وزارت امور سربازان بازنشسته است تعیین شده توسط کنگره به عنوان ملت را آخرین خط دفاعی در عمده بهداشت و درمان اضطراری اما تا کنون آن را دریافت کرده است یک تماس از کاخ سفید, ProPublica گزارش.

مسئولان این سازمان می گویند که آنها آماده هستند برای کمک به, اما نه گرفتن درخواست از دولت و یا دولت های محلی. این درخواست باید از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

“VA آمادگی خود را برای حمایت از غیر نظامی و سیستم بهداشت و درمان در صورتی که این سیستم برخورد ظرفیت مسائل” دبیر مطبوعاتی کریستینا Mandreucci گفت ProPublica. “در این زمان و نه دریافت درخواست های خاص از FEMA برای کمک.”

هنگامی که وب سایت خواسته کاخ سفید در مورد این موضوع این بود مراجعهکننده به VA که اشاره آن به وزارت بهداشت و خدمات انسانی و FEMA. HHS با اشاره به FEMA و FEMA به VA, ProPublica گفت.

و تا به حال برخی از coronavirus وظایف از جمله درخواست 12 سلامت تکنسین ها و دستیاران پرستاری با کروناویروس نمایش فیلم در ماه فوریه است. همچنین این ارسال 14 تکنسین پزشکی برای کمک به با evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز.

همچنین ایالت کالیفرنیا جانبازان آژانس گفت: VA مدیر اورژانس کمک ارائه منابع از جمله N95 ماسک.

وال استریت ژورنال در اوایل سال جاری گزارش VA ایستاده بود و آماده برای تماس به بهار به عمل است.

“این بی وجدانی که HHS است و نه استفاده از هر ابزار آن را به آدرس واقعی درد و رنج از افراد در این کشور و بر نام VA” سناتور. جان تستر D-Mont., نوشت: به HHS وزیر الکس آذر در 25 مارس. “ایالات جوامع و بیماران در حال حاضر رنج می برند به عنوان یک نتیجه از HHS را جشن گرفت. دریافت به آنها کمک کن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de