هزاران نفر با حضور در فرهنگ چینی و آشپزی جشنواره یک رویداد سه روزه در طول ققنوس چینی هفته در روز شنبه در مارگارت T. Hance پارک.

این رویداد به نمایش رستوران چینی مرحله نوازندگان و هنرمندان از منطقه ققنوس.

“ماموریت ما این است برای متحد کردن جوامع به ویترین و نمایش ما غنی از فرهنگ چینی است که بیش از 5000 سال” جشنواره سازمان ایلین وانگ گفت. “ما فقط بسیار بسیار افتخار فرهنگ ما و به اشتراک گذاری این با همه.”

“ما همیشه باید ما فرهنگ و آشپزی جشنواره درست در این سال جدید قمری” وانگ گفت. “این همیشه ما ققنوس چینی در هفته است.”

بسیاری از داوطلبان با حضور در این جشنواره از جمله چینی دانش آموزان دبیرستان ملی چینی افتخار جامعه است.

“هر سال من آمده و آن را بزرگ بوده است” گفت: Aiai قیمت-اسمیت 17 ساله رئیس جمهور از NCHS در مدرسه او را. قیمت-اسمیت گفت که به عنوان یک آمریکایی چینی, جشنواره کمک می کند تا او را دوباره با بازگشت به ریشه های خود را.

بابی کوان, 34, با حضور در این جشنواره برای خدمت به مواد غذایی با خانواده اش از کوان بیان. کوان گفت که پس از در حال رشد در منطقه و حضور در این رویداد هر سال “در حال حاضر از آن زمان برای ما به بخشی از آن.”

“فقط دیدن جامعه بیرون آمده و 40 به 50 هزار نفر هر سال در نوع خود عالی به آنها خدمت می کنند و دیدن همه یک زمان خوب” کوان گفت. “این فقط عالی به بخشی از آن.”

وانگ گفت: این رویداد یک عکس و گالری هنر و مستمر اجرای مرحله خود را بیش از سه روز. “این بسیار خانواده گرا, جشنواره,” او گفت:.

این جشنواره ادامه خواهد داد تا از طریق پنج شنبه. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره و محفل ققنوس, چینی, هفته, بازدید phoenixchineseweek.org.

رسیدن به رایان در ryan.vlahovich@arizonarepublic.com یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im