WashPost: مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین او گفت: ویروس-آلوده آمریکایی ها بودند خانه پرواز

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین بود بالا مشاوران بیش از یک تصمیم به اجازه 14 آمریکایی که آزمایش مثبت برای coronavirus به بازگشت به ایالات متحده از ژاپن پس از او مطمئن بود که آنها می خواهم به ماندن در قرنطینه خارج از کشور, واشنگتن پست گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت coronavirus نیروی کار گفته شد شنبه گذشته که آمریکایی ها که می خواهم در قرنطینه برای هفته روی الماس شاهزاده کشتی کروز خواهد بود به خانه آورد در دو چارتر هواپیما — اما که بیمارانی که علائم و یا عفونت خود را به اقامت در ژاپن است.

تهمت بود در جریان این تصمیم و توافق کردند که مسافران سالم نباید در هواپیما با بیمار آنهایی که پست گزارش با استناد به unnamed مقامات دولت.

اما وزارت امور خارجه و بالا متحده سلامت رسمی در نهایت تصمیم به بازگرداندن 14 آمریکایی که آزمایش مثبت برای این ویروس در هواپیما و محل آنها را در انزوا — بدون اطلاع تهمت ،

مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته از این تصمیم پس از این واقعیت و عصبانی بود او مشورت اول, شکایت که این تصمیم می تواند آسیب های دولت او را از دست داده و پاسخ, پست گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از آن زمان تا به حال چندین تماس با مقامات کاخ سفید می گویند او باید گفته شده است که در آن باید تصمیم خود را است و او با آن موافق نیست تصمیم گیری است که ساخته شده است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که در حال اجرا است رئیس جمهور coronavirus نیروی کار به رهبری یک تماس پنج شنبه و گفت: اعضای این رئیس جمهور ناراحت شد بر تصمیم گیری در این پست گزارش شده است. یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به این پست و نه اطلاع رسانی مغلوب ساختن پیشی جستن از تصمیم جلوتر از زمان بود که یک “بزرگ عملیاتی اشتباه است.”

اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney نیز در تماس و گفت: رئیس جمهور تا به حال به می دانم که چنین پیشنهادی حرکت می کند در پیش رفتن به جلو.

با توجه به پست تهمت نگران است و یا شیوع در ایالات متحده می تواند خود را آسیب 2020 ریاست جمهوری انتخاب مجدد پیشنهاد. او نیز تمایلی به انتقاد چین در واکنش به شیوع — و نگران هر گونه اقدام جدی توسط دولت او بیشتر می تواند روح بازار و صدمه زدن به اقتصاد است.

مقامات دولت نیز نگران آنها ممکن است قادر به قرنطینه تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده اگر یک بیماری همه گیر می شکند. شده اند وجود دارد حداقل 10 جلسات در قرنطينه در دو هفته گذشته مقامات دولت گفت: پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im