Weibo اعلام کرد پیشنهاد بدهی ارائه

پکن, 29 ژوئن 2020 /PRNewswire/ — Weibo شرکت (“Weibo” و یا “شرکت”) (Nasdaq: WB) پیشرو در رسانه های اجتماعی در چینامروز اعلام کرده است که ثبت اولیه دفترچه مکمل با ایالات متحده بورس و اوراق بهادار کمیسیون (“SEC”) تحت اتوماتیک قفسه بیانیه ثبت نام در فرم F-3 به موجب آن شرکت پیشنهاد به فروش یادداشت ارشد. این شرکت در نظر دارد به استفاده از خالص درآمد حاصل از ارائه به صورت کلی اهداف شرکت.

تنها bookrunner از ارائه گلدمن ساکس (آسیا) L. L. C. co-مدیر ارائه شده است که چین سرمایه بین المللی شرکت هنگ کنگ اوراق بهادار محدود است.

با اعلام این نیست پیشنهاد اوراق بهادار برای فروش در ایالات متحده. هیچ ارائه عمومی این اوراق بهادار در ایالات متحده ساخته خواهد شد با استفاده از یک دفترچه که شامل اطلاعات دقیق در مورد صادر کننده که دفترچه را می توان رایگان از ادگار در وب سایت SEC در www.sec.gov. متناوبا, شرکت, هر underwriter و یا هر فروشنده شرکت در ارائه به ترتیب به ارسال یک سرمایه گذار دفترچه اگر سرمایه گذار درخواست آن را با تماس با Goldman Sachs & Co. تلفن رایگان در +1 (866) 471-2526. ثبت نام بیانیه مربوط به این اوراق بهادار ثبت شده است با ثانیه و تبدیل به موثر تحت ایالات متحده قانون اوراق بهادار سال 1933.

این خبر نباید تشکیل یک پیشنهاد به فروش و یا درخواست پیشنهاد برای خرید و نه باید وجود داشته باشد هر گونه فروش این اوراق بهادار را در هر حوزه قضایی که در آن چنین ارائه درخواست و یا فروش غیر قانونی خواهد بود قبل از ثبت نام و یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر گونه صلاحیت. اوراق بهادار مورد اشاره در اینجا نبوده است و نخواهد بود ثبت شده تحت قوانین اوراق بهادار قابل از هر حوزه قضایی خارج از ایالات متحده.

در مورد Weibo

Weibo پیشرو در رسانه های اجتماعی برای مردم را به ایجاد و به اشتراک گذاری و کشف محتوای آنلاین. Weibo ترکیبی از وسایل عمومی بیان خود را در زمان واقعی با پلت فرم قدرتمند برای تعامل اجتماعی محتوای تجمیع و توزیع محتوا. هر کاربر می تواند ایجاد و ارسال یک تغذیه وصل کنید و چند رسانه ای و مطالب طولانی به صورت. کاربر روابط در Weibo ممکن نامتقارن; هر کاربر می تواند به دنبال هر کاربر و اضافه کردن نظرات به feed در حالی که reposting. این ساده نامتقارن و توزیع طبیعت Weibo اجازه می دهد تا یک خوراک اصلی برای تبدیل شدن به یک زنده ویروسی گفتگو در جریان است.

Weibo را قادر می سازد آن تبلیغات و بازاریابی مشتریان برای ترویج محصولات و خدمات به کاربران است. Weibo ارائه می دهد طیف گسترده ای از تبلیغات و راه حل های بازاریابی برای شرکت های تمام اندازه. این شرکت تولید یک اکثریت قابل توجهی از درآمد خود را از فروش خدمات تبلیغات و بازاریابی از جمله فروش های اجتماعی نمایش تبلیغات و ترویج بازاریابی ارائه شده است. طراحی شده با “همراه اول” فلسفه Weibo نمایش محتوای ساده اطلاعات خوراک فرمت ارائه می دهد و بومی تبلیغات که مطابق با اطلاعات تغذیه بر روی پلت فرم ما. برای حمایت از فرمت های موبایل, Weibo توسعه یافته و به طور مداوم پالایش اجتماعی آن بهره گراف موتور توصیه را قادر می سازد که مشتریان خود را به مردم انجام بازاریابی و مخاطبان بر اساس کاربر جمعیت, روابط اجتماعی و منافع و رفتار برای دستیابی به ارتباط و تعامل و اثربخشی بازاریابی.

بندر امن بیانیه

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات ساخته شده در “بندر امن” مقررات ایالات متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. این اظهارات به جلو نگاه را می توان با اصطلاحات مانند “را” “انتظار” “پیش بینی,” “آینده” “در نظر دارد,” “طرح” “معتقد” “برآورد” “اعتماد به نفس” و اظهارات مشابه. در میان چیزهای دیگر, شرح ارائه پیشنهادی در این اطلاعیه شامل اظهارات به جلو نگاه. Weibo نیز ممکن است به دنبال اظهارات در آن دوره گزارش به SEC در مطبوعات و دیگر مواد نوشته شده و در اظهارات شفاهی توسط خود افسران و مدیران و یا کارکنان خود را به اشخاص ثالث. به دنبال اظهارات شامل خطرات ذاتی و عدم قطعیت. تعدادی از عوامل مهم می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن موجود در به دنبال بیانیه. خطرات بالقوه و عدم قطعیت شامل, اما نه محدود به, Weibo را عامل محدود تاریخ در برخی از کسب و کارهای جدید; عدم رشد کاربر فعال پایه و سطح تعامل کاربر; نامشخص نظارتی چشم انداز در چین; نوسانات در این شرکت در سه ماهه نتایج عمل; این شرکت با تکیه بر تبلیغات و بازاریابی و فروش برای اکثر درآمد خود را; عدم موفقیت توسعه, معرفی, رانندگی تصویب و یا کسب درآمد از ویژگی های جدید و محصولات; عدم رقابت موثر برای تبلیغات و بازاریابی هزینه; عدم موفقیت در ادغام کسب و کار به دست آورد; خطرات مرتبط با این شرکت سرمایه گذاری از جمله حقوق صاحبان سهام انتخاب و اختلال; عدم رقابت با موفقیت در برابر کسانی که جدید و تاسیس صنعت رقبای; تغییرات کلان اقتصادی محیط زیست از جمله کاهش ارزش Renminbi; و تغییرات نامطلوب اقتصادی و سیاسی و سیاست های دولت جمهوری خلق چین و تاثیر آن بر اقتصاد چین. اطلاعات بیشتر در مورد این و دیگر خطرات موجود در Weibo گزارش سالانه در فرم 20-F, بیانیه ثبت نام در فرم F-3 و دیگر اسناد ثبت شده و یا مبله به SEC. تمام اطلاعات ارائه شده در این اطلاعیه مطبوعاتی که در حال حاضر به عنوان از تاریخ در این خصوص و Weibo فرض هیچ الزامی برای به روز رسانی این اطلاعات به جز به عنوان مورد نیاز تحت قانون قابل اجرا است.

اطلاعات تماس

روابط سرمایه گذار
Weibo شرکت
تلفن: +86 (10) 5898-3336
ایمیل: [email protected]

  

منبع Weibo شرکت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *