آیا ریشه پرشور مینیاپولیس vs. St. Paul رقابت?

مربوط به پوشش

هنگامی که در دانشگاه مینه سوتا دانشجوی کارشناسی ارشد ملانی, Firestone, نقل مکان کرد و از کارولینای شمالی به شهرهای دوقلو او فرض کرد که مینیاپولیس و سنت Paul همیشه به حال یک رابطه دوستانه. اما او به سرعت متوجه شدند که دو شهر واقعا مثل خواهر و برادر که در آنها اغلب مبارزه — زیادی.

“آن فقط از نوع من فکر کردم: چه شروع این رقابت است و آن را هنوز هم زنده و یا آن را کم رنگ در طول زمان؟” Firestone پرسید. “به نظر می رسد مانند وجود دارد این نوع از ریشه دوانده نوع نفرت بین این دو است.”

نفرت ممکن است یک کشش. اما برای دراز مدت Minnesotans این رقابت احتمالا به نظر می رسد بی پایان. مینیاپولیس ساکنان خواهم به دست کشیدن از سنت پل برای اینکه یک خواب آلود شهر با چند رستوران باز در اواخر شب. سنت Paulites شکایت مینیاپولیس نمایاندن زینت خود را درک برتری. به یاد داشته باشید در سال 2018 زمانی که سی ان ان ذکر شده مینه سوتا پایتخت به عنوان یک “محله” مینیاپولیس? که نمی رفتن بیش هست.

برای رسیدن به پایین از آن همه Firestone داوطلب خدمت سربازی به کمک کنجکاو مینه سوتا جامعه ما محور گزارش پروژه سوخت سوال از خوانندگان.

معلوم مینیاپولیس و سنت پل همسایگی رقابت می رود بیش از یک قرن است. در سال 1890 شهرستانها بودند تقریبا یکسان در اندازه. که سال سرشماری را ایجاد یکی از آنها به عنوان بزرگترین شهر در ایالت مینه سوتا و همه چیز رو از دست خیلی سریع.

هر دو شهرستانها متورم جمعیت خود را با مینیاپولیس مستند مرحوم شهروندان از آن گورستان و سنت پل ضبط صدها نفر از تصور زندگی شهروندان در اتحادیه انبار که ویرجینیا Brainard Kunz مستند در سال 1990 نسخه Ramsey County تاریخ است.

برخی از زمان شهرستان رهبران استدلال می کنند که رقابت دیگر وجود ندارد و اگر آن را ندارد, آن را تنها برای خنده و به شهرهای دوقلو’ بهره مند شوند.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری ترجیح تاکید بر آنچه که او خواستار دو شهر’ حس “coopertition” به این معنی که مینیاپولیس و سنت Paul فراموش رقابت, اما آنها پیوستن به نیروهای خود را برای ایجاد یکی از قوی منطقه است. St. Paul شهردار ملوین کارتر کاهش یافته است به نظر در این رقابت, اما او را تشکیل هیچ مشکلی ایستاده تا برای او و شهر او نشان دهنده. در پاییز گذشته در مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت خود را هدف قرار دادن مرکز تجمع کاربران توییتر به اشتراک گذاشته درخشان نوشته های ogling فری پس از او رد و بدل barbs با رئیس جمهور. سنت Paulites شد و سریع به اشاره است که فری نیست مینه سوتا را تنها جذاب شهردار با یک tweeting “سنت پل را نیز گرم است.”

برای سابق, St. Paul شهردار جورج Latimer برگزار شد که موقعیت خود را برای تقریبا 14 سال باقی مانده از رقابت هنوز هم باقی می ماند و در زندگی روزمره خود را.از پنجره اتاق خود در St. Paul, Latimer, 84 توانید ببینید گسترده مینیاپولیس افق.

او گفت: او خدا را شکر که او پرده.

“این بسیار آسان است برای من برای پس گرفتن آرامش با بستن آنها به او گفت:” در شوخی.

در حالی که شهردار سابق را دوست دارد به شوخی در مورد رقابت در حال حاضر آن را ندارد همیشه یک موضوع خنده به خصوص در ورزش جهان است. ورود دوقلوها حق رای دادن در اوایل 1960s اساسا حل مینیاپولیس Millers و در نتیجه آن رقابت با سنت پل پرستاران. در ابتدا مردم محلی پیشنهاد نامگذاری این تیم در میننهها دوقلوها با “حافظه” به نمایندگی از مینیاپولیس و “haha” سنت پل با توجه به جاده ،

برای دیرین تاجر جی Pfaender این رقابت رانده است بسیار بیشتر توسط تجارت از هر چیز دیگری. Pfaender گفت که زمانی که استخدام در تلاش برای جذب شرق و یا غرب ساحل صاحبان کسب و کار به مینه سوتا آنها اغلب برجسته کردن جنبه های مینیاپولیس و سنت Paul یکی از شهرستانها بیش از دیگر.

“ما تبدیل به شهرهای دوقلو-محور و اگر شما دوقلو شهرستانها محور رقابت از بین می رود” Pfaender گفت.

در صورتی که شاید این رقابت است که واقعا فقط رقابت سالم است که هل می دهد هر دو شهر برای تبدیل شدن به بهتر — است که یک احساس است که در واقعی “دوقلوها” اغلب برای یکی دیگر.

میشل گریفیث ([email protected]) یک دانشگاه مینه سوتا در انتساب برای استار تریبیون.

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

چگونه سوتا مهاجران اولیه آن را از طریق تاریک و سرد زمستان?

چرا که بسیار سخت تر برای شما دانش آموزان فارغ التحصیل بدهی رایگان در مقایسه با سال 1960?

چه شده است بهترین محل و زمان برای دیدن شفق شمالی در مینه سوتا?

چرا همه عشق به نفرت ادینا?

چگونه این 11 مینه سوتا شهرهای خود را غیر معمول نام ؟

چرا مینیاپولیس’ عمارت خیابان تخریب شده اما سنت پل جان سالم به در ؟

چرا هر کسی در مینه سوتا را آخرین قطعه از مواد غذایی ؟

چرا آیل رویال بخشی از مینه سوتا?

چرا مینه سوتا مزایای امنیتی اجتماعی و مالیاتی?

چرا بالای شهر در جنوب مرکز شهر در مینیاپولیس?

چه درصدی از Minnesotans صرف تمام طول زندگی خود را در اینجا ؟

شد, مینیاپولیس,’ skyways اول ایجاد شده برای مبارزه با سرما یا چیز دیگری است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>