پخش زنده: Ducey گسترش آریزونا اخراج مهلت قانونی از طریق Oct. 31

رژیم صهیونیستی. mlb را گسترش اخراج برای حمایت از مستاجران تحت تاثیر COVID-19 از طریق Oct. 31 حزب جمهوریخواه رهبر پنج شنبه اعلام کرد کمتر از یک هفته قبل از اصلی خود را در مهلت قانونی تعیین شده بود به پایان رسید.

فرمت نیست به عنوان سخاوتمندانه به عنوان یکی از به دنبال مسکن طرفداران که می خواست برای حمایت از مستاجرها از طریق پایان سال است. اما آن را به مستاجران که از دست داده ام شغل و یا بیمار شدن اضافی سه ماه به عقب در پرداخت ها و به دنبال جامعه کمک — چیزی Ducey به نام “کار درست را انجام دهید برای بهداشت عمومی و اقتصاد ما.”

فرماندار همچنین اعلام کرد که 5 میلیون دلار سلب حق اقامه دعوی برنامه پیشگیری و جدید $650,000 تخصیص به جامعه اقدام سازمان برای پوشش کارکنان اضافی به روند اجاره برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

با اصلی جولای 22 تاریخ انقضا سریع نزدیک شدن به مبارزه مستاجرها ترس از دست دادن آپارتمان خود را و یا خانه در صورت اخراج پرداخت کاهش و در برخی موارد نصب صورتحساب های پزشکی. آریزونا مواجه شده است و یکی از بدترین COVID-19 سنبله در کشور با بیش از 134,000 مورد تأیید و 2,492 شناخته شده مرگ و میر.

بیش از 330,000 Arizonans را دریافت مزایای بیمه بیکاری به تاریخ چک و رود قطره به 240 دلار و یا کمتر پس از بارگیری 600 دلار فدرال بهره مند اجرا می شود در جولای 25.

بدون گسترش بیش از 5000 جدید اخراج شد و انتظار می رود در زمینه ماریکوپا کانتی در پایان ماه ژوئیه.

“به نمایندگی از کسانی که در جامعه مبارزه مالی در این فوق العاده دشوار است و برای کسانی که امضا ما نامه درخواست تمدید مهلت من شخصا سپاسگزار فرماندار بسیار پاسخ مثبت به این موضوع گفت:” سینتیا, زیک مدیر اجرایی Wildfire, غیر انتفاعی, آریزونا گروه کاری برای پایان دادن به فقر است.

آتش سوزی همچنین مدیریت ققنوس جدید $30 میلیون اخراج-برنامه پیشگیری است. شهر و Maricopa شهرستان راه اندازی یک ترکیب $50 میلیون ارزش مستاجر و وام مسکن-کمک برنامه های این هفته است.

“این به ما بسیار-زمان مورد نیاز برای اتصال بسیاری از افرادی که نیاز به کمک برای منابع که در دسترس هستند در این زمان” زیک گفت.

صاحبان املاک کمتر مشتاق در مورد این خبر ،

کورتنی Gilstrap LeVinus مدیر عامل شرکت آریزونا Multihousing انجمن توضیح داده شده فرماندار تصمیم به عنوان “ناامید کننده است.”

“ما نا امید نمی شود چون ما بی عاطفه و یا از آنجا که ما می خواهم برای دیدن هر کسی اخراج در طول یک بیماری همه گیر” او گفت:. “نه صاحبان املاک نا امید چون دولت اتفاقی, محزون می خوانی ناکارآمد اجاره امداد طرح انجام داده اند و عملا هیچ چیز برای کمک به مستاجرها و صاحبان املاک برای رفتن در 120 روز در حال حاضر.”

Gilstrap LeVinus گفت: صاحبان املاک را “کار کرده و با ده ها هزار نفر از مستاجرها به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود” و “خودداری از اخراج مستاجرها نهفته COVID-19.” در حال حاضر آنها نیاز دولت به انجام بخشی خود را برای صاحبخانه او گفت:.

“اضافه کردن یکی دیگر از 90 روز به Ducey توقف به معنی بسیاری از صاحبان املاک خواهد شد هفت ماه بدون درآمد به صحبت می کنند در قالب اجاره,” او گفت:.

“این صاحبان اموال از جمله هزاران mom-and-pop اجاره صاحبان که تکیه بر اجاره به پایان می رسد دیدار — هنوز هم مجبور به پرداخت صورتحساب از جمله وام های حقوق و دستمزد و مالیات اموال و تاسیسات و هزینه های تعمیر و نگهداری. صورتحساب را متوقف نشده. تنها پرداخت اجاره بها داشته باشد.”

این است که در حال توسعه داستان. بررسی AZcentral.com برای به روز رسانی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-653-6807. او در توییتر دنبال کنید @mpolletta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de