“ما در حال رفتن به نگه دارید هل دادن به جلو’ ققنوس از معترضان می گوید: بعد از روز شنبه بازداشت

محلی فعال دستگیر شد و در طول یک تظاهرات در شهر فینیکس در روز شنبه گفت که او و دیگران هیچ برنامه ای برای توقف خود را به تظاهرات علیه خشونت پلیس که رفته اند تقریبا بدون وقفه برای بیش از شش هفته است.

“ما قصد داریم به نگه داشتن کار” او گفت: آریزونا جمهوری در مصاحبه دوشنبه. “ما قصد داریم به نگه داشتن فشار رو به جلو است.”

پلیس دستگیر لی پرسی مسیحی, 27, برای تشدید حمله علیه پرسنل اجرای قانون مقاومت در برابر بازداشت و به اتهام مسدود کردن یک شاهراه پس از او و حدود 50 نفر دیگر راهپیمایی از طریق مرکز شهر فینیکس در شنبه شب.

کریستن “شاعر” برد رایان کردن مشق و عمل و یونس پیچک بودند نیز دستگیر شدند.

تمام چهار حامیان W. E. افزایش پروژه یک گروه محلی است که سازمان یافته ده ها تن از تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر دره در پی جورج فلوید پلیس تیراندازی مرگ در مه 25.

به گزارش پلیس در مسیحی را بازداشت می گوید: او متعهد تشدید حمله علیه یک افسر پلیس و یک گروهبان پلیس به عنوان آنها کمک در ایجاد یک بازداشت دیگر موضوع در این گروه است.

“او کشیده در افسران طرف جلیقه اش تحت فشار قرار دادند و او را دور” پلیس گزارش گفت:. “سپس به عنوان آقای مسیحی بود تحت فشار قرار دادند به دور او مطرح شده دست راست خود را در هوا با یک مشت در حالی که در یک موضع مبارزه به سمت گروهبان.”

دیگر افسران برداشت مسیحی را در آغوش گرفت و او را به زندان “قبل از او حرکت خود را مشت” این گزارش به این نتیجه رسیدند. پلیس همچنین اخراج یک “انحرافی دور” در طول این درگیری تایید ققنوس سخنگوی پلیس گروهبان. تامی تامپسون.

“است که بسیار بسیار بسیار نادرست و شرح آنچه اتفاق افتاده است که شب” مسیحی گفت: جمهوری.

چرا که او چهره یک جنایت و تحقیقات مربوط به این حادثه مسیحی کاهش یافته و به سهم بیشتر در مورد اتهام حمله.

او گفت که او باقی مانده است غیر خشونت آمیز از آغاز این اعتراضات در اوایل ماه ژوئن است. این بود که اولین بار او را بازداشت.

“من شده است با کمک به سازماندهی کمک به رهبری کمک به نگه داشتن جوامع ما در یک محیط راحت که نیست خشونت” او گفت:. “من شخصا اعتقاد دارند که اقدامات برای خود صحبت می کنند.”

مسیحی همچنین گفت که تا به حال پلیس اجازه داده اند تظاهرکنندگان به راه رفتن در خیابان, راه اندازی موانع در اتصال بلوک و انتهایی این گروه در موبایل.

“برای آنها انتخاب کنید و را انتخاب کنید و به ما بگویید که آنها نمی خواهند ما در خیابان است که بسیار گیج کننده است و نه منصفانه به ما معترضان را” مسیحی گفت. “چرا از آن است که در حال حاضر … آنها تصمیم به ایجاد این خاص اعتراض و استفاده از اصطلاح که ما مسدود کردن شاهراه به عنوان بهانه ای برای اجرا کردن بر ما هنگامی که ما توسط خودمان؟”

گزارش پلیس تایید می کنند که ماموران با نزدیک شدن به چهار معترضان پس از آنها به سمت چپ مارس حدود 9 بعد از ظهر در نزدیکی خیابان دوم و Fillmore Street.

هر چهار نفر دستگیر شدند ظن مانع یک شاهراه.

Tice و برد نیز به اتهام مقاومت در برابر بازداشت. Tice نیز به اتهام مانع تعقیب پلیس گفت که او با دخالت دیگر بازداشت.

پلیس گفت پیچک و برد نیز به اتهام مسدود کردن معابر عمومی در دو نوبت پیش از آن در هفته.

مسیحی گفت: او معتقد است که پلیس در حال افزایش escalations علیه معترضان اما معترضان باقی مانده اند بدون خشونت از ابتدا.

“ما در حال شروع به دیدن که برای برخی از دلیل ققنوس اداره پلیس است که انتخاب هدف و تلاش برای سرکوب کنید و سعی کنید به مقابله به مثل,” مسیحی گفت. “من معتقدم که عدم خشونت و نافرمانی مدنی در راه است اما من یک متجاوز است.”

مرجع اواخر حقوق مدنی آیکون تشکر. John Lewis, مسیحی گفت: آنها متعهد به ادامه خود را “خوب مشکل” حتی به عنوان چهره او اتهام جنایت.

W. E. افزایش پروژه های مشترک یک تصویر در یک Instagram داستان روز یکشنبه از تمام چهار نفر از کسانی که دستگیر خندان در mugshots.

“ما نمی خواهد متزلزل از پیگیری عدالت” عنوان گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im