پوشیدنی انژکتور پیش بینی بازار به 2027 – COVID-19 تاثیر جهانی و تجزیه و تحلیل نوع ; نرم افزار ; End User ; و جغرافیا

نیویورک, جولای 16, 2020 /PRNewswire/ —

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05932697/?utm_source=PRN

پوشیدنی انژکتور مواد مخدر تحویل دستگاه پیوستن به بدن برای تحویل حجم بزرگتر از مواد مخدر تزريق شد.چند دارویی و تجهیزات پزشکی شرکت توسعه پوشیدنی انژکتور.

این دستگاه شامل یک مخزن برای پزشکی یک سرسوزن برای ماده تحویل به بافت ها و سیستم درایو برای ارائه مناسب دارو حجم; آن را با چسب به تعمیر دستگاه به بيماران پوست.رشد پوشیدنی انژکتور در بازار نسبت به افزایش بیماری های مزمن شیوع پیشرفت های تکنولوژیکی و توسعه طراحی و معمولی با مواد مخدر تحویل سیستم محدودیت, در میان دیگران.

عدم تصویب در کشورهای در حال ظهور محدودیت های رشد بازار است. بیشتر افزایش تقاضا برای بیولوژیک یک فرصت قابل توجهی برای جهانی پوشیدنی انژکتور بازیکنان بازار است.

سودآور منطقه ای پوشیدنی انژکتور بازار

بازار بینش

پیشرفت های تکنولوژیکی و توسعه طراحی

پوشیدنی انژکتور به سرعت در حال به دست آوردن خود را برجسته در بازار با توجه به قابلیت های خود را در ارائه حجم بالایی از چسبناک فرمولاسیون.تجويز دارو از طریق داخل وریدی (IV) تزریق گران است در تنظیمات بهداشت و درمان.

خود دولت از تزریق زیر جلدی است که انتظار می رود برای نجات 30-70 ٪ از هزینه.علاوه بر این دولت از طریق روش های مرسوم به شمار خطرات مانند دوز نادرست و برخورد با سرسوزن.

افزایش تعداد داروهای بیولوژیک است که مناسب برای مصرف خوراکی افزایش یافته است تصویب پوشیدنی تزریق دستگاه های.دوز بالاتر حجم و چسبناک فرمولاسیون این داروها بیشتر تاکید بر نیاز به جایگزین روش های تزریق مانند پوشیدنی انژکتور.

مثلا enFuse پوشیدنی انژکتور تولید شده توسط فعال تزریق استفاده می شود به صورت زیر جلدی تحویل با حجم بالا درمان در خارج از مرکز بهداشت و درمان. این شرکت نیز معرفی کرده است نظارت بر تلفن همراه و مهم تر قابلیت حجم آن به حجم بالا پوشیدنی انژکتور.
یک رده جدید از محصولات پوشیدنی پدید آمده است پل زدن شکاف بین عملکرد و هزینه در حالی که بهبود ایمنی بیمار و کیفیت زندگی است.یکی از نمونه های چنین است Stevanato گروه کارتریج مبتنی بر دستگاه پوشیدنی در حال حاضر تحت توسعه دریافت بهترین نوآوری در مواد مخدر تحویل دستگاه جایزه در Pharmapack جوایز در سال 2019.

این محصول شامل یک بار مصرف پوشیدنی غلاف و قابل استفاده مجدد دستی کنترل کننده است که به عنوان رابط کاربر و واحد کنترل برای غلاف.این است که برای استفاده های متنوع درمانی مناطق از جمله دیابت هورمون, درمان, درد, مدیریت و بیماری آلزایمر درمان است.

علاوه بر این توسعه مستمر توسط بازیکنان برجسته در به روز رسانی های موجود پوشیدنی انژکتور نمونه کارها است که بیشتر رانندگی تقاضا برای پوشیدنی انژکتور.برای مثال در مارس سال 2020, BD, یک پیشرو جهانی شرکت فن آوری پزشکی, تکمیل یک انسان کارآزمایی بالینی از BD Libertas پوشیدنی Injector.

برنده جایزه انژکتور در حال حاضر در حال توسعه و طراحی شده است به عنوان یک زیر جلدی دارو سیستم تحویل به تحویل بیولوژیک با ویسکوزیته تا 50 cP در 2-5 میلی لیتر و 5-10 mL تنظیمات.

