کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گذاشته خشن معیار برای بازگشایی دولت اقتصاد-و اساسا تغییر شکل زندگی روزانه در روند — به عنوان او تلاش برای آوردن کشورهای دیگر به سواحل غرب ائتلاف برای مبارزه با کروناویروس جدید.

حرکت در آمد که در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که marshaled یک گروه هفت در شمال شرقی متحده sparred با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که دارای اقتدار به آسانسور stay-در-خانه سفارشات و راه اندازی مجدد اقتصاد ایالات متحده. و در این میانه گروه دیگری از کشورها است و با توجه به خود را دارد تلاش یکپارچه.

سراسیمگی از فعالیت یک مثال قابل توجه از ad hoc کنفدراسیون ها springing تا برای مقابله با چالش های ارائه آزمایشات ردیابی بیماران و تنظیم استانداردها برای از سرگیری زندگی اجتماعی و اقتصادی.

آن را نیز افزایش احتمال یک ملت تقسیم گسسته مناطق با استانداردهای خود را و جدول زمانی برای کاهش stay-at-home سفارشات. که می تواند مانع بزرگتر مبارزه با یک ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 25000 آمریکایی ها به عنوان کارشناسان هشدار می دهند که لغو محدودیت های بیش از حد به زودی خواهد خطر موج دیگری از عفونت.

Newsom که متفقین با فرمانداران دموکرات ایالت اورگن و واشنگتن اجتناب تنظیم یک جدول زمانی برای کاهش محدودیت های که فلج اقتصاد است. اما او هشدار داد که هنگام اقامت-صفحه اصلی سفارشات آرامش زندگی خواهد شد نگاه کاملا متفاوت است. رستوران ها ممکن است بازگشایی, او گفت:, اما پیشخدمت ممکن است با پوشیدن ماسک و دستکش و کارکنان ممکن است بررسی diners’ درجه حرارت قبل از اجازه دادن به آنها را در داخل. مدارس ممکن است به تلو تلو خوردن زمان شروع به نگه داشتن دانش آموزان از تراکم کلاس های درس. تجمع جمعی مانند کنسرت و یا رویدادهای ورزشی به سادگی “نه در کارت های,” او گفت:.

“عادی آن را نمی خواهد حداقل تا زمانی که ما گله ایمنی و ما باید واکسن” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جریان آنلاین.

قبل از سفارشات در حال آرام Newsom گفت که او می خواهم برای دیدن coronavirus بستری شدن در بیمارستان و درمان-مراقبت از موارد کاهش برای چند هفته. دولت نیز باید تا حد زیادی به سطح شیب دار تا توانایی خود را برای تست ویروس ها و جمع آوری یک شبکه ای از هزاران نفر از مردم که می توانید آهنگ جدید موارد و ردیابی حرکات افراد آلوده — حفاظت در برابر شیوع بیشتر.

“اجازه دهید اشتباه از کشیدن پلاگین خیلی زود آنجا که ما همه می خواهم به,” او گفت:.

Newsom گفت: دیگر غربی دولت فرمانداران نیز به احتمال زیاد برای پیوستن به این پروتکل منطقه ای. کونور کاهیل سخنگوی کلرادو Jared پلیس گفت: عصر ایران اخبار دموکرات “به استقبال منطقه ای و یا ملی هماهنگ رویکرد شده است و در تماس با چند فرمانداران در طول بحران.”

مبارزه با واشنگتن

Newsom, کومو و دیگر فرمانداران به نظر می رسد مصمم به نمودار مسیر خود را از مستند تا حد زیادی اقدام بدون هماهنگی با کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت به موضوع راهنمایی در روز برای فرمانداران که می خواهند به استراحت اجتماعی-فاصله شیوه و آنها نباید چالش برنامه های خود را. روز دوشنبه گفت که “وقتی کسی رئیس جمهور ایالات متحده قدرت کل است.”

که باعث با اشاره به بحث با کومو در روز سه شنبه — برپا طریق توییتر و تلویزیونی ظاهر — بیش از اساسی آمریکا ایده فدرالیسم. رئیس جمهور ادعای برتری است که به سادگی اشتباه در زمینه قانون اساسی گفت: Cuomo که اکثر دانشمندان اکو.

“این اولین نبرد: آیا می خواهید یک پادشاه یا می خواهیم یک رئیس جمهور؟” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری. اما فرماندار همچنین گفت که او قصد اتلاف وقت بحث مهم است.

“رئیس جمهور باید در مبارزه با من,” او گفت:. “من نمی خواهد درگیر در آن است.”

شناور ماندن

کومو این کنسرسیوم همچنین شامل نیوجرسی, پنسیلوانیا, کانکتیکات, رود آیلند و دلاور همه اجرا شده توسط دموکرات ها و ماساچوست که فرماندار یک جمهوری خواه است. یک پنل از مقامات متحده آغاز خواهد شد و جلسه به زودی برای بررسی نحوه بازگشایی بخشهایی از اقتصاد است.

“کشورهای در حال مصرف سرب به عنوان ما مبارزه به سرعت گسترش coronavirus و صرفه جویی در زندگی” گفت: رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo رود آیلند. “روشن است که ما نیاز به یک قوی هماهنگ منطقه ای رویکرد برای جلوگیری از موج دوم این بیماری است.”

تصمیمات باید در هماهنگی فرمانداران می گویند به طوری که اقدامات انجام شده توسط یک دولت نمی ناخواسته تحت تاثیر قرار همسایگان آن است. “آن را انجام نمی دهد من هر گونه خوب است به یک نوار بسته در گرینویچ کانکتیکات و آن را باز حق در سراسر مرز” گفت: رژیم صهیونیستی. ند لمانت.

در میانه فرمانداران در حال بحث در مورد راه هایی برای هماهنگی بازگشایی اقتصاد منطقه ای و آیووا امیدوار به باز کردن حداقل برخی از کسب و کار در ماه مه گفت: رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز.

رینولدز یک جمهوری خواه گفت که او مورد بحث است چه میانه منطقه ای بازگشایی می خواهم با همتایان خود در داکوتای شمالی, داکوتای جنوبی, وایومینگ, میزوری و ایلینویز.

“در حالی که ما به آن نگاه کنید از یک چشم انداز منطقه ای و ما در مورد مجموع معیارهای ما با استفاده از هر فردی فرماندار در حال رفتن به نگاه دولت خود را, معیارهای,” او گفت:.

‘رایج صوتی’

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر تنها دموکرات در این گروه روز سه شنبه گفت که او شروع مکالمات در چند روز گذشته با ایالات غرب میانه. “صحبت کردن با یک صدای مشترک ممکن است یک حرکت خوب,” او گفت:.

فرمانداران جمهوریخواه باید تعادل بهترین راه مبارزه با این بیماری و خطر سیاسی از enraging یک رئیس جمهور برای آنها fealty بسیار مهم است.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine جمهوری خواه از اوهایو گفت که او اغلب با نزدیک فرمانداران به مقایسه یادداشت ها اما او گفت که او نمی داند که آیا در آنجا خواهم بود رسمی همکاری.

“که مشاوره های از, ایده رفتن به ادامه و بسیار مهم است” DeWine گفت: در پخش زنده مصاحبه روز شنبه با واشنگتن پست.

DeWine بود در میان اولین و تهاجمی ترین رئیس مدیران لغو حوادث و قرار دادن در محل اقامت-صفحه اصلی سفارشات حتی به عنوان رئیس جمهور عنوان همه گیر. اما او با رد هر گونه تنش بین تهمت و اداره متحده است.

“این یک مقابله مسئله بین ما و کاخ سفید” DeWine به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “همانطور که ما با هم کار می کرد ما همچنان با هم کار کنند. هر ایالت متفاوت است و ما در حال رفتن به مجبور به پخش کردن یک طرح, و من مطمئن هستم که اوهایو طرح ما دراز کاخ سفید فکر می کنم این خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de