل ماهیگیران تفننی مورد نیاز ارتباط بهتر در مورد این مسئله.

“اثرات آن کسب و کار ما,” او گفت:.

وزارت منابع طبیعی را ارائه نمی دهد بسیار تفسیر فرماندار سفارش. اما این سازمان در تشویق مردم به “اقامت نزدیک به خانه در حالی که آنها در خارج از منزل.”

DNR در بیانیه ای گفت که کارکنان آن در حال بررسی برنامه ها و خدمات برای تعیین اینکه آیا تغییرات مورد نیاز هستند. اما تا کنون DNR نشده تغییر ماهیگیری و یا شکار فصل است و قرار نیست محدودیت در استفاده از DNR-کنترل رمپ قایق.

دولت پارک های حیات وحش و مناطق مدیریت دولت جنگل های اردو و دیگر اراضی عمومی باقی می ماند به روی عموم باز و استفاده شده است بالا DNR گفته است. اما محوطه مانند پارک ایالتی بازدید کننده مراکز بسته شده به عنوان برخی از دستشویی.

در “stay-at-home” اخبار کنفرانس Walz گفت: “هوشمند در مورد این … نیست جمع با هم. اگر شما می توانید دریافت کنید و فاصله اجتماعی و راه رفتن, که یک چیز خوب است. اگر شما در حال اجرا لطفا انجام این کار و دور ماندن از یکدیگر است. اما آن چیزهایی هستند که شما می توانید همچنان به انجام است.”

دوچرخه اتحاد مینه سوتا تحسین فرماندار “برای تصدیق کرد که فعالیت در فضای باز است حیاتی برای سلامت جسمی و روحی ما.”

Walz شامل مغازه ها دوچرخه در نوشته لیست خدمات لازم.

تا آنجا که ماهیگیری نگران سنتی بازکن فصل برای انواع مختلف اردک ماهی و شمال ماهی است که هنوز هفت هفته دور. در عین حال ماهیگیری برای ماهی قزل آلا و دریاچه ماهی قزل آلا در دریاچه سوپریور, یخ, ماهیگیری همچنان در دریاچه از جنگل و انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری در سنگ بزرگ و گذشتن از دریاچه ها در نزدیکی Ortonville هرگز خاموش شود. در جنوب شرقی ایالت مینه سوتا و در جای دیگر سنتی بازکن برای جریان ماهی قزل آلا برای مارس 18.

شده است وجود دارد هیچ اطلاعیه از Walz را در مورد اینکه آیا او به رفتن پیش با مینه سوتا فرماندار ماهیگیری بازکن به عنوان برنامه ریزی شده در Otter Tail County, مارس 7-10. این رویداد سالانه معمولا شامل جشن انجمن قبل از روز افتتاحیه.

“ما در حال تلاش برای خواندن برگ چای مانند هر کس دیگری گفت:” نیک لئونارد شرق Silent Lake Resort محلی نیروی کار کرد. “ما در یک صبر کنید و ببینید mode.”

مینیاپولیس و سنت پل بسته ده ها تن از امکانات و مراکز تفریحی در هفته گذشته و لغو برنامه اما تاکید کرد که پارک ها و مسیرهای باز باقی می ماند — همه در امن اجتماعی فاصله توسط افرادی که هیچ نشانه ای از بیماری. مینیاپولیس پارک مدیره اسبق بازدید کنندگان برای آماده شدن برای هیچ امکانات سرویس بهداشتی و یا چشمه های آب آشامیدنی.

سه رودخانه پارک های منطقه ساخته شده از پارک ها و دنباله ذخایر مانند Hyland دریاچه در بلومینگتون و علم و نهر در Maple Grove ادامه خواهد داد برای حفظ آن در فضاهای باز است. لوقا اسکینر منطقه دانشیار سرپرست گفت: چهارشنبه قابل توجه تنها تغییر این بود که دستشویی پارک خواهد شد. تمام ساختمان های دیگر و امکانات و مناطق بازی باقی می ماند و خاموش شد.

“ما حداقل می خواهید به نگه داشتن ما مسیرهای پیاده روی و مکان های که در آن مردم می توانند در خارج به راه رفتن و پیاده روی و دوچرخه باز کردن به عنوان آنجا که ممکن است” اسکینر گفت.

گلف نبود پوشش داده شده در این فرمان اجرایی نشان می دهد دوره های آموزشی بسته باقی خواهد ماند حداقل تا زمانی که ممکن است 1. مجموعه ای از گلف سازمان می خواهد روشن از Walz و قصد دارد به پیشنهاد ایده های است که می تواند نسبتا انفرادی, هوای آزاد, ورزش, حتی امن تر در نور از coronavirus.

کارکنان نویسندگان دنیس Anderson, باب Timmons و جری Zgoda کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>