هفته قبل از خارج شدن از ریل قطار در تمپه پل دیگری بر روی همان پل

در اواخر ماه ژوئن یک اتحادیه اقیانوس آرام قطار از خط خارج در تمپه, شهر, دریاچه, پل, آسیب رساندن راه آهن و پل روابط. روز چهار شنبه یک قطار خارج شدن از ریل در همان پل ناشی از آتش و پل سقوط.

حدود 4 بعد از ظهر در ژوئن 26, اتحادیه اقیانوس آرام قطار از خط خارج حدود 12 خودرو در تمپه شهر دریاچه پل. خط راه آهن بازگشایی شد در اوایل صبح روز 28 ژوئن با توجه به تیم McMahan, Union Pacific Railroad سخنگو.

اتحادیه اقیانوس آرام نکرد که آیا ژوئن 26 حادثه تا به حال هر گونه اتصال به چهار آتش.

شاهدان به یاد داشته باشید ژوئن حادثه

الیزابت Deitchman پا را از خانه او صبح روز چهارشنبه در نزدیکی شهر تمپه دریاچه و می دانستم که چیزی چپ چپ زمانی که او را دیدم مواج دود سیاه ابرها که از پل.

او به یاد می آورد زمانی که او رفت و در راه رفتن از یک ماه پیش در ژوئن 27 و شاهد بسته شدن جاده ها و پیاده روهای piqued است که منافع خود است. او را دیدم رانندگان در نظر گرفتن U-turns برای جلوگیری از بسته شدن و یک دسته از مردم و دوچرخه سواران متوقف شده بود.

Deitchman با نزدیک شدن یک افسر بپرسید چه می گذرد, بیرون کشیدن روی تلفن همراه خود را به رکورد تعامل.

در ضبط ویدئو, او پرسید: یک افسر چه اتفاقی افتاده است. او پاسخ داد: “بله آنها در حال کار بر روی این پل به طوری که آنها در حال از بین بردن راه آهن خوشه و سیاهههای مربوط و چیزهای شبیه به آن و مقدار زیادی از آن را در حال سقوط از طریق ارائه یک خطر ایمنی برای هر کسی که راه رفتن را از طریق در حالی که آنها در حال تلاش برای کار بر روی آن است.”

این افسر پس از آن تایید کرد که یک قطار بود از خط خارج شب قبل از.

“من فقط کنجکاو چرا هیچ کس نمی داند آن را از خط خارج,” Deitchman گفت: به افسر “آن را دوست دارم نه اطلاعات عمومی یا؟” افسر شانه ای بالا انداخت و پاسخ داد: “این واقعا یک خبر بزرگ داستان من حدس می زنم.”

ماریون Weich برنامه ریزی شده بود در ملاقات با دوستان خود را در ساعت 5 در ژوئن 27 به رفتن در دریا به اجرا در تمپه پارک ساحلی زمانی که مسیر خود را مسدود شده بود توسط افسران و تفنگداران.

Weich دوستان تا به حال با نزدیک شدن ماموران در حالی که آنها در تلاش برای به دست آوردن ماشین های راه آهن دوباره در مسیر.

او نگاه آنلاین برای دیدن اگر کسی تا به حال گزارش شده که خارج شدن از ریل و شوکه شده بود که هیچ کس تا به حال.

هنگامی که او را دیدم وجود دارد که عمده خارج شدن از ریل قطار و پل سقوط, پنج شنبه صبح او گفت: در شوک به شوهرش “اوه خدای من این بود که همان پل.”

“این عجیب و غریب بود که یکی دیگر از خارج شدن از ریل و آتش در همان پل” Weich گفت. “من تعجب می کنم اگر چیزی نیست حل و فصل فرم اول حادثه است.”

مقامات می گویند “ممکن است” ژوئن خارج شدن از ریل شامل آتش در روابط راه آهن

تمپه پلیس و مقامات آتش خطاب ژوئن خارج شدن از ریل در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

تمپه رئیس آتش نشانی گرگ رویز آن را به نام یک “امکان خارج شدن از ریل” در این کنفرانس است.

“من می گویند ‘ممکن است’ به عنوان این بررسی انجام شده توسط اتحادیه اقیانوس آرام و همه سوالات در مورد نتیجه این تحقیقات باید با مراجعه به اتحادیه اقیانوس آرام برای خود, نظر,” او گفت:.

“تمپه آتش های پزشکی و امداد و نجات را در پاسخ به همان منطقه از ریو Salado و نمک رودخانه همراه اتحادیه اقیانوس آرام پل و تا به حال خاموش کردن آتش سوزی رخ داده است که با راه آهن خبر داد. هیچ ماشین های راه آهن بودند آتش در طول این رویداد,” او گفت:.

اتحادیه اقیانوس آرام که در عمل این پل نیست که کسی در دسترس برای پاسخ به سوالات در کنفرانس خبری.

دستیار ارشد Andrea شیشه ای گفت: اتحادیه اقیانوس آرام دعوت شد اما تا به حال “بسیاری از منابع که در حال پایین در صحنه که نیاز به وجود داشته باشد به صورت فعال در صحنه است.

“این در واقع بسیار جزئی حادثه وقتی که می آید به چه درگیر شد چه بود آسیب دیده است. وجود دارد یک بخش کوچک از راه آهن روابط بودند که در آتش سوزی شد که به سرعت قرار داده و از آسیب جزئی به پل خود را از آنچه که ما می توانید ببینید و پس از آن بررسی شد و تبدیل به اتحادیه اقیانوس آرام” شیشه گفت.

Moir, مدیر گفت که این گروه هشدار داده بود به خارج شدن از ریل در ماه ژوئن و با پلیس درگیر شدند فقط به مطمئن شوید که مردم در نزدیکی صحنه در امان بودند اما “در آن زمان وجود دارد هیچ دلیلی برای ما به خودمان شامل بیشتر است.”

آن را به نظر نمی رسد این شهرستان هشدار ساکنان در مورد ژوئن 26 خارج شدن از ریل.

سه ساعت پس از آن خارج شدن از ریل تمپه پلیس گفت در توییتر که ریو Salado پارک وی خواهد بود بسته “راه آهن تعمیر” تا دو روز اما اشاره نکرد قطار تا به حال از خط خارج.

رسیدن به خبرنگار در alana.minkler@gannett.com و یا در توییتر @alana_minkler.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de