‘ما مایه خنده جهان: پونت دارای 4 جولای اعتراض در مقابل فونیکس یخ دفتر

ده ها تن از معترضان در داخل و خارج از وسایل نقلیه خود را اعتراض در مقابل اداره مهاجرت و گمرک مرکزی ققنوس دفتر صبح روز شنبه خواستار آزادی کسانی که در حال حاضر در یخ بازداشت و یک مهلت قانونی برای اخراج.

معترضان در وسایل نقلیه خود را honked شاخ زدند و دست تکان دادند علائم و مشت در هوا به عنوان آنها دور تسهیلات در نزدیکی مرکزی و مک داول راههای شروع فقط بعد از ساعت 10 صبح

به عنوان آنها را به بالا و پایین خیابان مرکزی تعداد انگشت شماری از معترضان ضرب دیده درام و استفاده از بلندگوهای آنها ایستاده در پیاده رو خارج از یخ دروازه. آنها شعار می دادند برای آزادی بازداشت شدگان عیسی مانوئل Orona پریتو و Misael Trujillo و همچنین شئونات آژانس.

“ما آن را انجام بیش از آسیب خوب” 27 ساله در اینباره ادواردو پیم گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست دارد به لاف زدن در مورد ‘آه آنها می خواهم به لغو یخ MS-13 جاوا همسایه خود را’ … MS-13 نیستند آنهایی که پر کردن آن بازداشتگاه. این مردم مثل ما.”

پیم بخشی از یک هنر جمعی است که تا به حال چندین اعضا نشان دادن به اعتراض.

هر چند برخی معتقدند این دور از ذهن به طور کامل لغو این سازمان ایجاد شد در سال 2003 پیم گفت: آن سن نسبتا جوان به معنی آن بیشتر دوام برای منحل کردن یخ.

او همچنین به رسمیت شناخته شده و اهمیت تاریخ که در آن تظاهرات برگزار شد گفت: در آن معنا ندارد به او را به “جشن چهارم جولای مانند همه چیز عالی است.”

“من احساس می کنم مثل یک میهن پرست می توانید نگاه صادقانه در کشور خود را و می خواهید آن را بهتر از” پیم گفت. “من احساس می کنم گاهی اوقات ما مایه خنده جهان — وقتی که می آید به کورونا ویروس(ویروس) وقتی که می آید به خشونت پلیس … ما باید کودکان و نوجوانان را در اردوگاه های کار اجباری و احساس می کنم مثل هر کس اینجا نیست راحت جشن که (چهارم جولای) هنگامی که این چیزها اتفاق می افتد.”

مرد یخ در بازداشت به احتمال زیاد از دست تولد کودک و مادر-در-قانون می گوید:

اعتراض سنگین بود در پروانه تصاویر اشاره ای به مهاجرت.

جواهر Valenzuela, 48, مهاجرت نام “طبیعی” آن را به عنوان اتفاق افتاده در طول تاریخ ادامه خواهد داد و به رخ می دهد.

Valenzuela, است که بومی, گفت: آن را ریاکارانه برای یک ملت آغاز شده توسط مهاجران به استقبال کسانی که به دنبال پناه در درون مرزهای آن.

“مرزها عبور ما عبور اراضی — ما نیست, عبور مرزهای آنها آمد و قرار دادن دیوار” Valenzuela گفت.

او به ارمغان آورد او جوان نوه در یک پرسه زن به اعتراض گفت: این مهم به تصویب اهمیت مشارکت مدنی.

“وجود خواهد داشت زمان هنگامی که من اینجا نیست و من نمی خواهم من grandkids در قفس” او گفت:. “من می خواهم آنها را به قادر به تاریخ و فرهنگ خود را, و من آنها را می خواهید به قادر به آموزش هر یک از دیگر و در یک جامعه و فراهم می کند که پشتیبانی و آموزش و پرورش. به رایگان و در آرامش زندگی می کنند.”

اعتراض صلح آمیز بود هر چند در یک نقطه و برخی از پرسنل از ققنوس اداره پلیس با نزدیک شدن به کسانی که تا به حال متوقف ترافیک در امتداد خیابان مرکزی.

COVID-19 شیوع: یخ بازداشتگاه شیوع در الوی ballooned است و به یکی از بزرگترین در کشور

پس از چند لحظه زن صحبت کردن به یک میکروفون متصل به یک آمپر در پشت یک کامیون به پایان رسید او اظهارات و ترافیک شروع به حرکت دوباره. پلیس در زمان توجه داشته باشید پلاک از حداقل دو وسیله نقلیه قبل از بازگشت به طرف مقابل از خیابان که در آن آنها می خواهم به نگه داشتن سازمان دیده بان از معترضان در طول صبح.

همچنین در میان معترضان بود 47 ساله جولی مورنو که در قانون یخ بازداشت شدگان Misael Trujillo.

مورنو گفت: Trujillo بود فقط قرار بود برای گذراندن یک شب در زندان اما این یخ او را برداشت و او را بازداشت نزدیک به یک هفته است.

او دختر جاستین Dachel نزدیک به 40 هفته باردار بود و داشتن انقباضات صبح روز شنبه. مورنو اظهار تاسف کرد که او پسر در قانون به احتمال زیاد نمی تواند وجود دارد برای پسرش تولد.

او سپاسگزار برای کسانی که نشان داد تا به اعتراض در روز شنبه با وجود این تعطیلات گفت: چهارم جولای است “روز کامل را نشان می دهد که بسیاری از مردم هنوز هم رایگان نیست.”

مورنو گفت: خانواده او دریافت پشتیبانی از هر دو جامعه و سیاستمداران از جمله Rep. گرگ استانتون سناتور Kyrsten Sinema و محفل ققنوس شهردار کیت Gallego.

او گفت که یخ “قطعا نیاز به بازسازی اگر آن را لغو کرد.”

اعتراض منحل 11:45 a. m. هر چند تظاهر کنندگان به سمت چپ پروانه غرفه همراه یخ دروازه و گچ پیام در پیاده رو با عباراتی مانند “لغو یخ” و “آزاد کردن همه آنها را.”

یخ آن را می گوید ‘احترام به حقوق همه مردم به صدای افکار خود’

یخ سخنگوی Yasmeen پیتز اوکیف در پاسخ به شنبه تظاهرات با گفتن Arizona Republic آژانس “به طور کامل احترام به حقوق همه مردم به صدای افکار خود بدون دخالت از جمله از طریق تجمع مسالمت آمیز و اعتراض.”

او گفت: یخ است که اختصاص داده شده به “کلی سلامت ایمنی و رفاه از کسانی که در زندان” اما که آن را نیز “متعهد به انجام آن مهاجرت اجرای ماموریت مطابق با قانون فدرال و سازمان سیاست.”

پیتز اوکیف همچنین گفت: جمهوری اسلامی که Trujillo که واقعی نام خانوادگی او گفت: مارتینز دستگیر شد توسط ICE در تاریخ 29 ژوئن “پس از یک حکم ادامه توقیف شد تسلیم با مسا شهر زندان است.”

بیماری همه گیر کوروناویروس: یخ منتشر توسان با لوپوس پس از نگرانی های مطرح شده در مورد بازداشت

مارتینز یک ملی مکزیک که سابقه کیفری اوکیف گفت شامل اخیر محکومیت برای رانندگی تحت infleunce. او محکوم به 10 روز در زندان بود.

او همچنان در یخ بازداشت در حالی که او در انتظار یک جلسه با یک قاضی مهاجرت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im