Waymo می گوید راننده ناودان ترمز در مقابل شرکت خودرو باعث تمپه سقوط

Waymo گفت: یکی دیگر از راننده منحرف در مقابل یکی از وسایل نقلیه خود را که در حال عمل به صورت دستی و ضربه زدن به ترمز باعث یک تصادف در اواخر روز پنجشنبه که مجروح Waymo راننده. یک مسافر در Waymo خودرو بود uninjured.

Waymo به اجرا در ناوگان خودروهای در چندلر و مناطق اطراف آن در شرق ققنوس برخی از آنها در حال اجرا با هیچ انسانی در پشت چرخ. اما این خودرو در این تصادف بود که توسط راننده این شرکت اعلام کرد.

“یکی از Waymo خود رانندگی وسایل نقلیه درگیر در یک حادثه در تمپه اواخر در شب 30 ژانویه هنگامی که وسیله نقلیه دیگری نامنظم منحرف در مقابل ما خودرو ترمز به شدت و به طور ناگهانی کاهش به 1 مایل در ساعت در 45 مایل در ساعت در جاده” Waymo گفت: در تهیه بیانیه جمعه.

“این Waymo وسیله نقلیه عامل در حالت دستی در آن زمان و در حالی که ما آموزش اپراتور خودرو اقدام به جلوگیری از برخورد وسیله نقلیه ما عقب به پایان رسید ماشین های دیگر به عنوان یک نتیجه از عمدی و رانندگی بی پروا از فرد دیگر.

در یک بیانیه متعاقب آن از Waymo این شرکت با حذف کلمه “عمدی” از آزادی خود را.

برخورد رخ داده در نزدیکی روستایی و هشداردهنده در جاده ها. راننده دیگر خودرو مجروح شد.

Waymo را در خودروهای مجهز به چندین دوربین و سنسورهای دیگر که اجازه خواهد داد که این شرکت به منظور بررسی آن ادعا می کند اگر درخواست شده توسط پلیس.

آریزونا جمهوری در اواخر سال 2018 مستند حوادث چند از مردم آزار خودمختار وسایل نقلیه و رانندگان آنها با پیروی از آنها swerving در آنها در تلاش برای اجرای آنها را به خارج از جاده و حتی یک مرد که با هدف یک تفنگ را در یک.

“این Waymo خودرو اپراتور گزارش درد گردن گرفته شده بود به بنر کویر بیمارستان در مسا” Waymo گفت: از مهمترین وقایع اخیر. “ما خدا را شکر او پس از منتشر شده است با جراحات جزئی.”

تمپه پلیس سخنگوی وزارت سارا Soldo گفت: در یک ایمیل که چند جزئیات در دسترس بود در مورد شرایط سقوط و که آن را تحت بررسی بود.

این Waymo راننده گرفته شده بود به یک بیمارستان برای صدمات شرح داده شده به عنوان تهدید کننده زندگی در حالی که مسافر نیست به نظر می رسد مجروح Soldo گفت.

سفیر نام تجاری: لری فیتزجرالد اعلام همکاری با Waymo

Waymo گوگل spinoff است که در میان شرکت های مختلف تست خودروهای در مترو ققنوس.

Waymo گفت: در آن منتشر شده بیانیه ای که “حوادث مانند این یکی تقویت اهمیت Waymo ماموریت: آن را به امن برای مردم به جایی که آنها در حال رفتن برای کمک به نجات جان هزاران نفر در حال حاضر از دست رفته به تصادفات ناشی از انسان است.”

Uber خود خودرو تست خودرو در سال 2018 رخ داد و منجر به کشته شدن یک عابر پیاده در تمپه در یک تصادف که ملی ایمنی حمل و نقل گفت: باعث شد پریشان بشر ایمنی راننده.

برای مشترکین: نگاهی به داخل Waymo را به طور کامل بدون راننده وسایل نقلیه

این NTSB نیز محکوم فقدان دولت فدرال و مقررات آزمون در جاده های عمومی.

بارگذاری به پایان رسید آن آریزونا تست برنامه پس از 2018 سقوط.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید