چه اقدامات احتیاطی ققنوس-منطقه مراقبت روز مصرف برای جلوگیری از گسترش COVID-19?

زمانی که دکتر لیزا Kronstad گرم کردن 7-ماه-پیر پسر در نوک پیکان Kindercare در گلندیل هر روز صبح او را می کشد درجه حرارت خود را در حالی که با پوشیدن یک ماسک صورت ایستاده و حداقل شش فوت دور از درب جلو.

او با پر کردن یک پرسشنامه در مورد سلامت او و تمام اعضای خانواده خود را قبل از تحویل کودک به یک کارمند نیز با پوشیدن یک ماسک که او را طول می کشد در داخل برای روز.

این یک تغییر قابل توجه از قبل از همه گیر روز است که در آن پدر و مادر فرزندان خود در داخل و آنها را حل و فصل در کلاس درس خود را قبل از ترک. اما به عنوان یک مادر Kronstad گفت: او احساس آرامش با این اقدامات این مرکز است که در نظر گرفتن برای محافظت از پسر او و دیگر کودکان است.

و به عنوان استادیار و virologist اجرا می شود که یک ویروس آنفلوانزا آزمایشگاه تحقیقاتی برای گروه میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه غرب میانه او را تحت تاثیر قرار اقدامات احتیاطی آنها در حال گرفتن.

نوک پیکان Kindercare نیست که همه این اقدامات در جای خود در شروع این بیماری همه گیر Kronstad گفت, اما آنها خیلی سریع به پیاده سازی آنها را پس از او ابراز نگرانی او را. او را تشویق می کند تا پدر و مادر دیگر برای انجام همان.

“آنها نیاز به صدای نگرانی های خود را به مهد کودک ارائه دهنده و درخواست برای همه استراتژی ها به اجرا” Kronstad گفت. “فرزندان هستند از این بیماری ایمنی و اگر آنها از قبل موجود شرایط آنها می تواند خطر بالا است.”

مهد کودک پیش دبستانی و مهد کودک در سراسر کشور باید در پاسخ به کروناویروس جدید همه گیر با افزایش تمیز کردن اقدامات کاهش اندازه کلاس و محدود کردن تعداد افرادی که وارد این تاسیسات.

در حالی که کودکان کمتر کشته شده اند از COVID-19 و علائم آنها اغلب بسیار کمتر شدید از کسانی که از افراد مسن و کودکان انجام قرارداد به ویروس و می توانید آن را گسترش. حدود 10% از موارد فعلی در ماریکوپا کانتی در زیر سن 19 به گفته مقامات بهداشت شهرستان.

آریزونا پزشکان تایید کرده اند آنها را دیده ام یک تعداد انگشت شماری از کودکان و نوجوانان در آینده با multisystem التهابی سندرم یک بیماری است که متصل به COVID-19 و می تواند کشنده باشد.

دکتر جیسون وارگاس که عمل خود را تمرین خصوصی کاکتوس کودکان درمانگاه از سال 2004 در گلندیل است و رئیس جمهور منتخب از آریزونا فصل از آکادمی اطفال آمریکا گفت: این بسیار مهم است برای مراکز مراقبت از کودکان را به تمام اقدامات احتیاطی برای به حداقل رساندن خطر از گسترش این ویروس به عنوان آنجا که ممکن است.

“این ایده که ما می تواند به از بین بردن تمام خطر واقعی نیست, این همه در مورد کاهش میزان خطر ما خودمان را در” وارگاس گفت. “ما می دانیم که آن را بسیار مهم برای خانواده ها و بچه ها برای رفتن به مدرسه یا مهد کودک, و وجود دارد بسیاری از مزایای آن است. آنچه می تواند ما را به این بچه ها به مدرسه و انجام آن را با خیال راحت؟”

وارگاس گفت: این بسیار مهم است برای پدر و مادر به مطمئن شوید که کودکان خود را دریافت واکسن آنفلوانزا در این سال به ویژه به دلیل داشتن آنفولانزا می تواند آنها را بیشتر در معرض بیماری هایی مانند COVID-19.

“اگر کسی ترس از بیماری وجود دارد یکی از ما می دانیم بسیار شدیدتر برای کودکان است و آنفلوانزا” وارگاس گفت. “هر زمان که یک کودک می شود آنفلوانزا آنها در خطر ابتلا به ديسترس تنفسی کم آبی و عفونت های تنفسی.”

افزایش تمیز کردن جدید, drop-off, روش

مانند نوک پیکان Kindercare مهم ترین تغییر در اکثر ققنوس-منطقه مراقبت روز است که رها کردن و انتخاب کنید تا روش.

اکثر امکانات دیگر اجازه می دهد تا پدر و مادر به داخل ساختمان و آنهایی که تنها اجازه می دهد تا یکی از والدین در یک زمان وارد لابی منطقه — نه بیشتر که به فرزند خود درس در آغاز و پایان روز است.

Christiane مور مدیر منطقه در Kindercare آموزش و پرورش گفت: تمام Kindercare امکانات داشتن پدر و مادر فرزند خود را در دمای خارج از ساختمان هر روز صبح. Kindercare کارکنان گرفتن کودکان در درجه حرارت خود را تا زمانی که به تازگی زمانی که آنها متوجه این امر می تواند امن تر برای پدر و مادر به انجام آن مور گفت.

همه پدر و مادر نیز با پر کردن یک پرسشنامه در مورد سلامت هر کس در خانواده خود را مور گفت. آن را نیز می پرسد در مورد هر سفر اخیر آنها ممکن است انجام داده اند و اگر شده است هر گونه COVID-19 نفر در محل کار خود یا هر جای دیگری که ممکن است در معرض.

طلوع مهد کودک که در عمل 28 مکان در سراسر دره نیز در حال انجام حرارت چک و پرسشنامه با پدر و مادر خارج و با توجه به Michelle Jones, رئيس جمهور از رشد کودک برای مدارس.

جونز گفت: پدر و مادر قادر به در آمده است سخت ترین تنظیم طول بیماری همه گیر.

“نداشتن پدر و مادر در ساختمان شده است یکی از بزرگترین چالش های هر دو به عنوان یک پدر و به عنوان خوبی برای ما معلمان است. معمولا وجود دارد یک آرامش زمان که در آن شما می گویند خداحافظی به مادر یا معلم صحبت کردن به مامان… فقط تلاش برای اقامت در بالا از آن همه است که واقعا به چالش کشیدن” جونز گفت.

گل پامچال مدارس که در عمل 10 مکان در سراسر دره است که اجازه پدر و مادر به لابی اما تنها در یک زمان گفت: هدر Legeza صاحب گل پامچال مدرسه فلچر ارتفاعات و گل پامچال را در مدرسه Tatum.

تمام گل پامچال کارکنان نیز باید درجه حرارت خود را چک در آغاز هر روز. در شروع این بیماری همه گیر Legeza باز آموزی کارکنان خود را در شناخت نشانه بیماری است و هر کس خواست به ماندن در خانه اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای.

“متاسفانه ما این است که زندگی جدید” Legeza گفت.

قبل از همه گیر مهد کودک کارکنان در حال حاضر در حال تمیز کردن امکانات و بهداشتی در تمام سطوح چند بار در روز. در حال حاضر روش های تمیز کردن افزایش یافته است و تاکید کرد.

Kindercare شده است مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را چهار بار در روز مور گفت.

در گل پامچال مدارس معمول شب روش های تمیز کردن سفید اسباب بازی و تختخواب تاشو بوده و بیشتر شدید Legeza گفت. شب تمیز کردن خدمه در حال حاضر با استفاده از یک “ویروس-مطابق با راه حل” و اسپری ماشین آلات. این بازی در فضای باز تجهیزات نیز قدرت شسته هفتگی.

طلوع مهد کودک نیز افزایش یافته تمیز کردن تلاش ها به ویژه در مناطق جونز گفت. تقریبا حق دور آنها حذف هر چیزی از کلاس های درس است که سخت تر برای تمیز کردن مانند حیوانات است.

“من فکر می کنم برای ما (ارائه دهندگان مراقبت از کودکان) و بیمارستان های ما احتمالا مانند” خوب آن را رفتن زمان,'” جونز گفت. “ما در حال حاضر انجام بسیاری از اساسی تمیز کردن و شستن دست ما است. در حال حاضر ما فقط باید مطمئن شوید که همه می کند که.”

اجتماعی فاصله ماسک برای کودکان پیش دبستانی

به عنوان یکی ممکن است انتظار آن را آسان برای کودکان پیش دبستانی و کودکان نوپا به فاصله اجتماعی با موفقیت.

وارگاس گفت: در حالی که اجتماعی فاصله است یک راه خوب برای جلوگیری از گسترش این ویروس در میان بزرگسالان از آن امکان پذیر نیست برای کودکان.

“بیشتر به شما می تواند به تشویق آن بهتر است اما آن را در واقع یک استراتژی خوب از آنجا که شما نمی خواهید به قادر به حفظ آن است.”

مراکز مراقبت از کودکان باید به جای آن حداقل رساندن کلاس درس اندازه که ممکن است و تمرکز در تمیز کردن برای جلوگیری از گسترش این ویروس وارگاس گفت.