محصولات بینش
بر اساس نوع پوشیدنی انژکتور بازار سگمنتال به در-بدن انژکتور و خارج از بدن انژکتور.در سال 2019 را بر روی بدن انژکتور بخش برای اختصاص سهم بیشتری از بازار جهانی پوشیدنی انژکتور بازار است.

در بدن انژکتور اطمینان از راحتی و سهولت استفاده از مشورت مقاومت در برابر آب و قابل انعطاف دوز امکانات و تسهیل اتوماتیک گرمایش از یخچال مواد مخدر.این مزایا منجر به افزایش تقاضا برای بدن انژکتور.

علاوه بر این, بازار, برای خارج از بدن انژکتور است که انتظار می رود به رشد در یک سرعت سریع تر در طول دوره پیش بینی و رشد پیش بینی شده است که نسبت به این واقعیت است که این دستگاه از خطرات ناشی از پوست اتصالات مسائل و واکنش های آلرژیک پوستی.

کاربر نهایی بینش

بر اساس کاربر نهایی پوشیدنی انژکتور بازار سگمنتال به بیمارستان ها و درمانگاه های homecare تنظیمات و دیگر کاربران نهایی است.این homecare تنظیم بخش برگزار می شود بزرگترین سهم را در بازار جهانی پوشیدنی انژکتور در بازار 2019.

رشد بازار برای این بخش است که نسبت به افشای به روند جهانی افزایش بیماری های مزمن شیوع پیشرفت های تکنولوژیکی و توسعه طراحی و معمولی با مواد مخدر تحویل سیستم محدودیت.مثلا صفحه اصلی مراقبت های بخش پیش بینی شده است برای تسلط بر بازار با توجه به افزایش تمایل خود تجويز دارو و افزایش اولویت کم هزینه بهداشت و درمان روش.

همچنین افزایش تقاضا برای فن آوری توسعه یافته مواد مخدر گزینه های تحویل به کاهش فرکانس بازدیدکننده داشته است بیمارستان و نیاز به حداقل تخصص.علاوه بر سهولت استفاده و آماده در دسترس بودن و در دسترس نیز افزایش یافته است تصویب پوشیدنی انژکتور در میان بیماران است.

از این رو این افزایش استفاده از سیستم تحویل دارو در در خانه مراقبت از تنظیمات.

بینش استراتژیک

همکاری و مشارکت فن آوری توسط بازیکنان فعال در بازار به پل تقاضا-عرضه شکاف پیش بینی به بازی نقش مهمی در رشد پوشیدنی انژکتور بازار در طول دوره پیش بینی. علاوه بر این رشد تعداد تصادفات و تروما موارد و افزایش بروز بیماری های عفونی پیش بینی شده برای سرعت بخشیدن به رشد بازار است.

توسط نوع
• در بدن انژکتور
• خارج از بدن انژکتور
توسط نرم افزار
• دیابت
• انکولوژی
• بیماری های قلبی عروقی
• بیماری های خود ایمنی
• برنامه های کاربردی دیگر
توسط کاربر نهایی
• بیمارستان ها و درمانگاه
Homecare تنظیم
• * * * دیگر کاربر نهایی
جغرافیا
شمال امریکا
o ما
o کانادا
o مکزیک
اروپا
o فرانسه
o آلمان
o ایتالیا
o UK
o روسیه
o بقیه از اروپا
آسیا و اقیانوسیه (APAC)
o چین
o هند
o کره جنوبی
o ژاپن
o استرالیا
o بقیه آسیا و اقیانوسیه
خاورمیانه و آفریقا (MEA)
o آفریقای جنوبی
o عربستان سعودی
o امارات متحده عربی
o بقیه خاورمیانه و آفریقا
• جنوبی و مرکزی امریکا (کلاهبرداری)
o برزیل
o آرژانتین
o بقیه از جنوب امریکا

شرکت پروفیل
• Amgen, Inc.
• Medtronic
• BD
• Insulet شرکت
• Gerresheimer AG (Sensile پزشکی)
• غرب دارویی Services, Inc.
• Ypsomed AG
• پشت سر هم مراقبت از دیابت, Inc.
• Cequr SA
• Debiotech S. A
• E3D Elcam مواد مخدر تحویل دستگاه
• نیوزیلند داروسازی A/S (Valeritas, Inc.)

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05932697/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de