سازمان دیده بان که در آن شما گام به گام: ‘تجربه’ کوهنورد در 50s بیت توسط مار زنگی در جنوب کوه

یک مرد در 50s خود را گاز گرفته بود توسط یک مار زنگی در حالی که پیاده روی در جنوب کوه دنباله ققنوس در صبح روز جمعه به گفته مقامات آتش.

نجات فنی تیم های حذف شده مرد از کوه با هلیکوپتر او گرفته شده بود به نزدیک ترین بیمارستان برای درمان بیشتر گفت: کاپیتان راب McDade سخنگوی ققنوس آتش نشانی.

“تجربه” کوهنورد شد پیاده روی بر روی یک دنباله دار در نزدیکی بالای کوه زمانی که او کمی در پا McDade گفت. او قادر به 911 تماس بگیرید و گزارش نیش می زنند اما گفته dispatchers او احساس “سرگیجه و سرگیجه.”

“امدادگران هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه هر فرد را در واکنش به سم پس از آن ضروری است که ما او را از کوه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” McDade گفت.

اولین تیم های امداد و نجات رسیده کوهنورد توسط دنباله کوه و ققنوس پلیس فایر فاکس 10 هلیکوپتر استفاده شد مرد را با خیال راحت به منطقه فرود.

مراقب باشید اگر شما پیاده روی در این آخر هفته

McDade تا به حال یک یادآوری برای Arizonans که ممکن است رهبری را به استفاده از آب و هوا در مسیرهای پیاده روی این هفته: “به عنوان یک یادآوری این زمان از سال که در آن مارهای زنگی بسیار فعال هستند در حال حاضر. لطفا با استفاده از احتیاط در حالی که پیاده روی و یا هر گونه فعالیت در مناطقی که مارهای زنگی شایع هستند. این شامل همه مسیرهای پیاده روی پیاده روی و پارک ها.”

امی برنت اطلاعات و آموزش و پرورش, مدیر برنامه, برای, آریزونا, بازی و ماهی بخش توصیه نگه داشتن سگ در یک دسته سه تایی در تمام اوقات هنگامی که بر روی یک دنباله دار به منظور کنترل بیشتر.

“سگ بسیار بیشتر از افراد برای دریافت گاز از آنجا که ما در حال قرار دادن ما و دست ما به طور منظم به bushed برای پیدا کردن آنچه وجود دارد” برنت گفت.

هنوز هم مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید که پیاده روی “به سازمان دیده بان که در آن شما با قرار دادن پا و دست” او گفت:.

“بسیاری از گزش اتفاق می افتد زمانی که کسی پیاده کردن دنباله برای گرفتن یک عکس از یک گل و یا شاید آنها پله کردن دنباله به حرکت بیش از دیگر کوهنورد و یا یک دوچرخه سوار در آینده شما می دانید و با 6 پا تفاوت آن مهم تر برای سازمان دیده بان که در آن شما پله کردن دنباله از به دست آوردن از دنباله به سرعت” برنت گفت.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im