Welltok اعزام COVID-19 ارتباطات و منابع در سراسر کشور

دنور, مارس 24 سال 2020 /PRNewswire/ — سریع و موثر ارتباطات مهم تر از همیشه برای ارائه پیام مهم اطراف COVID-19 بیماری همه گیر. Welltok یک مصرف کننده سلامت فعال سازی شرکت است که کار با آن برنامه درمانی ارائه دهنده و کارفرما و مشتریان در سراسر کشور به طور موثر و کارآمد استقرار ضروری COVID-19 چند کانال ارتباطات از جمله به روز رسانی انتقادی پیشگیری راهنمایی از راه دور مراقبت از گزینه ها و بیشتر. Welltok منحصر به فرد چند کانال قابلیت شامل متن, ایمیل, صدای خودکار (تلفن گویا) AI chatbot و پست مستقیم که از طریق تحویل داده و این شرکت HIPAA سازگار و HITRUST سیستم های خبره.

بیش از چند هفته گذشته و برای آینده قابل پیش بینی Welltok است که از نزدیک همکاری با مشتریان خود در یک یا بیشتر از راه های زیر:

  • انتقادی ارتباطات: برای حمایت از بسیاری از مشتریان خود نیاز به سرعت مقیاس آن توسعه Welltok ایجاد اختصاصی COVID-19 ارتباطی ارائه شده است که شامل یادآوری و آموزش در مورد پیشگیری از, مدیریت ریسک و کاهش عاطفی تندرستی آمادگی اضطراری و بیشتر. متناسب با پیام رسانی در دسترس است برای گروههای در معرض خطر مانند افراد مسن و یا کسانی که با شرایط مزمن. فعال کمپین نیز اتصال افراد به جامعه و یا سازمان مبتنی بر حمایت از منابع مانند پرستار خطوط و کارمند دستیار برنامه.
  • هماهنگ توسعه: در حالی که سلامت و بهره مندی رهبران مدافع سرسخت کار برای دیدار با نیازها و خواسته های اعضای خود را به بیماران و کارکنان مهم است که هر سازمان مختصات توسعه در سراسر بخش به حداکثر رساندن اثربخشی. Welltok شده است و کار با مشتریان برای کاهش مصرف سایش هماهنگی و وحدت پیام برای گیرندگان به طوری که آنها را بیشتر موثر خواهد بود و استقبال است.
  • استفاده مدیریت: سازمان در حال تقلا برای تاخیر غیر ضروری در درمانگاه بازدید و مدیریت لازم غیر COVID-19 قرار ملاقات خواهم قبل از زایمان بیماری های مزمن و مراقبت و نگهداری و واکسیناسیون. با اعمال نفوذ آن عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت پایگاه داده (به عنوان مثال جمعیتی و سطح درآمد خانوار و ترکیب) و predictive modeling Welltok است که کمک به مشتریان شناسایی افراد در جمعیت خود را که در معرض خطر بالاتری برای بیماری و یا عود و اتصال آنها را با ابزار پیشگیری و منابع خارج از محیط بالینی است.
  • پایبندی دارو: پرش بحرانی داروها افزایش تهدید و یکی که می تواند منجر به بیشتر مربوط به مسائل بهداشتی و بالاترین هزینه ها در آینده است. Welltok را پیش بینی مدل های آشکار افراد در معرض خطر از دارو عدم رعایت و یا رو به سخت گیری های مالی مربوط به پر کردن مجدد نسخه است که سازمان می تواند کمک به غلبه بر. این شرکت در حال همکاری نزدیک با آن داروخانه مشتریان برای ترویج راه های جایگزین برای مصرف کنندگان برای دریافت داروها – سفارش پستی یا محلی تحویل و همچنین اوایل دارو پر کردن مجدد – اگر در دسترس است.
  • کل رفاه و پشتیبانی: COVID-19 بالا از ذهن برای همه در حال حاضر و عادی روزانه نیاز به مدیریت شرایط موجود ماندن از لحاظ جسمی فعال, غذا خوردن سالم, مدیریت استرس و احساس متصل هستند و مهم تر از همیشه. به عنوان یک فروشنده از سلامت و تندرستی منابع Welltok متصل منابع حیاتی به مصرف کنندگان مانند: meQuilibrium برای مرور استرس و عدم قطعیت; Telespine از راه دور کمر درد مدیریت و telehealth مربیگری; سلام قلب به صورت دیجیتال فشار خون بالا مدیریت; Zipongo برای وعده غذایی کیت آماده به خوردن وعده های غذایی و تحویل مواد غذایی آنلاین; و بسیاری از بیشتر.

“در طول این نامشخص است و به سرعت در حال تغییر بار مصرف کنندگان به دنبال پشتیبانی و پاسخ از سازمان است که آنها انتظار دارند شریک آنها از نظر ماندن و سالم بودن” گفت: Jeff Margolisرئیس و مدیر ارشد اجرایی برای Welltok. “به عنوان یک مصرف کننده فعال سازی شرکت ما سپاسگزار برای خدمت به ما ارائه دهنده کارفرما و طرح بهداشت و مشتریان است که باید اطمینان حاصل شود که بیماران خود کارکنان و اعضای اضافی هدایت و حمایت در طول این زمان به چالش کشیدن.”

در مورد Welltok
Welltok یک مصرف کننده فعال سازی شرکت است که همواره افراد را به اقدامات که خود را بهینه سازی کل تندرستی. تنها Welltok اهرم های پیشرفته تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین برای تعامل مصرف کنندگان با به موقع و مربوط به چند کانال شخصی منابع و مشوق. ما راه حل های یکپارچه سازی داده محور SaaS نرم افزار سرپرستی منابع و خدمات حرفه ای برای کمک به برنامه های بهداشتی و کارفرمایان ارائه دهندگان و نهادهای عمومی درایو رشد ساخت طولی روابط و بهبود ارزش بهداشت و درمان. دنبال کنید با ما در توییتر @Welltok.com

تماس با رسانه ها
Welltok
اریکا Sniad مورگنسترن
415.697.3496
[email protected]

منبع Welltok, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.welltok.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>