AUCKLAND, New Zealand, Feb. 12, 2020 /PRNewswire/ — Wellington Drive Technologies (Wellington) است که از نزدیک نظارت بر تاثیر 2019 رمان Coronavirus (nCov) در آن زنجیره تامین ، ولینگتون لوازم موتور و IoT سخت افزاری به مشتریان که در حال ساخته و عرضه آن شرکای شرق و غرب ویتنام و بازی خوب چین است.

این شرکت در زنجیره تامین جهانی است در طبیعت و اجزاء است که تامین کنندگان نیاز برای تولید منابع در سطح جهان و از سراسر آسیااز جمله چیناست که غالب یا تنها منبع خاصی componentry. به عنوان یک نتیجه از nCoV اورژانس و اقدامات در جای خود قرار داده در چین محلی و دولت مرکزی Wellington انتظار بر محصول عرضه است. این است که با توجه به محدودیت دولت در کارخانه دهانه محدودیت در حرکت مردم و پورت و تدارکات تسهیلات تعطیلی.

برخی از اثرات شناخته شده به شرح زیر است:

Wellington را در شرق و غرب ویتنام کارخانه باز است; با این حال تولید خواهد نهفته چین-منابع جزء کمبود عرضه.
Wellington را چینبر اساس تامین کننده, بازی خوبی بود, آن پست سال جدید, کارخانه باز تاخیر توسط مقامات محلی است. به عنوان از آوریل 11thکارخانه نیمه باز با کاهش کارکنان. چند چین-بر اساس جزء تامین کنندگان برای اتصال SCS و ECR2 موتور باقی می ماند بسته با حداقل دید در باز کردن خرما و عرضه برنامه های بازیابی;
— چینی بنادر و شرکت های حمل و نقل را محدود کرده اند در سراسر. محدود وجود دارد بازخورد از این چینی بنادر و بخش آداب و رسوم در ورودی و خروجی تحویل و یا انتشار محموله در حال حاضر در حمل و نقل. تدارکات به طور کلی در سراسر آسیا و منطقه هستند که با تاخیر مربوط به محدودیت;
و
— قابل توجهی وجود دارد محدودیت های قرار داده در جنبش مردم و کالا بین استانها و در شهرستانها; پیک و تحویل شده اند محدود شده و در برخی موارد لغو شد.

ولینگتون در روند تعویض بیشتر تولید به شرق غرب ویتنامی کارخانه تا محصولات می توانید رزومه حمل و نقل داخل و خارج از چین. علاوه بر این شرکت در حال کار با جایگزین منابع برای برخی از قطعات به کاهش برخی از عرضه خطر است.

این شرکت اجرا کرده است محدودیت های مسافرتی و در سرزمین اصلی چین است و کاهش مسافرت های بین المللی به طور کلی به منظور حفاظت از کارکنان. این است که زیر سفر و سلامت راهنمایی های ارائه شده توسط بین المللی دولت ها و مقامات.

2020 هوا
وجود دارد برخی از نشانه ای از مقامات که تولید کارخانه در چین راه اندازی مجدد خواهد شد نسبت به پایان ماه فوریه و مارس. اولیه پیش بینی سناریو در حال آماده شدن است که فرض کنیم این شرکت تنها قادر به عرضه محصول از موجود موجودی تا این زمان به عنوان چین جزء زنجیره تامین وضعیت حل و فصل شود. ولینگتون در حال حاضر با فرض سرگیری عادی تولید و حمل و نقل در اطراف پایان مارس سال 2020.

این پیش بینی های اولیه نشان می دهد یک خطر بالقوه به درآمد حدود US$3.6 متر (حدود NZ$6m) از فوریه تا آوریل است. این شرکت انتظار ندارد که همه از این تاخیر عرضه خواهد شد فاسد شدنی بنابراین برخی بگیر تا بعدا در Q2 در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد. پیش بینی از دست دادن کامل از این درآمد را تا سال 2020 پیش بینی فروش به سراسر NZD$65m خواهد بود که در زیر موجود ما راهنمایی برای رشد درآمد حدود 15 درصد بیش از سال 2019.

این شرکت ادامه خواهد داد برای به روز رسانی پیش بینی آن حالات به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد nCoV در دسترس می شود. اگر لازم Wellington می تواند تسلیم ریزی افزایشی گسترش هزینه های آن را تا حدودی کاهش جریان از طریق تاثیر بر پیش بینی سال 2020 سود.

2019 نتایج به روز رسانی
این شرکت انتظار دارد به انتشار آن 2019 نتایج تا پایان ماه فوریه سال 2020. هیچ تاثیر 2019 به عنوان یک نتیجه از NCov مسائل مرتبط با درآمد و سود انتظار می رود مطابق با راهنمایی بود که برای EBITDA بین $3.5 متر و $4.0 m و سود خالص.

در مورد ولینگتون درایو فن آوری:

ولینگتون پیشرو در ارائه دهنده IoT راه حل های مبتنی بر ابر مدیریت ناوگان سیستم عامل های انرژی-کارآمد الکترونیکی موتور و متصل تبرید راه حل های کنترل. آن را در خدمت برخی از جهان پیشرو مواد غذایی و آشامیدنی (persian) مارک یخچال و تولید کنندگان و ارائه می دهد نزدیکی مبتنی بر بازاریابی برای شهرهای هوشمند به بازار استرالیا. ولینگتون خدمات و محصولات بهبود فروش و کاهش هزینه ها و کاهش مصرف انرژی است. که مقر آن در اوکلند با رسیدن به جهانی, Wellington ذکر شده است در نیوزیلند بورس در نماد های اخیر NZ:WDT

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.wdtl.com

منبع Wellington درایو فن آوری

لینک های مرتبط

http://www.wdtl.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su