امواج.ارز راه اندازی کمپین خیریه برای مبارزه با COVID-19

لندن, آوریل 3 سال 2020 /PRNewswire/ — امواج blockchain پروژه راه اندازی کرده است #CryptoCOVID19 کمپین خیریه در آن امواج.ارز برای حمایت از سازمان ها و بودجه نیاز به کمک مالی در مبارزه جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

با تعداد موارد تایید شده برای رسیدن به یک میلیون نفر در سراسر جهان و تعداد قربانیان نزدیک به پنجاه هزار علامت سازمان های بزرگ در سراسر جهان باید با هم متحد در تلاش برای جلوگیری از همه گیر. امواج پروژه رسیده است از برای تجارت و crypto جوامع با پیوستن به #CryptoCOVID19 مبارزات انتخاباتی در آن امواج.ارز برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای حمایت از سازمان های غیر انتفاعی مانند بین المللی پزشکی سپاه SOS children’s Villages, نجات کودکان و بسیاری دیگر.

اصلی #CryptoCOVID19 کمپین راه اندازی شد با دادن بلوک و GITCOIN پروژه ها به عنوان یک موسسه خیریه جنبش است. امواج.تبادل پیوست تلاش با اهدای 10,000 USDT. شرکت های دیگر مانند شجاع, مرورگر, بلوک, NEXO, برج جوزا و بسیاری دیگر در حال پیوستن به این جنبش نیز هست.

تا کنون #CryptoCOVID19 مبارزات انتخاباتی مطرح شده بیش از 100.000 دلار در کمک های مالی موسسه خیریه در سراسر جهان.

مبارزات انتخاباتی است که بر اساس اصل اجازه می دهد شرکت کنندگان به پیش بینی در گسترش این بیماری همه گیر در یک بازه زمانی مشخص با استفاده از پیش بینی tokens. COVID-DWN-JUN20 و COVID-تا-JUN20 نشانه میزبانی بر روی امواج blockchain که در حال تنظیم هوشمند قرارداد در نتیجه حصول اطمینان از شفافیت کامل و مستقل حسابرسی و تأیید این کمپین نتایج.

پلت فرم مسائل A و B نشانه و قفل کردن USDN و توزیع آنها را به طور خودکار در میان برندگان پس از پایان این رویداد است. تعداد موارد تایید شده محاسبه شده است که تعداد کل موارد جدید طی یک هفته با COVID-DWN-JUN20 برنده اگر کل تعداد موارد تایید شده در طول هفته کمتر از این تعداد بیش قبلی 7 روز. COVID-تا-JUN20 برنده خواهد شد در تاریخ 1 ژوئن سال 2020در مورد مخالف.

داده ها در تعدادی از آلوده ارائه شده است توسط وحی از مخزن داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز CSSE که دریافت اطلاعات در زمان واقعی از سازمان بهداشت جهانی است.

برندگان اعطا خواهد شد جوایز ارزشمند و یا می توانید به اشتراک گذاری برنده خود را برای اهداف خیریه. همه اضافی حاصل از این کمپین اهدا خواهد شد به سازمان های غیر انتفاعی.

امواج.ارز با اعتماد به نفس است که #CryptoCOVID19 کمپین می تواند جلب توجه گسترده تر رمزنگاری و تجارت جوامع و کمک به سازمان های خیریه در مبارزه با گسترش جهانی بیماری همه گیر.

تماس با ما:
آدم
[email protected]
[email protected]

منبع امواج.ارز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de