غرب دره ساکنان نگران گلندیل رهبران را محیط را تغییر دادن زمین برای توقف کامیون در نزدیکی حلقه 303

گلندیل مقامات در اواخر سال 2019 offhandedly ذکر شده برنامه ای برای عشق کامیون متوقف و غرب دره ساکنان را از نگرانی که معطل ماندن کامیون را آلوده هوا را ترافیک و جرم و جنایت و کاهش ارزش املاک.

مقامات شرکت باید چشم خود را بر اموال بین بتنی صفحه اصلی جاده و گلندیل خیابان فقط در غرب حلقه 303 و پرتاب یک سنگ از لوقا پایگاه نیروی هوایی. این منطقه است که به دور از گلندیل مناسب نزدیکتر به جوامع مانند تعجب, Litchfield پارک Waddell و unincorporated Maricopa.

ده ها تن از کسانی که غیر گلندیل ساکنان را تشکیل های مردمی مخالفت کرد و گفت معطل ماندن semitrucks امر موجب آلودگی هوا و ترافیک را جرم و جنایت و سر و صدا. آنها می گویند این ناعادلانه است که توسعه در لبه غربی دور از گلندیل می تواند تاثیر افرادی که نمی در شهرستان زندگی می کنند.

“ما برای پرداخت این قیمت برای گلندیل درآمد با شتاب و مرا اذیت” Waddell ساکن آلن اریکسون گفت. “این فقط تعلق ندارد پس از نزدیک به یک محله است.”

قبل از هر چیز ساخته می شود, مقامات شهر را به محیط را تغییر دادن زمین های کشاورزی برای توسعه تجاری است. ساکنان می تواند وزن در پیشنهاد rezoning در یک جلسه در تاریخ 21.

برنامه چیست ؟

مقامات شهرستان به طور خلاصه ذکر کامیون متوقف کردن برنامه در شورای شهر کارگاه در ماه نوامبر. این بحث با تمرکز بر کسب و کار جدید در حال آمدن به گلندیل همراه حلقه 303 که در آن گاو نر قرمز و سفید پنجه امکانات به تازگی اعلام کرد.

شیدا Huggins گلندیل توسعه اقتصادی افسر گفت: در این نشست که عشق سفر به توقف برنامه ریزی شده بود برای بتنی صفحه اصلی جاده در سمت غرب از حلقه 303 — زمین های این شهرستان به تازگی ضمیمه.

هیچ برنامه ای برای کامیون متوقف نشده است ارسال به شهرستان. اما یک rezoning تلاش در جریان است.

گلندیل برنامه ریزی کمیسیون موکول رای در rezoning زمین نمی توان برگزار شد هر نظر عمومی جلسات.

زیر محله جلسه که برنامه ریزی شده است برای مارس 21 خواهد بود که آنلاین برنامه ریزی کمیسیون برنامه ریزی شده است برای شنیدن rezoning مورد در 4 ژوئن. این کمیسیون ارسال خواهد شد توصیه آن به شورای شهر برای رای دادن.

عشق نیست خریداری زمین و در عین حال

اگر چه مقامات شهر گفت: عشق را کامیون توقف برنامه ریزی شده بود عشق نیست در واقع خرید این زمین نشده است.

“ما تحت قرارداد, ملک, اما ما هنوز آن را خریداری کرد. ما هنوز رفتن را از طریق سعی و کوشش به دلیل بخشی از فرآیند” Love سخنگوی چاد Previch گفت: Arizona Republic یک ایمیل به در. “ما به دنبال خرید 10-12 هکتار است که ممکن است عشق سفر توقف با سه تا رستوران.”

کمیسیون برنامه ریزی خواهد شد تنها رای در rezoning زمین از زمین با استفاده از کشاورزی به برنامه ریزی منطقه توسعه که اجازه می دهد تا به صورت تجاری و فضای خرده فروشی. کمیسیون رای گیری در توقف کامیون خود را.

Narasimha Yerramsetti که تا حدی صاحب زمین انرا تایید می کنند که کامیون متوقف شد و هنوز هم برنامه ریزی شده است.

‘آن را به 365 (فارسی), 24 ساعت در روز’

در نزدیکی ساکنان می گویند که آنها احساس گلندیل است که به دنبال خود را در هزینه از همسایگان خود است.

CJ Unzen زندگی در unincorporated ماریکوپا کانتی در نزدیکی مرکبات و بتنی خانه جاده ها. او نقل مکان کرد و در آنجا حدود یک سال پیش به دلیل آن را بیش از حد شلوغ و یا بیش از حد شلوغ است.

“ما تو را دیدم این منطقه خاص و آن را دوست داشتم. ما عاشق آن است که بیشتر روستایی,” او گفت:.

او نگران آن است که یک کامیون متوقف خواهد در ترافیک به ارمغان بیاورد و با آن بیشتر آلودگی بیشتر جرم و جنایت و بیشتر سر و صدا. خروش جت در لوقا پایگاه نیروی هوایی نیست که دور از او, اما او نشانی از ذهن نیست چرا که آنها به طور معمول در شب.

ساکنان نزدیک هستند نگران سر و صدا از معطل ماندن کامیون را به تمام شب. آنها همچنین نگران آن است که آن را به ارزش اموال خود را غوطه.

“این رفتن به 365, 24 ساعت در روز,” اریکسون, Waddell resident گفت. “من این را فقط به عنوان یک درآمد گرفتن توسط گلندیل بدون توجه به هزینه انسانی آنها تحمیل خواهد شد و تحمیل بر مردم است که حتی شهروندان گلندیل.”

ساکنان گفت: آنها نمی بینم که چرا یک کامیون متوقف لازم است در امتداد آزادراه مانند 303. آنها معمولا همراه عمده interstates نه اتصالات اریکسون گفت.

او نگران آن است که دانش آموزان پیاده روی یا دوچرخه سواری از نزدیک مدارس — دره مشاهده دبیرستان و بلن صوت مدرسه ابتدایی — خواهد بود در راه آسیب است اگر nonstop قطره ای از کامیون ها در این منطقه است.

“گلندیل صلاحیت را متوقف خواهد شد و پنبه کوچه و هر کس به غرب مزایای درو خواهد کرد پس به صحبت می کنند” Erickson گفت.

شهرستان Councilwoman جویس کلارک که منطقه شامل پتانسیل توقف کامیون, سایت نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

بیشتر در مارس 21 جلسه

گلندیل خواهد شد که یک جلسه مجازی در 6 p. m. 21 مه که در آن ساکنان می تواند وزن در rezoning درخواست.

دسترسی جلسه آنلاین در gotomeet.من/TBZoning/303Cotton. ساکنان که آیا یک کامپیوتر می توانید تماس بگیرید به جلسه در 1-646-749-3122 و با استفاده از کد دسترسی 401-607-069.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de