روزنامه Fontaine راه اندازی جدید سری وبینار برای کمک به مبارزه با ضروری زنجیره تامین اختلال در میان COVID-19 همه گیر

DUBAI, U. A. E, آوریل 8 سال 2020 /PRNewswire/ — Webb Fontaine یکی از ارائه دهندگان پیشرو از گمرک و تجارت, راه حل برای دولت ها در سراسر جهان است دعوت از متخصصان صنعت خود را برای پیوستن به ‘دیجیتال شدن دستگاه از تجارت و درآمد در فاجعه محیط’ وبینار در مارس 12th و در مارس 19th در 10 صبح به وقت تهران. با هدف به اشتراک گذاری دانش در طول این همه گیر وبینار خواهد حفر کردن عمیق به موضوعات کلیدی از قبیل زنجیره تامین و جمع آوری درآمد در زمان تسهیل تجارت اکوسیستم.

هدف در هر دو بخش دولتی و خصوصی مقامات با تمرکز بر بازیابی در صورت COVID-19 این وبینار را تجزیه و تحلیل 13 استراتژی های مختلف دولتی با هدف به حداقل رساندن اختلال ضروری زنجیره تامین و عملیات.

تعدیل توسط Michel Zarnowieckiمدیر اصلاحات نهادی در وب Fontaine و قبلا ارشد هماهنگ کننده منطقه ای برای گمرک و مرز امور در بانک جهانی, وبینار متحد کارشناسان در سراسر این زمینه به اشتراک گذاری نمونه های زندگی واقعی و توصیه هایی برای اطمینان از تداوم کسب و کار و امن احتمالی تحویل.

Didier Reymondمدیر عامل شرکت Webb Fontaine اظهار داشت:”COVID-19 تبدیل به مهم ترین چالش های پیش روی جامعه بین المللی و در واقع آداب و رسوم صنعت در این زمان. در مواجهه با این چالش Webb Fontaine هدف این وبینار سری است که به منظور تسهیل در مکالمات جایی که بهترین ذهن در صنعت می توانید به اشتراک گذاری دانش و بینش. ما اعتقاد داریم که ما می تواند دستیابی به خیلی بیشتر هم از تنهایی.”

از دیجیتال شدن دستگاه از تجارت و درآمد در فاجعه محیط وبینار پخش خواهد شد در 10 GMT در فرانسه در مارس 12هفتم را از لینک اینجا و به زبان انگلیسی در مارس 19هفتم را از لینک اینجا و آخرین 1.5 ساعت.

این ایده محور آموزشی بخشی از آنچه که پیش بینی می شود بزرگتر ThinkTank سری با هدف ارائه موثر بینش است که سهامداران می توانید استفاده کنید برای تحویل جامد استراتژی های کسب و کار و به اشتراک گذاری دانش است.

در مورد وب Fontaine:

مورد اعتماد دولت ها در سطح جهان Webb Fontaine فراهم می کند صنعت گسترده ای از راه حل های برای سرعت بخشیدن به توسعه تجارت و نوسازی. این شرکت با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد از جمله هوش مصنوعی برای فعال کردن کشورها برای ظهور به عنوان رهبران در آینده از تجارت است.

انتقال دانش در هسته Webb Fontaine; متشکل از یک تیم از کارشناسان که کار در سراسر جهان توانمندسازی جوامع محلی و دولت است.

به عنوان یک پیشرو در صنعت با بزرگترین مراکز R&D در صنعت وب Fontaine به طور مداوم در حال توسعه و تجارت بین المللی شیوه های اتصال کشورهای مرزها و مردم است.

برای اطلاعات بیشتر www.webbfontaine.com

منبع Webb Fontaine

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de