غرب چین بیمارستان در چنگدو اهدا COVID-19 کیت های آزمایش به گرجستان

چنگدو, چین, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — در مارس 12غرب چین بيمارستان سیچوان دانشگاه اهدا دسته ای از جغرافيا اسید نوکلئیک تقویت ميکروفلوييدی تراشه تجزیه و تحلیل و نوکلئیک اسید تست کیت که می تواند تشخیص و تمایز شش ویروس های تنفسی از جمله رمان coronavirus (COVID-19) به گرجستان دولت است.

ویروس تشخیص کیت به طور مشترک توسعه یافته توسط بیمارستان Tsinghua دانشگاه در پکن و چنگدومبتنی بر زیست فناوری شرکت تحت هدایت مشهور چینی تنفسی متخصص زونگ اتباع و اپیدمیولوژی Li Lanjuan شد و مورد تایید و پذیرفته شده در فوریه 22 توسط چین ملی محصولات پزشکی دولت. با ترشح نمونه های جمع آوری شده از بيماران بینی و گلوی این کیت می تواند شناسایی شش شایع ویروس های تنفسی از جمله COVID-19 همه در یک بار در عرض 1.5 ساعت است که می تواند به بهبود دقت تشخیص و کمک به بیماران به درمان.

به عنوان از 12 ساعت در مارس 11, 23 نفر در گرجستان به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. داشتن آموخته اثربخشی ویروس تست کیت سفارت گرجستان در چیناز طرف دولت گرجستان به دنبال کمک از دولت از استان سیچوان. این سیچوان استانی دولت اختصاص بیمارستان به اهدای تجهیزات پزشکی. برای دریافت به دانستن بیشتر مراجعه کنید https://www.gochengdu.cn.

منبع غرب چین بيمارستان سیچوان دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>