معلمان و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در حال انجام بهترین خود را برای پیدا کردن سرگرم کننده بچه دوستانه راه برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله. در طول ناهار و میان وعده در Kindercare مکان مور گفته است ‘X’ ضبط بر روی هر صندلی. بچه ها نشستن در صندلی بدون آن و ‘X’ صندلی برای عروسک یا خرس عروسکی.

اما اجرای اجتماعی فاصله در همه زمان ها است که در کنار غیر ممکن مور گفت: به خصوص به این دلیل کودکان را دوست دارم برای نشان دادن محبت برای مردم در اطراف آنها.

“ما هرگز می خواهید آنها را به احساس دوست” مور گفت. “اگر یک کودک است که به شما یک آغوش چه چیزی شما را انجام دهید؟”

همانطور که برای پوشیدن یک ماسک صورت, ققنوس تصویب یک قطعنامه در ماه ژوئن است که نیاز به همه 6 سال و مسن به پوشیدن ماسک.

در طلوع مهد کودک, همه 3 سال به بالا است که نیاز به پوشیدن یک ماسک جونز گفت.

در وارگاس’ آنها نیاز کودکان دو سال به بالا به پوشیدن ماسک. او گفت که او تلاش می کند تا برای عادی سازی آن با گفتن آنها را که درست مثل مسواک زدن دندان های خود را و یا خوردن سبزیجات خود را با پوشیدن یک ماسک چیزی است که آنها نیاز به انجام به سالم ماندن.

در حالی که اکثر کودکان در گل پامچال کمتر از شش سال, اعضای هیات پوشیدن نوعی از پوشش در تمام زمانها. او ارائه شده هر یک از کارکنان با ماسک یکبار مصرف پارچه ماسک و یک سپر صورت که آنها با استفاده از در حالی که خواندن به کودکان.

“من فکر کردم آن را واقعا مهم است که مطمئن شوید که آنها در حال خواندن یک کودک می تواند دهان خود را حرکت” Legeza گفت. “نه تنها ما در تلاش برای محافظت در برابر coronavirus اما ما در حال تلاش برای آموزش در همان زمان.”

این نیز مهم است که بچه ها دیدن لبخند هر حال حاضر و پس از Legeza گفت.

“ما در حال اقدام در راه است که نه آرامش برای کودکان و نوجوانان.”

پس از تمیز کردن و اجتماعی فاصله مراحل تاسیس شد, روز مراقبت و نگهداری از کودکان ارائه دهندگان شروع به تمرکز بر آنچه آنها می توانید به مطمئن شوید که بچه ها آرام و راحت است.

وارگاس گفت که در حالی که پدر و مادر باید صادقانه با فرزندان خود در مورد کوروناویروس آنها نیاز به آگاهی از نحوه ترسناک کل این وضعیت به آنها است.

“این که آیا ما آن را می دانم یا نه, ما در حال اقدام در راه است که نه آرامش برای کودکان و نوجوانان” وارگاس گفت.

یک راه برای کمک به آرام اما آموزش کودکان در مورد coronavirus است که از طریق کتاب. در Legeza را گل پامچال مکان آنها شده ایم مطلب “COVID-19 یاران” یک کتاب در مورد خط مقدم و اساسی کارگران است.

جونز گفت: آنها گرفته ایم یک رویکرد مشابه در طلوع آفتاب مهد کودک با یک کتاب به نام “چرا ما در خانه بمانند” که او گفته است به او کمک کرد تا کارکنان آموزش کودکان در “حداقل ترسناک” راه ممکن است.

در طول همه گیر Legeza گفت: گل پامچال کارکنان باید انجام بهترین خود را به چیزهای سرگرم کننده برای کودکان و نوجوانان: آنها تا به حال یک حزب فوم در زمین بازی آنها تا لباس پوشیدن و به عنوان ضروری کارگران آنها Facetime دیگر بچه ها که همیشه می ماند از مدرسه به خانه در طول همه گیر و حتی مجازی فارغ التحصیلی.

او فقط می خواهد به مطمئن شوید که بچه ها به عقب نگاه در مدرسه به عنوان یک تجربه لذت بخش نیست و ترسناک یک Legeza گفت. وجود دارد مقدار زیادی از ترس در حال حاضر Legeza گفت: در هر دو بچه ها و بزرگسالان است, اما این مهم است که پدر و مادر برای نظارت بر که چقدر از ترس و نگرانی در آنها به نمایش در مقابل فرزندان خود را.

“آنها در حال شنیدن بزرگسالان بحث و شما نمی دانید که آنچه که آنها در حال تفکر” Legeza گفت. “مطمئن شوید که شما با داشتن این مکالمات در مقابل بچه ها به دلیل آنها را انتخاب کنید تا در بسیاری از مسائل است. راستگو باشد اما مناسب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de