دبی, امارات متحده عربی, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — مدیریت نمونه کارها شرکت Wealthface امروز اعلام کرد راه اندازی آن robo-مشاوره مستقیم نمایه سازی پلت فرم برای سرمایه گذاران غیر فعال در خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) منطقه است. شرکت کار در خارج از آن امارات متحده عربی دفاتر در ابوظبی.

Wealthface متخصص ارائه می دهد خدمات سرمایه گذاری از طریق ترکیبی از گزینه های سرمایه گذاری پیشرفته Fintech و حرفه ای تخصص انسان است و دارای مجوز توسط هر دو ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و ابوظبی بازارهای جهانی (ADGM). بعلاوه اخیر خود همکاری با ما جهانی تجارت دیجیتال heavyweights “DriveWealth” فعال خواهد شد Wealthface مشتریان به سرمایه گذاری در بازارهای آمریکا.

این Wealthface مدیریت نمونه کارها پلت فرم توسعه یافته بود در خانه توسط یک تیم از کمی تحلیلی کارشناسان با استفاده از مدرن الگوریتم بر اساس برنده جایزه نوبل تحقیقات اقتصادی. آن است که به راحتی قابل دسترس برای همه نوع از سرمایه گذاران از طریق کاربر پسند ابزار غنی و سیستم بصری است که بهینه سازی سرمایه گذاری های فردی و نگه می دارد و سرمایه گذاران به طور کامل آگاه از سرمایه گذاری های خود عملکرد در تمام زمانها.

این Wealthface پلت فرم ارائه می دهد سرمایه گذاران مختلف درآمد براکت فرصت برای سرمایه گذاری در ارزش سهام یک فرصت به طور معمول در دسترس برای سرمایه گذاری در زیر یک سقف خاصی. این سرمایه گذاری ها از طریق کسری سهام در بورس داد و ستد وجوه رهبری مدیران و ارائه شده به مشتریان در کم هزینه و بدون هزینه های پنهان و حداقل سپرده است. علاوه بر این پلت فرم ارائه می دهد یک تعریف خودکار سرویس است که rebalances نمونه کارها تخصیص دارایی تضمین این که اوراق بهادار در تراز وسط قرار دارد با هر مشتری اهداف سرمایه گذاری در تمام زمانها.

بلال Majbour بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی از Wealthface گفت: “ماموریت ما در Wealthface این است که به گسترش دسترسی به سرمایه گذاران قبلا قادر به سرمایه گذاری در برخی از کلاس های دارایی ها و پر کردن شکاف است که ما احساس می کنید از دست رفته است در سرمایه گذاری جهانی در بازار است. شرکت های سرمایه گذاری در طول تاریخ سود در هزینه سرمایه گذاران از طریق عدم شفافیت هزینه های پنهان و گران اقدامات است که باید نگه داشته شود بسیاری از سرمایه گذاران از این بازی است. Wealthface است که در اینجا به تغییر است. هدف ما برای ارائه هر نوع سرمایه گذاری بدون در نظر گرفتن براکت درآمد دسترسی به سود فرصت های سرمایه گذاری با استفاده از پیشرفته Fintech و تخصص انسان در حالی که باقی مانده به طور کامل شفاف است.”

“الگوریتم مبتنی بر سرمایه گذاری مشخصات Wealthface توسعه داده شد به منظور حفاظت در برابر عوارض جانبی از جمله بازار slowdowns و بازار سهام, سقوط طریق سیستمیک بازگشت تست از داده ها کمک می کند که به بهینه سازی پرتفوی و محافظت از سرمایه گذاری از دست دادن ارزش. این آشکار بود در اخیر بازار رها کردن که در آن Wealthface نمونه کارها بهتر بازار” او ادامه داد.

اضافه کردن به Majbour را نظرات جیک Nuseibeh, Wealthface رئیس امور مالی گفت: “ما امانتی که به معنی علاقه ما این است که تراز وسط قرار دارد با ما علاقه سرمایه گذاران. ما بصری و پاسخگو پرتفوی سرمایه گذاری طراحی شده با دقت زیاد مطابق با هر یک از ما مشتری سرمایه گذاری اهداف تحمل ریسک و دیگر عوامل مرتبط با آن.”

در علاوه بر این به Robo-توصیه پلت فرم Wealthface ارائه خواهد شد سرمایه گذاران برنامه ریزی مالی راه حل و همچنین به عنوان مشاوره از سرمایه گذاری حرفه ای از طریق سه ردیف عضویت در خدمت هر سرمایه گذار نیاز دارد صرف نظر از مقدار سرمایه گذاری; حساب های اساسی در دسترس است برای سپرده از هر مقدار به $100kاز پلاتین حساب سپرده بین 100k$ و $500kو بی نهایت حساب برای سپرده های بالای $500k.

در مورد Wealthface

تاسیس در ماه ژوئن 2018, Wealthface یک درهم و بر اساس یک توقف فروشگاه آنلاین سرمایه گذاری پلت فرم است که ارائه می دهد هر دو منفعل نمایه سازی سرمایه گذاری و عامل سرمایه گذاری خدمات. این شرکت اختصاصی Robo-توصیه پلت فرم توسعه یافته است در خانه توسط یک تیم با تجربه کمی تحلیلگران و بر اساس پیشرفته جایزه نوبل تحقیقات علمی. Wealthface هدف را سرمایه گذاری برای هر آستان با تسهیل روند سرمایه گذاری و ارائه مدرن Fintech خدمات به طیف متنوعی از سرمایه گذاران نیاز به هیچ حداقل سپرده و ارائه قیمت های پایین تر نسبت به سیستم عامل های دیگر. برای اطلاعات بیشتر www.wealthface.com.

برای Wealthface
زنا Komad
[email protected]
+971-2-4187565
+971-50-1631641
آدرس:: Almaqam برج 34 طبقه
دفتر 3412, ADGM مربع
Al Maryah جزیره, P. O. Box 35665
ابوظبی, امارات متحده عربی

منبع Wealthface

لینک های مرتبط

https://wealthface.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im