نیوآرک, کالیفرنیا., مارس 11, 2020 /PRNewswire/ — چینی رستوران بنیاد (CRF) با افتخار حامیان آن “ما Wok با هم” ابتکار در کنسرت با رهبران چینی رستوران آمریکایی جامعه است. چینی آمریکایی رستوران در حال کار با هم به ارائه وعده های غذایی گرم از عشق به خط مقدم قهرمانان در محله خود از مارس 11-30.

CRF اختصاص داده است بودجه برای مطابقت با آن عضو رستوران تعهدات و دو شماره از ناهار رایگان ارائه آنها را به محلی اولین پاسخ دهندگان از جمله فعال پلیس و آتش نشان و EMTs و متخصصان مراقبت های بهداشتی. “شروع مارس 11 CRF اهدا خواهد شد بودجه به ما رستوران ها عضو تا 100 ناهار یک روز گفت:” بتی Xie, CRF اجرایی مدیر.

پیشرو “ما Wok با هم” ابتکار هستند سرآشپزها استاد: Martin Yan, لارنس, چو, Sr. و تونی هو. ده ها تن از چینی رستوران امضا در روز. “در هر جامعه در سراسر کشور, رستوران چینی شده اند به خوبی پشتیبانی محله خود. در طول زمان به چالش کشیدن مانند این به نوبه خود ما را به می گویند با تشکر از شما برای جامعه ما به خصوص برای کسانی که در خط مقدم که در حال مبارزه در همه طرف ما” گفت: Martin Yanمشهور میزبان PBS را یان می توانید طبخ.

“من سپاسگزار برای آنچه که جامعه به من داده است من و خانواده من رستوران بیش از 50 سال گذشته. ما قادر به بازگشت به جامعه ما است. من خوشحال هستم برای حمایت از CRF ابتکار به سوخت گیری قهرمانان ما با یک ناهار گرم و آنها را نشان می دهد برخی از عشق” گفت: لارنس چوبنیانگذار آشپز چو است.

“از اواسط ماه مارس به پنج مکان از رستوران ارائه شده اند افتخاری کار ناهار برای اولین پاسخ دهندگان در بیشتر شیکاگو منطقه است. من این را تحسین CRF ابتکار و خوشحال هستم به تایید آن گفت:” تونی هوبنیانگذار لائوس Sze چوان ،

علاوه بر این CRF را تشویق می کند عضو آن رستوران به مقیاس عمل خود را از مهربانی برای نشان دادن قدردانی خود را به محله. بسیاری دیگر می تواند استفاده از برخی از آرامش در طول این زمان دشوار است مانند افراد سالمند به تنهایی زندگی کودکان و مادران تنها. رستوران ها می توانید ثبت نام برای شرکت در www.chineserestaurantfoundation.org.

در مورد رستوران چینی بنیاد
چینی رستوران بنیاد (www.ChineseRestaurantFoundation.org) is a non-profit سازمان تجارت است که به ترویج چینی رستوران در ایالات متحده. CRF گره خورده است از نزدیک با رستوران چینی اخبار یک مجله ماهانه در سال 1995 تاسیس به اطلاع چینی زبان رستوران از foodservice اخبار صنعت و روند.

تماس با رسانه ها
بتی شیه
CRF, مدیر اجرایی,
[email protected]

منبع رستوران چینی بنیاد

لینک های مرتبط

http://www.ChineseRestaurantFoundation.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de